Zvláštní těhotenský test. Můžu být těhotná?

hanka2079
20. kvě 2023

Ahoj holky, mám již sedm dní zpožděnou menstruaci a tak jsem si udělala test. Byl to Clear Blue, citlivost 10, kde se výsledek má zobrazit za 5 minut. První 4 minuty test zobrazoval 2 silné čárky, ale během té poslední jedna zmizela a zůstala jen ta kontrolní. V minulosti jsem se testovala již 3x, vždy Clear Blue, ale nikdy tam ta druhá čárka ani na chvíli nenaskočila. Můžu být těhotná?

werik153
20. kvě 2023

@hanka2079 nejspíš to byla riska , těžko říct.

danca9257
20. kvě 2023

@hanka2079 máš fotku toho testu?

hanka2079
autor
20. kvě 2023

@werik153 nemyslím si, že by to byla jen ryska. Obě čárky byly velmi dobře vidět.

hanka2079
autor
20. kvě 2023

@danca9257 bohužel nemám. Ale jak říkám, nejdříve tam byly 2 silné čárky a v poslední ani ne minutě se test zmenil na jasně negativní, žádný duch ani nic takového.

danca9257
20. kvě 2023

@hanka2079 tak to je divný 🤔 jedině zkusit ještě jiný test. 🤷🏻‍♀️

pilzzee
21. kvě 2023

Pri sedmidennim zpozdeni by se ti druha carka ukazala jeste driv nez bys vytahla test ze vzorku, tech 5 minut plati spis pri nejakym loveni duchu. To ze ta carka uplne zmizela je fakt dost divny, bude to vadnej test, takze utikej do drogerky a kup si dalsi.

lencaa11
21. kvě 2023

@hanka2079 mohla to bejt vadný test vyzkoušela bych klasický papirkovy

mydlova
21. kvě 2023

@hanka2079 silná čárka nikdy nezmizí. Kontrolní taky nikdy nikdy nikdy nezmizí. A byla rovna? Nebylo to nahromaděne barvivo? Mě se stalo jen ze můj duch do dalšího rána zmizel - vyblednul. Ale byl sotva viditelný a několik hodin tam fakt byl 😉

salmina
22. kvě 2023

@hanka2079 ano mě se to stalo u intimed a byla krasna výrazná...objevila se a zmizela je to ale jen důkaz že test probíhá....správně by se mělo nahlížet na test až po těch 5ti minutách.....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru