Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

ili5
8. čer 2009

Tak si nechej píchnout Agolutin, mě pomohl, mám s tím furt taky potíže, musela přerušit stimulku při kEt, Zajdi si ke svému gyn. on Ti ji píchne.

mimimimimimi
10. čer 2009

Ahoj holky
Moc moc se omlouvam, ale drive to neslo bylo toho na mne tolik test moce byla spatna zprava menzes jeste nemam dnes jsem byla na krev tak budu cekat na telefon a dam Vam hned vedet. No tak nevim co si mam o tom myslet ta moc nas odradila, ale dnes ta krev jinak nevim co dal zatim cekam a silim. Preji Vam vsem krasny den u nas je silene horko.

mimimimimimi
10. čer 2009

Ahoj holky
Tak jsem tady a mam spatnou novinku nejsem tehotna. Nemohu tomu jeste uverit nemam nic ani mimi ani mrazacky zase vse od znova nevim co bude dal jedno, ale vim musim se dat do hromady protoze mam pocit, ze mne to vzala az az zatim pa vsem mnoho stesti ja se jdu z toho nejak dostat pa

beryk
15. čer 2009

Ahojda holky zas po delší době jsem se dostala k netu.Co jsem začla chodit do práce tak jeden velký blázinec.

mimi je mi to moc líto,je to šílený,člověk věrí má naději a pak dopadne zas na uplný dno ............. a jedině čas a nová naděje,ale mezi tím co padne slziček a sil. Mimi přeji ti at je co nejdříve líp!!!!!!

Ili jak se máš? Co ve čtvrtek byla jsi na UTZ a viděla srdíčko?

Milen co ty,byla si dnes v caru?

beryk
22. čer 2009

nakukuju holky ahooooojda, nikdo nikde

ili5
22. čer 2009

ahojky beryk, no tady to vázne teda. Mám se dobře dnes jsem 7+6 tt, srdíčko je jedno, ale je prý nějak elký, tak macek. Jsem hrozně šťastná, že sse to konečně zadařilo. Jak Ty válčíš?
MIMi, utíkej hlavně z OV někam jjnam, to se dalo čekat, když už Ti dají i 4 na Ket to museli vědět, že nejsou kvalitní. Jsme 3 co jsme převezly a byly špatné u všech. podívej na mne a holky z diskuze z OV do OL, tam jsme utekly do OL fakultky, jedna porodila minulý týden, 3 jsme těhotné. Takže žádné slzičky a do poctivého caru, kde se Ti budou věnovat a netahat penízky. Jsou o moc levnější !! 😉

beryk
23. čer 2009

Ahojda holky, kde jste ?????????????

Ili,velikánská gratulka k srdíčku 🙂 ,moc ti to přeju a už jen samé radostné zprávy. Kdy jdeš na další kontrolu? Já jsem dnes byla v sanusu a do boje asi pudu v srpnu na 3IVF,10.července jdu na KO.

milena26
3. zář 2009

ahojky holky tak jsem vas tady našla.. já nakonec do caru nejela.. mimisci se u druheho ketu nevyvíjeli,takže na podzim jdeme do druhého kola...kdyby jste sem zavitali,tak davam vedet..

jinak ili5 jsem moc ráda,že se to povedlo aspoň tobě 😵

ripmajka
19. zář 2009

Ahojte dievčatká , Beryk , ili5 nieviem či si na mňa ešte spomínate z Apríla ?
Odmlčala som sa a na koníka som ani nechodila. Prepáčte .
A teraz pre istotu zas neviem predýchať a stále tomu ešte neverím , že som tehotná 😵 😵 😵 😵 😵
Chcela som Vás len trošku posmeliť po 3 KET a už neviem koľkých rokoch snaženia som tehotná.
Faktom zrejme zostáva , že čím sa človek viac na niečo sústredí tým sa to viac a viac nedarí.
Držím vám palčeky

😉

milena26
19. zář 2009

ripmajka ahojky a moooc gratuluju .. my jdeme do druhého pokusu IVF už žádné sněhurky nemáme,tak snad se povede....

markiru
5. čer 2010

Ahoj holky, můžu se přidat? Mám za sebou jedno IVF(před 2 roky), po kterém se nám narodila holčička a jeden KET letos v dubnu, který nevyšel... Teď zvažujeme 2. KET. . První KET jsme měli bez estrofemu, protože dceru ještě kojím, dr. nám to teda rozmlouvala, že je takto pravděpodobnost menší. Je to pro mě dost těžké dilema, protože dcerku ještě nechci odstavit a zase nechceme to moc odkládat... 😖