Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

milena26
14. dub 2009

ahojky holky,tak koukám,že se to v té naší diskuzi vyšlo jen Katušce.....

karolo je mi to líto,že to nevyšlo,ale testit máš ikdyž začneš krvácet,takhle to říkali u nás v caru.....

ili5
14. dub 2009

Ahojky mileno, tak kdy jdeš na další KET? Já čekám na mrchu a začínám píchat na stimulku, už těším.

dracekmracek
14. dub 2009

ahoj holky moje 😵 🤐 ili tak tfuj tfuj 😵

ili5
14. dub 2009

No, nějak se odmlčela Katuška, pak dráčekmráček, ani nevím jestli je opravdu těhu. Snad napíše.

dracekmracek
14. dub 2009

jsem tu 🙂 proč bych nebyla těhotná proboha? 😅

ripmajka
14. dub 2009

Ahojček Beryk

mne doky vo FertiC. povedal, že by som mala aspoň 3xodmenštruovať. 😒 ? Prvú už mám za sebou. 😵
Zrejme si myslí , že mi taká dlhšia pauza aj trošku prospeje ,ale mňa už to večné čakanie na výsledky , na menštruáciu ... znervózňujú stále viac a viac. 😵

beryk
14. dub 2009

Ripmajko máš ještě něco zamraženýho nebo pudeš do stimulace?

ili5
15. dub 2009

Ahooooj mráčku, no naposled jsem tě četla, mělas 2 čárečky a nevím jak jsi dopadla na krvi, jestli je vše ok. Tak moooooc gratuluji. A pak napiš co to bude, jestli holčička, nebo klučina. 😉

beryk
15. dub 2009

Ahojda holky,všem bájo den.

Luly jak ty?

dracekmracek
15. dub 2009

ili aha🙂no už mám v albu i fotku 🙂 a minulé pondělí hcg 5000 😉

ili5
15. dub 2009

dráčku, suuuuuuper. Já už mražáčky nemám, tak už mám injekce doma a čekám na mencky a začínám píchat. 3 druhy injekcí, budu jak kaktus.

beryk
15. dub 2009

Ili tak hodně štěstí,at už to dopadne 🙂

ripmajka
15. dub 2009

Dracekmracek vauuuuu. Držím palčeky všetkým čo postúpili do druhého levelu 😀

Beryk mám ešte 4 nanučky. Presne pred rokom mi zamrazili 8 mrňúskov. Mám PCO a mala som OHSS tak
mi ani nevkladali ale rovno mrazili . Chúdaťká aj mi je zas nimi smutno ☹

beryk
15. dub 2009

Ripmajko na potřetí už to musí vyjít. Budu držet pěstičky

milena26
16. dub 2009

ili já jdu příští čtvrtek na kontrolu a UTZ a sand mi dr nasadí léky na stimulku sliznice abych mohla jít na ketík v květnu..... tak uvidíme... jinak je moc dobře,že už se těšíš na stimulku a budeš moct jít zase do boje 😉 🙂

uhlicek
16. dub 2009

Ahoj holky prominte,ze k vam lezu,chtela jsem se zeptat,pristi patek bych mela jit ne KET,dnes jsem byla na UZ,śliznice je 8,3,tak mi navysil davky Estrimaxu,o kolik jeste asi naroste,KETmi vychazi az na 25den cyklu,neni to moc pozde diky

ripmajka
16. dub 2009

to je dosť zaujímavý termín ,ale ak ti také niečo potvrdil doktor v tvojom centre , tak je to úplne v poriadku.
V tomto sa asi fakt vyznajú len oni . Ja by som ich dôverovala. 😉

ili5
17. dub 2009

mileno, to je fajn, budem zas spolu bojovat, mě to vychází taky tak, od konce dubna píchám a pak hurá na ET.
uhlicek, je divné proč už ti nedělaj ket, sliznice 8,3 je ideální, já měla taky tak. Ona pak po 12 dnu klesá. Někde jsem četla dotazy dr. ohledně KET a dr. mluvil, že jak nenaroste do 18 dne cyklu, tak se má vše vysadit a pokračovat další měsíc a nehnat to dál práškama, ale každý car je jíný a mají jiné způsoby a zkušenosti. Asi měl pravdu, já měla nějak 18 den 9,a něco a na KET šla až 21 den a samozřejmě, že mi klesla na 8 a něco, takže něco na tom bude. Nám nezbývá než jim věřit. Najdi si na netu dotazy dr. na IVF, je jich tam spousty a hned odpovědi, vybereš vše.

ili5
17. dub 2009

Teda po 18 dnu klesá, pardon

beryk
17. dub 2009

Holky všem krásný den. Já jdu dnes do sanusu na UTZ a podle toho by měli říci kdy na KET,tak jsem zvědavá.

milena26
17. dub 2009

ili nic jiného nám nezbýná,když chceme mmimi ,tak musíme bojovat a aspoň v tom boji nebudeme sami a třeba nás bude víc a to bude pak lepší 😉 tak at už je konec dubna co ? budu ti držet palečky 😉

beryk japak jsi dopadla na kontrole v sanusu ?

beryk
17. dub 2009

Milen kontrola dopadla OK, dr. říkal,že sliznice 10mm,že je ještě větší ,na to, že mám 9 den od začátku MS, ve středu volám jak dopadlo rozmražení a pokud to bude v poho, jdu na KET ve čtvrtek.Dnes jsem byla na pohotovosti, aby mi píchli injekci od zítřka jim prednison a od pondělí zavádím utroš.
Mileno a Ili budu vám držet pěstičky.

milena26
17. dub 2009

beryk to mi tobě taky a at se prckové hezky rozmrazej a ty je koukej hezky péééééct 9 měsíců 😵 😉 jinak sliznice super 😎 gratuluju

beryk
18. dub 2009

Ahojda holky ,všem krásný víkend

milena26
18. dub 2009

ahojky holky,tak ja jsem dneska u nasich na navstevce,jsem doma sama manzel letel do Estonska s kamaradama na poznavacku,jezdej solo bez cestovky tak dneska psal,ze jim tam snezi 😀 😀 😀 hlavne ze si vzal kratasy hihihihihi .. tamk myslim,ze z baglu rychle vytahl kalhoty a normalne jsem si predstavila kokosy na snehu toho s tema copankama jak byl furt zmrzlej 😀 😀 😀 😀

beryk
18. dub 2009

Mileno pěkně jsem se natlemila 😀 Jak dlouho tam budou?

snahapada
18. dub 2009

Ahoj holky.Muzu se pridat k vam?jjsem dnes 9 den po ket a delala jsem si testik .No nic tam nebylo:(Chtela jsem se vas zeptat kdyby se ted nezadarilo a ja bych chtela jit na muj 2 Ket hned dalsi mesic?Jestli si musim dat pauzu nebo muzu jit hned?Ptam se proto ze me moje sliznice bez prasku moc nenaroste.I ted jsem musela brat Ethinylestradiol aby mi narostla.Zajima me jestli muzu jit hned?

ili5
18. dub 2009

snahapanda, můžeš jít hned, já jsem toho důkaz v březnu byl KET a neúspěch, nyní čekám na menzes a injekce už mám doma 3druhy a začínám píchat. Hodně štěstí. Po KET hned, po IVF se má 3 měsíce odpočívat!!!!

milena26
18. dub 2009

beryk to ja taky kdyz mi psal,ze jim tam snezi a nakonci bylo pomooooooc 😀
noo leteli v patek a vrati se v utery vecer,jezdej jen na kratke vylety a ja si sotva odpocinu a uz to zase bzuci u dveriii 😀 😀 😀 😀 neee samo,ze jsem rada,ze se vrati domu... jen me obcas pozlobi,ze nez se vzpamatuju tak je pryc a zase zpet a proste jako kazdej chlap....zlobiiii.

ili ja jsem zase musela cekat,prej kdyz se stimiuluje sliznice mel by byt jeden cyklus pauza ,ale zase dukaz toho,ze kazdy car jiny nazor....

snahapada samo že se pridej budeme radi vitej mezi nami na jedne lodi 😉 kolikpak mate snehulacku jeste ? my mame posledni 2 tak budu doufat ze se nam povedou....

beryk
19. dub 2009

Ahojda holky,všem nádhernou neděli

Snaha mě řekli, po KO krve IVF ,at jdu hned do KETU,že to tělo je hezky připravený,devatý den od MS jsem měla sliznici 10mm,což dr hodně chválil,tak pokud se povede rozmražení,tak ve čtvrtek jdu do toho.

Milen můj chlap taky jezdí na poznavajdy ,naposledy byli ve Finsku,Norsku,moc si pochvaloval,až teda na komáry.