Kdy to brát jako menstruaci?

stockib
11. zář 2021

Holkyyy, potřebuju radu. Jsem po neúspěšném ketu, ve středu jsem vysadila hormony a mám čekat na menses, abych začala brát prášky znovu. Jenže nevím, jak mám poznat, jestli už to je menses nebo ne. Asi týden před vysazením léků jsem začala špinit a špinila jsem celou tu dobu, malinko, ale jo. No a jak jsem je vysadila, tak se to změnilo na světle červenou a postupně je toho víc, ale pořád je to malé množství. Na vložce sem tam kapka, jen při utření na toaleťáku je to poznat. Včera jsem myslela, že už se začíná pomalu rozjíždět, protože mi bylo špatně jak při menses, musela jsem si vzít i prášek proti bolesti, ale pak ze mě vypadlo jen trochu nějakého něčeho 😀 Přišlo mi to, jako to odumřelé embryo, ale že by to zůstalo v těle tak dlouho? No a pak zase nic, jen na papíru... Volala jsem si na horkou linku do caru, kde mi řekla, že takhle po telefonu těžko radit, že menses by měla přijít 3-4 den po vysazení - což je dnes nebo zítra, tak já nevím, jestli to brát jako menses už teď? Světle červené to je, ale je toho strašně málo, prý ta menses po vysazení hormonů může být kratší. Ale mám ji už, nebo ne? 🙈

pavlinar
11. zář 2021

Uprimne, tohle me tez zajima. Sestra u gyn. rikala, ze az se to fakt rozjede a neni to jen spineni- vzdy mam problem rict ji den posledni MS. Jak jsi to mela driv? Spineni a pak se MS rozjela...? Asi bych ty leky zitra uz nesadila, snad se to taky rozjede...

stockib
autor
11. zář 2021

@pavlinar Dřív jsem většinou maximálně den, dva špinila a pak se to rozjelo, teď je to úplně jiné. Uvidím, jak to půjde dál, ale asi je zítra zase nasadím... Snad to bude v pohodě.