• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
No dneska rano jsme s manžou testovali, ja to chtela vedet, protože kdyby tam byla jen jedna čarka, tak by me manza pustil o víkendu aspon ven :grinning: No a ony tam jsou porad dve a ta druhá už je pekne silna... Ale porad spinim, ale je to jine než pred MS, spise takový hnedavý hleník... Ale jsme realističtí..

Akorat mi vcera volali z práce, že mi ve Fertimedu zapomneli jeste vystavit papír na penize, ne ke konci mesice, ten jsem mela, ale ten po 14 dnech, kdy konci nemocenská u zamestnavatele a zacina na socialce.. :confounded: Takže tam jedu zítra do Polanky mezi půl 2 a půl 3 pro ten papír. a přemýšlím, že reknu sestricce, at mi vezme krev na HCG, že si to zaplatím, at vime uz v pondeli s Kajou, jak to stoupa, protože když mi v pondeli vezme krev, bude to az v utery a zas rozdil 3 dnu, takže by nam to více reklo..
2. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj kacko urco to udelej jsem jak na trni sakrys :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: michi ja potichoučku a polehoučku gratuluji k bříšku,,,
2. dub 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky michinko tfuj tfuj tfuj ať ti to vyjde :wink: musíš být jak na trní bobišku ale dobře to dopadne :wink: já jsem byla dneska u té astroložky a dala mi ten horoskop dozvěděla jsem se že jsem přímo zrozená pro děti, :grinning: tak kde jsou? :frowning2: jo a jinak se mi rozjela chřipajzna jak blázen :frowning2:
2. dub 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne odpoledne kelisky,tak uz jsem dorazila s prace.

michinko tu krev si nech urcite vzit!!!moc ti drzim palecky at mocinky stoupa.

vy jste toho zase napsaly :astonished: kdo to ma docitat :grinning:
2. dub 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
sido a tak to te lituji s tou chripajznou,ja uz se sni nastesti dostavam,ale porad to neni ono. takove hnusactvo jsem uz dlouho nemela :rolling_eyes:
2. dub 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj aholky,,tak už tady sme dneska komplet))))jak je kačko v praci??
2. dub 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
v praci je dobre ani jsem necekala jak moc dobre mi tam bude :slight_smile:
2. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím se přiznat že jsem úplně blbá a dělala jsem si dneska test :angry: prostě jsem to nevydržela a smozdřejmě nic :angry:
2. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspon přijdeš na jine myšlenky,,,a co ti ještě řekla sido???
2. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
sido a neni tak nahodou brzo tys mela reinseminaci 25 ne jestli jo tak neplas a pockej :wink:

asi se pujdu natahnout na chvili nevim co myslite???
2. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: holky mam dve fotecky v albicku,ale te prvni se neleknete to jsem ja :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo evi máš pravdu hlavně že mi všichni říkají nestresuj a počkej ale ja jsem prostě vůl :grinning: holky kde se dá sehnat ten test s citlivostí 10? já jsem se ptala už v hodně lékárnách a nikde ho nemají
2. dub 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
verci mluvila tak všeobecně ale prý to mám ve hvězdách moc hezké říkala že i s manžou to máme super že jsme spolu museli být i v minulém životě :grinning:
2. dub 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: hezke no v minuelem životě,,,,,tak to ja asi nemohla byt s mym mužem v minulem životě :grinning: :grinning: :grinning: to rozhodně ne))) a kačko si sympaticka aj chlopa maš sympataka...
2. dub 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
chystam na oběd tak tak odskakuju,,a pak pujdu ven protže fakt už doma blbnu!!!
2. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím jestli se mám nadopovat práškama protože je mi fakt blbě bolí mě hlava v krku a začalo mě pícht v žaludku no hnus ale bojím se ať kdyby to vyšlo něco neposeru :frowning2:
2. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to nevim teda,,no nic japadim paa běž si lehnout :slight_smile:
2. dub 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco, ty už jsi od ET testovala nebo jeste cekas?? Ja jdu v pondeli až na 11.40, tak se asi minem a navic te nepoznam, musis se ke me kdyztak hlasit ty, podle me fotky v albicku.. :wink:
2. dub 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
michinko tak jsem nakoukla do albicka a ty tam mas nove testiky :confused: a je o 100% silnejsi,je a je a je a ja ti to moc preju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2. dub 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kde jste :confused:
2. dub 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zatím to nic neznamená, už jendou jsem mela dve carky na testu, HCG 2390 a bylo to ve vejcovodu. Nastesti už žádný nemám, tak doufám, že je tam, kde ma byt a ne třeba v delozním rohu, to by me asi kleplo. Kazdopadne CHG stoupa dost pomalu... takže se jeste moc neraduju...
Hlavne aby se pak trea neprestalo vyvijet a ja nemusela na vycisteni.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale zatím budu myslet jen pozitivne, pripadnýma spatnýma zpravama tohoto typu se ted zabyvat proste nebudu a nesmim! :fearful:
2. dub 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave ze si rikam ze nemas vejcovody jako ja,tak uz to nema kam vlezt,a to o tom deloznim rohu jsem taky slysela,ale to je malilililinkate % ne. tim ani nestras :zipper_mouth:
2. dub 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zitra si kazdopadne nech vzit krev,i kdyz je sakra patek :astonished: tak to bude az v pondeli :unamused:
2. dub 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Napadlo me, že když jsou v Olmíku v sobotu, že by to třeba už mohlo být. Záleží, kdy to pošle laboratoř.. Ale vzhledem k tomu, že tam jdu až odpoledne, tak to bude až v pondeli. ale aspon, že to bude , když budu v PO u Káji na kontrole. Bože, kéž by to vyšlo! :sunglasses:
2. dub 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc ti to preju taky jsi si toho zazila uz dost :pensive:

moc drzim palecky at je to bez komplikaci!!!
2. dub 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mooooc ti preju at konecne vyuzijete tu kolebku co vam prekazi v predsini :dizzy_face:
2. dub 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
2. dub 2009 v 15:24 • rybacina
:astonished: holky mame tady chlapa :grinning:
2. dub 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co nam to prinesl???? :fearful:
2. dub 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek