Testy pozitivní a krev na toaletním papíře. Co to může být?

rezena12
17. pro 2022

Ahoj holky prosím Vás, zjistila jsem přes Clear blue ze jsem 1-2 týdnu těhotná. I ostatní testy už vyjely čárky. Dneska nebo zítra to mám dostat. Včera po příchodu domu jsem něco cítila, když jsem šla na wc po utreni světle červená krev na toaletaku. Několikrát za den, ale na vlozce nic. Jen vždy po utreni. Dneska v noci opět nejdřív takové hnědé spineni a pak trosku krev. V pondělí budu volat na gyndu ale prosím o radu co to muže být? Neměla jste to nějaká? Děkuji jsem z toho v haji. Opravdu jen po utreni. Aspoň tedy zatím. Nevím zda se to dnes nerozjede.

klokanka31
17. pro 2022

@rezena12 U mě to znamenalo mimoděložní...

rezena12
autor
17. pro 2022

@klokanka31 tyvole ale to je pruser i pro mě ne? 😭 tvl před Vánoci idealni

klokanka31
17. pro 2022

@rezena12 No pokud bys měla mimoděložní tak u toho jde reálně o život 😟

rezena12
autor
17. pro 2022

@klokanka31 a měla jsi ještě jiné příznaky? Protože někde píšou ze to spineni muže být uhnizdovani a ze to přichází v den kdy to mám dostat 😭

klokanka31
17. pro 2022

@rezena12 Ne, jen hnědé špinění. Některé holky prý na začátku těhotenství normálně špiní a nic to není, tak uvidíš co doktorka...

rezena12
autor
17. pro 2022

@klokanka31 jenže doktorka takhle na zacatku asi nic nepozná ne? Tvl jsem v haji ve stresu

klokanka31
17. pro 2022

@rezena12 Nestresuj se, teď je to buď a nebo...🥺 teď by asi opravdu nic nepoznala, asi by ti brali krev na hcg aby viděli jestli a o kolik se navyšuje...Taky se může stát že to bude biochemko, a to by odešlo s ms...Taky jsem měla, ale tam jsem nešpinila, ale z ničeho nic začala silně krvácet.

rezena12
autor
17. pro 2022

@klokanka31 toho se tak nebojím ale toho mimodelozniho úplně 😭 jestli jsem 1-2 týden tak co? Tak už je to teď pruser kdyby to bylo mimodelozni? Četla jsem na netu ze se to pozná až v 8 týdnu cca nebo 5 týdnu. V pondeli zavolám a uvidim 😭

lencaa11
17. pro 2022

@rezena12 dr teď na začátku určitě nic extra nepozná teď je to je těle jak to vezme je to buď začne Ms a nebo tehotestvi bude pokračovat ☘️☘️

rezena12
autor
17. pro 2022

@klokanka31 promiň ze té otravuju

rezena12
autor
17. pro 2022

@lencaa11 nebo to bude to mimodelozni a jak tady píšeme toho se bojím strašně. Nechápu proč špinim.

lencaa11
17. pro 2022

@rezena12 špinění někdy je normální na začátku těhotenství to je skrz hormony a dělohu jak je tam krev tak je to buď začátek Ms pokud máte nějaké tušení tak zaject na pohotovost

klokanka31
17. pro 2022

@rezena12 Neotravuješ 🙂 plně tě chápu... Mně mimoděložní zjistili až někde asi v 7.tt, už to mimčo mělo srdíčko. S operací čekali do druhého dne, a to jsem jim začala už kolabovat. U někoho to prý může prasknout dřív, u někoho dýl. Kdybys měla silné bolesti břicha (prý hlavně na jedné straně) tak pro jistotu jeď k lékaři.

rezena12
autor
17. pro 2022

@klokanka31 mockrát dekuju. Jako bolesti mám ale jako při ms. Ze mě bolí cely podbrisek a trosku zada ale není to nic strašného zatím. Trosku hlava ale vše jako při ms.

barmil
17. pro 2022

@rezena12 spinila jsem takhle až do 16tt, syn má 2,5roku.. začalo to při uhnizdovani a pak pokračovalo.. zkus ascorutin, pokud to je jen praskla zilka, ascorutin pomůže, pokud to je biochem nebo potrat,tak se bohužel nedá nic dělat

klokanka31
17. pro 2022

@rezena12 Já bolesti břicha a zad měla strašný u třetího těhotenství, a to dopadlo zrovna dobře... Přeju ti ať ti to taky dopadne dobře 🍀🍀

rezena12
autor
17. pro 2022

@barmil a je možný ze mi to začalo včera dneska to mám dostat a hnědý spineni? Včera jsem měla růžovou takovou krev a pak už nic. Sem tam když se utru ale před chvíli hodně hnědý. Teď zase nic. Na intimce nemám nic. Vím ze je blbost se testovat před ms ale každopádně já jsem člověk stresar a mám strašný strach z toho mimodelozniho. Nezlobte se ze vás tu takhle otravuju v sobotu ještě před Vánoci takovými věcmi.

lencaa11
17. pro 2022

@rezena12 tak to je právě to proč by se žena neměla testovat před Ms klidně teď vám může bohužel přijít Ms to vám nikdo neřekne a skrz mimoděložní těhotenství to pozná až lékař podle utrazvuk a krve třeba tak že když bys tě byla klidnější tak zaject na pohotovost a budete vědět jak to s vámi vypada tento stres vám akorát víc ubližuje ...

lucynka721
17. pro 2022

Zajed na pohotovost, u mě bylo krvácení plus bolesti spontánní potrat, bohužel. Na utz jsem měla pořád dutinku a odpovídala jsem 5+2tt. Během týdne vše odešlo. U první dcery jsem třeba spinila a byl to údajně zánět dělohy, mimi se udrželo.

katherine177
17. pro 2022

@rezena12 měla jsem Clearblue 1-2 a ms přišla i tak

rezena12
autor
17. pro 2022

@katherine177 tak uvidim mě zatím ne. Jen to spineni

1772
17. pro 2022

Před vynecháním menstruace výsledek TT nemá moc význam. Hormony jsou cyklem ovlivněné. Test má smysl až tak 3-4 dny po vynechání. Mimoděložní těhotenství se během prvních týdnů těhotenství nepozná.

merope
17. pro 2022

@rezena12 Já špinila taky. Dokonce gynekoložka přímo říkala, že špinění je ok, nesmí být krvácení. Ale kde je přesně ta hranice, netuším.

Jinak teda jasná čárka před termínem MS, nechci strašit, to můžou být dvojčata 😀.

rezena12
autor
17. pro 2022

@merope já měla krev včera a dneska už jen hnědé spineni. Ty jo nestras vážně? 🤣 no tak to mě jeblo teď ještě víc 🤣

ada22
17. pro 2022

Jak psaly holky kup si Ascorutin. Může jít jen o prasklou žilku jak je vše prokrvene. Spoustu holek v těhotenství špiní nebo krvácí i tak je vše ok. Jinak pokud nemáš křeče v břiše, tak na pohotovost neni důvod jezdit. Znám to taky jsem byla hrozny stresar 🙂

rezena12
autor
17. pro 2022

@ada22 ty jsi hodna. Křeče v břiše ani podbrisku nemám. Mám sice 37 teplotu ale do toho mě skolila rýma a kašel takže nějaká viróza. Zkusím si to koupit. Jako podbrisko mě bolí ale jako před ms tak buď se mi ms ještě rozjede a nebo ne. Mockrát děkuji za uklidnění!

jjasmina
17. pro 2022

@rezena12 u mě to byl rozjezd na ms a SP

jjasmina
17. pro 2022

@rezena12 jinak teď je to bud anebo no, kor, když máte před ms

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru