• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdo lánuje KET v březnu?

5. června 2010 
no nic.. katuska23 sem tě popletla s luciikem :grinning: jsem slepoň... :wink:
20. bře 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám zamražený embryjka po 72 hodinách,takže tří denní. jsem zvědavá, jestli přežijou rozmražení. A kdy se zavádějí? Ještě ten den, kdy se rozmrazí nebo se zase kultivují?
20. bře 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže jestli je rozmrazí, tak než mi je zavedou, tak z nich asi můžou být blastocysty, že?
20. bře 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte..mne rozmrazovali embryjka v deň, kedy mi ich vkladali..boli to 5 dňové embryjká..ale žiaľ jedno rozmrazovanie neprežilo..ale zdá sa, že v každom centre je to iné.. :slight_smile:
20. bře 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci mě se zdá že záleží kolika denní ti je zamražovali....kamarádce zamražovali tuším jednodenní,a dva dny je rozmrazovali,mně dvoudenní a jeden den rozmrazovali,bonsai 5denní a hned jí je dali....

na tohle nemysli jestli přežijou podívej jak malou naději jsme měli my....opravdu záleží na kvalitě embryjek a ne na počtu :wink:

kalko já jsem v pohodě :sweat_smile:
20. bře 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě mrazili 4 denní a po rozmražení zavedli po 2 dnech. V pátek rozmrazi,li, v sobotu jsem měla volat a v neděli zavádí. Hned mi do papíru psaly, že 6.3. rozmražení a pravd. KEt 8.3. takže byly 6 denní.

JJ, dělala jsem si včera test, byl to 11den a nic. Ale Utroš moc nebrzdí menzes, minukle po Et jsem začla 10 den krvácet, v termínu. Ale beru i Divinu, tak si myslím, že ta to brzdí. U mne už šance není. V pondělí jdu na krev, tak uvidím.
20. bře 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
katuska má pravdu, nezáleží na kvantite ale na kvalite embryjí...ináč dievčatá..čítala som veľmi dobrú knihu "léčba neplodnosti od MUDr. Karla Řežábeka.." v tej knie je zrozumiteľným spôsobom popísané všetko o tom, že tehotenstvo nie je samozrejé, cez vyšetrenia muža, ženy, chirurgické metódy a samozrejme aj mimotelové oplodnenie...oplatilo sa mi to prečítať a niektoré veci, ktoré mi neboli vysvetlené...som sa tu dozvedela.. :wink:
20. bře 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
bonsaj, mě nepřežilo rozmrazení 3, jen jedno zůstalo a jen 4 buněčné, až na druhý den se začal dělit.
20. bře 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili..tak to znamená, že je bojovník..a teš sa z toho..a test Ti nemusí ukázať...niektorým babám test ukáže až neskôr..krv je vraj dôležitejšia.. :wink:
20. bře 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky :wink:

aj ja cakam na vysledok :angry: je to o nervy, ale uz nic nezmenim :pensive:
20. bře 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili já ti nechci dávat palné naděje,asi jsem to už psala,ale při OPU mi odebrali 8 folikulů,z toho 7 vajíček.Odebrali mi je jen z jednoho vaječníku i když na tom druhém taky vajíčka byly.V noci ten den mě operovali a než jsem byla schopná se probrat,vajíčka se jen tak válely s manželovými spermiemi(až do té doby jsme mysleli že jsou spermie ok,proto jsme nezatrhli ICSI-z toho důvodu ho neudělali)až druhý den po odběru se oplodnili dvě vajíčka,z toho se jen jedno vyvíjelo.v kartě jsem měla napsáno-nekvalitní embrya.ale co chi říct....že jsem se bála,ale říkala jsem si že když je jedno co vydrželo,musím mu věřit....to víš že sem se bála,ale je to bojovník...a i ten tvůj...teď nekecám když ti řeknu že kamarádka měla vajíčko jedno,dávali jí ho ve stádiu blastocysty nebo jak se to říká a test pozitivní až 13 den....
20. bře 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jdu k vám poklábosit manža šel na jedno a já potřebuju rozehnat chmury :grinning:
20. bře 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Musil :wink:
20. bře 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lubi máš se ? Já koukám na zprávy a krmim se pomelem :grinning:
20. bře 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil - no aj ja pozeram spravy a uz nemozem jest nic, lebo sa zacnem na chvilu gulat :grinning: Robila som totiz dnes palacinky s nutelou a riadne som sa obzrala :sweat_smile: Ako to chuti? Myslim to pomelo, ja som to este nejedla
20. bře 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
lubka no je to hodně podobný grepu ale ne tak hořký já nevím jak to popsat nám strašně chutná manža ho vždycky oloupá dá ho do ledničky a já mu ho pak sežeru :grinning: já se taky sotva koulim ale pomáhá mi to na nervy :grinning:
20. bře 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím to jídlo že mi pomáhá na nervy ne to koulení :grinning:
20. bře 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu také něco oloupat :wink: můžu se pak přidat?
20. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pomelo milujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face:
20. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
katus zabalim pošlu :grinning: Kutnou Horu mám za rohem :grinning:
20. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky o jídle ani nemluvte. já už nevím co by po těch hormonech. akorát si dodělala buchtičky s krémem a nyní se láduji brmbůrkama a v záloze mám bombony slávie k filmu. Hraje pitaval z města a pak hříšný tanec, se těším, jsem ho viděla asi 300x a znám každé slovo zpaměti, ale ráda se podívám i po tolika letech.

katusko děkuji jsi hodná, ale nevěřím už, až i to špinění, zítra je 13 den, ale testit už nebudu, počkám do pondělí. Ale potěší taková zpráva, alespoň kousek naděje tam je.
Mil tak vidíš, taky to nevzdávej a testni ještě v neděli , až v pondělí máš přeci volat do Car. Taky ti řekli, že až v pondělí zavolat, ne dnes, protože to nemuselo jít vidět. A ty ani nešpiníš, nekrvácíš, tak máš naději velkou.
Dobrou noc děvčátka, zítra se budu těšit na vás, papa.
20. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no musim to pomelo vyskusat :wink: zatial som to len obzerala v potravinach :grinning:
No jasne, jedlo pomaha na nervy, len kto tie kila potom da dole???? :angry: :angry:
20. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kajko, vítej, jdu k telce, ale zítra to dočtu a napíšu, papa.
Dopiš se do tabulky. :slight_smile:
20. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jinak jsem se dneska v pronatalu zranila o kliku v lékárně byl vylezlej šroubek a já si rozškubla malíček :grinning:
20. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil - teeeda to si si mala dat nahradit, ved to je uraz :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lubi viĎ :grinning: :grinning: :grinning: já si zas řikám že budu mít jizvu na památku ze dne kdy jsem si jela pro dětičky :sweat_smile:
20. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noo vidis, hned je to pozitivne :grinning: Jedna jazva te nerozhodi, ked mas v brusku fazulky :grinning: :grinning: :grinning:
No idem este na FB a potom si pozriem telku a o desiatej sup utros a estros a spinkat, lebo rano idem do prace a vstavam o piatej :unamused:

Takze vsetkym pekny vikend :grinning:
20. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
i já se jdu nafetovat estrofemama utrošema atd. a jdu se s mimoušema pelešit papá dobrou kočky :dizzy_face:
20. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám že se to tady hromadně ukládá. No jen jděte, také jsem uložená u telky, noťas u sebe a pelešíme se všichni včetně psa a morulky :sweat_smile:
20. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili já byla na imunologii v Praze v IMUMEDU a pak je ještě v Praze Podolí.....
20. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek