Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

karolo
1. dub 2009

Luly asi máš nižší tlak z z hormonků co bereš.Proto je ti zima. Je pravda, že jsem se minule víc potila , teď mám jen neuvěřitelné chutě, ale menses minule přišel bez varování, tak ti ani nevím, co mám na sobě pozorovat. 🙂 Zatím pa a držím palce.

luly3
1. dub 2009

karol berem estrofem,utroš a prednison. kyselinu list a piridox
a ak budem tehotna tak moje beiby bude narkomanek 😀 😀 😀 😀 😀

milena26
1. dub 2009

beryk bya j sem u dr. ale ta mi jen řekla ,že zzračný lék na tadyto nemá.. že mám brát dál ta kapky na ten příšerný kašel,poslechla mě a dobrý,nemám co vykašlávat zahleněná nejsem jen mám dusivý kašel...a teploty,tak by to chtělo vyležet... a jíst čerstvý ovoce a pít hodně telých tekutin,takže jsem si šla odložit jen 30.-kč šla jsem domů.... 🙄 už je to trošku lepší,ale snad to bude OK

beryk
1. dub 2009

Milen ať ti je líp,já už jsem myslela,že chřipková epidemie už je za náma a ono prd.U nás v práci to taky pěkně řádí.

ili5
1. dub 2009

Mil, drž se. U nás manža taky lehl, kašel, sopel.... Hrůza, je nemocný jednou za 10 let, tak teď je jeho čas. 😀
Asi ty vitamíny co má jíst na spermie a musí omezit kouření, tak mu to nedělá dobře a onemocněl až z toho. 😀

milena26
1. dub 2009

ili 😀 tak to je mazec teda ...no joooo ale co chceš je to jenom chlap 😀 a kooor když marodí to je jako každej chlap na umření? rýmička smrtelná pánská nemoc 😀
no já jsem očkovaná proti chřipce loni na podzim a vyhybalo se mi to ,tak navím jestli to je chřipka.. ale ono je moooc druhů chřipek,takže si nevyberem

beryk
2. dub 2009

Ahojda holky, všem krásný sluníčkový den.

Korolo ,Luly hezky pěkně odpočívej te. Jak se cítíte_?

Já jsem dnes v půlce,ještě 7 dnů a budu znát výsledek

Milen snad už ti je lépe a chřipku vyhazuješ z těla

karolo
2. dub 2009

Beryk díky za optání, zatím vůbec nic necítím. Strašně se mi to táhne ☹ Já zkusím vydržet do úterka pak se otestuji 😉

beryk
2. dub 2009

Karolo je to hrozná nuda

karolo
2. dub 2009

Beryk já bych se nenudila, kdybych mohla něco dělat,ale protože nevím, co když se sněhurka zavrtala, tak nechci pokoušet. Jinak máme velký barák takže okna, venku práce, ale všechno musí počkat. 😀

beryk
2. dub 2009

To jo,ted hezky odpočívej,hlaď bříško a ukecávej embrouše at je pořádně zadnízděnej 🙂

luly3
2. dub 2009

ahojte 😉
ja sem celu noc prezmenu nahouby spala a od rana mi je pekne zle
mne nerobia dobre asi ti lieky ☹
a teplotu mam 37 tak sa tešim že možno to vyjde 😉

beryk
2. dub 2009

Luly držím pestičky at jsou embroušci dobře zavrtaný 🙂

dracekmracek
2. dub 2009

Ahoj holky tak včera jsem krvácela tak jsme jeli donemocnice,starý pan doktor viděl na ultrazvuku tečku a druhý řekl že tam nic není,takže mi nabrali znovu HCG,a 14 den po ket 950....takže od minula vylítlo,tak se pořád modlím aby to dopadlo....

luciik
2. dub 2009

Kačko a kolik jsi měla první hcg??? Ještě krvácíš? věřím, že bude vše o.k. držím palečky 😵

dracekmracek
2. dub 2009

luci to si mudr nepamatoval prý něco kolem stovky,to bylo týden po ketu....teď už nekrvácím,tak snad 😒 fakt to bylo jen chvíli,psala jsem to doktorce a ona mi řekla že až po třech týdnech po ketu je na ultrazvuku zřetelná kulička ať nic neřeším....ale brečela jsem celou cestu domů,pak mi doktor volal a hned obrátil že to vypadá dobře,tak si vyber 😝

luciik
2. dub 2009

tak snad je to vše o.k. držím ti strašně moc palčky 😵
Já si jedu pro zmrzlinky zítra, tak už teď začínám být na nervy 😝

dracekmracek
2. dub 2009

luci konečně to určitě dobře dopadne 😉 chovej se normálně a věř 😉

luciik
2. dub 2009

Kačko, díky, snad to už konečně bude dobrý, moc tomu věřím, takže .......
Mám tři zmrzlinky, tak uvidíme, kolik jich bude schopných transféru 🙂

ili5
2. dub 2009

luciik a kdy ti je rozmrazili? Nech si zvést všechny 3, jak budou všechny ok. 😉

luciik
2. dub 2009

Ili, já nevím, byla jsem u dr. v pondělí na uzt a ten mi řekl, že na KET mám přijít v pátek. Pak mě jen sestřička objednala a jedu do Olomíku zítra na 9:50. Takže vůbec nic nevím. Oni by je už měli rozmrazit dnes nebo ne???)
Je to můj první KET, takže nemám žádné zkušenosti.
A pokud budou dobré všechny tři, tak určo si je nechám zavést všechny.

dracekmracek
2. dub 2009

luci no mě je chtěli rozmrazit už ten den,nakonec je rozmrazili v po a v úterý mi je dali,vlastně mi ho dali 😀 koukej dobíhala jsem vlak a jak to dopadlo 😀 no snad to dobře dopadne 😢
tobě moc držím palečky 😉

ixi
2. dub 2009

dracekmracek neboj vsetko bude ok 😉 vela lezkaj 😉 a nemala si mat v tomto obdobi mrsku?

luly3
2. dub 2009

luciik oni ti povedia KET podla ULT,a embrijka rozmrazuju den pred ketom 😉 😉

luciik
2. dub 2009

Takže by je už měli rozmrazit dnes, no uvidím zítra, jak na tom budou 😉

luly3
2. dub 2009

lucik mala si ULT?????a kolky si den od menzesu???

beryk
2. dub 2009

Luci tak zítra tfuj tfuj tfuj, budu na tebe myslet at vše dopadne OK

Kačko tobě taky hodně štěstíčka, at ty i prdolka jste v pořádku. Kdy jdeš na KO?

luciik
2. dub 2009

Luly, jj, já měla uzt v pondělí, sliznice 7.5 mm, beru něco na růst sliznice. zítra budu 20 DC. Jsem objednaná přímo na KET

luciik
2. dub 2009

Beryk, děkuju, snad to už konečně klapne 😵

luly3
2. dub 2009

lucik tak to je super zajtra si ideš pro krpálou, koneeeeeeečne čo???? 😉