Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

kalka
20. bře 2009

no nic.. katuska23 sem tě popletla s luciikem 😀 jsem slepoň... 😉

luciik
20. bře 2009

Já mám zamražený embryjka po 72 hodinách,takže tří denní. jsem zvědavá, jestli přežijou rozmražení. A kdy se zavádějí? Ještě ten den, kdy se rozmrazí nebo se zase kultivují?

luciik
20. bře 2009

Takže jestli je rozmrazí, tak než mi je zavedou, tak z nich asi můžou být blastocysty, že?

bonsai
20. bře 2009

ahojte..mne rozmrazovali embryjka v deň, kedy mi ich vkladali..boli to 5 dňové embryjká..ale žiaľ jedno rozmrazovanie neprežilo..ale zdá sa, že v každom centre je to iné.. 🙂

katuska23
20. bře 2009

luci mě se zdá že záleží kolika denní ti je zamražovali....kamarádce zamražovali tuším jednodenní,a dva dny je rozmrazovali,mně dvoudenní a jeden den rozmrazovali,bonsai 5denní a hned jí je dali....

na tohle nemysli jestli přežijou podívej jak malou naději jsme měli my....opravdu záleží na kvalitě embryjek a ne na počtu 😉

kalko já jsem v pohodě 😅

ili5
20. bře 2009

Mě mrazili 4 denní a po rozmražení zavedli po 2 dnech. V pátek rozmrazi,li, v sobotu jsem měla volat a v neděli zavádí. Hned mi do papíru psaly, že 6.3. rozmražení a pravd. KEt 8.3. takže byly 6 denní.

JJ, dělala jsem si včera test, byl to 11den a nic. Ale Utroš moc nebrzdí menzes, minukle po Et jsem začla 10 den krvácet, v termínu. Ale beru i Divinu, tak si myslím, že ta to brzdí. U mne už šance není. V pondělí jdu na krev, tak uvidím.

bonsai
20. bře 2009

katuska má pravdu, nezáleží na kvantite ale na kvalite embryjí...ináč dievčatá..čítala som veľmi dobrú knihu "léčba neplodnosti od MUDr. Karla Řežábeka.." v tej knie je zrozumiteľným spôsobom popísané všetko o tom, že tehotenstvo nie je samozrejé, cez vyšetrenia muža, ženy, chirurgické metódy a samozrejme aj mimotelové oplodnenie...oplatilo sa mi to prečítať a niektoré veci, ktoré mi neboli vysvetlené...som sa tu dozvedela.. 😉

ili5
20. bře 2009

bonsaj, mě nepřežilo rozmrazení 3, jen jedno zůstalo a jen 4 buněčné, až na druhý den se začal dělit.

bonsai
20. bře 2009

ili..tak to znamená, že je bojovník..a teš sa z toho..a test Ti nemusí ukázať...niektorým babám test ukáže až neskôr..krv je vraj dôležitejšia.. 😉

melisska
20. bře 2009

ahojte kočky 😉

aj ja cakam na vysledok 😠 je to o nervy, ale uz nic nezmenim 😔

katuska23
20. bře 2009

ili já ti nechci dávat palné naděje,asi jsem to už psala,ale při OPU mi odebrali 8 folikulů,z toho 7 vajíček.Odebrali mi je jen z jednoho vaječníku i když na tom druhém taky vajíčka byly.V noci ten den mě operovali a než jsem byla schopná se probrat,vajíčka se jen tak válely s manželovými spermiemi(až do té doby jsme mysleli že jsou spermie ok,proto jsme nezatrhli ICSI-z toho důvodu ho neudělali)až druhý den po odběru se oplodnili dvě vajíčka,z toho se jen jedno vyvíjelo.v kartě jsem měla napsáno-nekvalitní embrya.ale co chi říct....že jsem se bála,ale říkala jsem si že když je jedno co vydrželo,musím mu věřit....to víš že sem se bála,ale je to bojovník...a i ten tvůj...teď nekecám když ti řeknu že kamarádka měla vajíčko jedno,dávali jí ho ve stádiu blastocysty nebo jak se to říká a test pozitivní až 13 den....

musilka
20. bře 2009

Ahoj holky jdu k vám poklábosit manža šel na jedno a já potřebuju rozehnat chmury 😀

lubkaeck
20. bře 2009

Ahoj Musil 😉

musilka
20. bře 2009

ahoj lubi máš se ? Já koukám na zprávy a krmim se pomelem 😀

lubkaeck
20. bře 2009

Musil - no aj ja pozeram spravy a uz nemozem jest nic, lebo sa zacnem na chvilu gulat 😀 Robila som totiz dnes palacinky s nutelou a riadne som sa obzrala 😅 Ako to chuti? Myslim to pomelo, ja som to este nejedla

musilka
20. bře 2009

lubka no je to hodně podobný grepu ale ne tak hořký já nevím jak to popsat nám strašně chutná manža ho vždycky oloupá dá ho do ledničky a já mu ho pak sežeru 😀 já se taky sotva koulim ale pomáhá mi to na nervy 😀

musilka
20. bře 2009

myslím to jídlo že mi pomáhá na nervy ne to koulení 😀

kajka99
20. bře 2009

Ahoj holky, jdu také něco oloupat 😉 můžu se pak přidat?

katuska23
20. bře 2009

pomelo milujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵

musilka
20. bře 2009

katus zabalim pošlu 😀 Kutnou Horu mám za rohem 😀

ili5
20. bře 2009

holky o jídle ani nemluvte. já už nevím co by po těch hormonech. akorát si dodělala buchtičky s krémem a nyní se láduji brmbůrkama a v záloze mám bombony slávie k filmu. Hraje pitaval z města a pak hříšný tanec, se těším, jsem ho viděla asi 300x a znám každé slovo zpaměti, ale ráda se podívám i po tolika letech.

katusko děkuji jsi hodná, ale nevěřím už, až i to špinění, zítra je 13 den, ale testit už nebudu, počkám do pondělí. Ale potěší taková zpráva, alespoň kousek naděje tam je.
Mil tak vidíš, taky to nevzdávej a testni ještě v neděli , až v pondělí máš přeci volat do Car. Taky ti řekli, že až v pondělí zavolat, ne dnes, protože to nemuselo jít vidět. A ty ani nešpiníš, nekrvácíš, tak máš naději velkou.
Dobrou noc děvčátka, zítra se budu těšit na vás, papa.

lubkaeck
20. bře 2009

no musim to pomelo vyskusat 😉 zatial som to len obzerala v potravinach 😀
No jasne, jedlo pomaha na nervy, len kto tie kila potom da dole???? 😠 😠

ili5
20. bře 2009

kajko, vítej, jdu k telce, ale zítra to dočtu a napíšu, papa.
Dopiš se do tabulky. 🙂

musilka
20. bře 2009

jo a jinak jsem se dneska v pronatalu zranila o kliku v lékárně byl vylezlej šroubek a já si rozškubla malíček 😀

lubkaeck
20. bře 2009

Musil - teeeda to si si mala dat nahradit, ved to je uraz 😀 😀 😀

musilka
20. bře 2009

lubi viĎ 😀 😀 😀 já si zas řikám že budu mít jizvu na památku ze dne kdy jsem si jela pro dětičky 😅

lubkaeck
20. bře 2009

Noo vidis, hned je to pozitivne 😀 Jedna jazva te nerozhodi, ked mas v brusku fazulky 😀 😀 😀
No idem este na FB a potom si pozriem telku a o desiatej sup utros a estros a spinkat, lebo rano idem do prace a vstavam o piatej 😒

Takze vsetkym pekny vikend 😀

musilka
20. bře 2009

i já se jdu nafetovat estrofemama utrošema atd. a jdu se s mimoušema pelešit papá dobrou kočky 😵

kajka99
20. bře 2009

Tak koukám že se to tady hromadně ukládá. No jen jděte, také jsem uložená u telky, noťas u sebe a pelešíme se všichni včetně psa a morulky 😅

milena26
20. bře 2009

ili já byla na imunologii v Praze v IMUMEDU a pak je ještě v Praze Podolí.....