• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
3000 příspěvek přeje všem velké pupíčky s mimískama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. dub 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin tys mě trumfla :angry: :grinning:
17. dub 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeee to uz mame tolik?????taky preju konecne uspesne ivf a iui............... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. dub 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo???ja to nijak nesleduju tak nevi ktera bije............ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: parecku jednou mi rekla moje sousedka co ma 2 deti naprosto prirozene ze......to jsem byla na vysetreni na hsg a ona nato..........kdo umi ten umi,kdo neumi musi chodit po doktorech..tak od te doby si davam pozor na hubu...........
17. dub 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Párečku to já jsem řekla pravdu a hned mě donutilydo nemocenské tak už si 6 měsíců užívám doma. :wink:
17. dub 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už se pro dnešek loučím, jdu plnit páničkovské povinnosti za pejskem :grinning: Pořád by si jen hrála. Tak se zatím mějte krásně.
17. dub 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katrin tak to je pěkně hnusné. :angry:
17. dub 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin někteří si nevidí do huby.. a většinou jsou to ty které se jen otřou o trenky a jsou v tom :angry:
17. dub 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj papa parecku,,,,jo rony pekny hnus...........to jsou prave ti kdo to nezazil...........ja i kdybych byla plodna jak cigoska tak to nekomu ani nepovim je to lidska hyena..........cos papkala romi?????
17. dub 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Párečku tak papa. :wink:
17. dub 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Manža byl v KFC tak jsem měla kuřátko.A už mě od tud vyhazujou ach jo. :angry:
17. dub 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin tak to je opravdu neuvěřitelný. Já slyšela názor, že když to nejde, tak by se ani po doktorech chodit nemělo, že je to proti přírodě :angry: Prostě kdo to nezažil, tak tomu nemůže rozumět.
Zase jedna ta moje kolegyně se taky dlouho snažila tak trochu ví.
17. dub 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
parecku tak ahoj a pozdravuj pejska :slight_smile:
já jsem dnes byla s Bibi vytáhnout stehy, tak tam má jizvu jak... jsem zvědavá jestli se jí to schová pod chlupy nebo půjde vidět. dostala včelku proti vzteklině a je uražená :grinning:
holky neuvěříte, já už jsem ty chipsy sežrala :confused: a nejhorší na tom je, že bych ještě něco snědla :angry:
jj dneska se uz s ni ani nebavim jen se na schodech pozdravime a to je vse...ani nevi ze jsem tehu.........ale jak ona byla tehu tak uz asi zapomela jake mela problemy a malou...rekli ji ze bude asi postizena tak musela do olmiku na vysetreni anastesti to byl plany poplach............
KFC??? mňááááám :grinning: katrin nebo MCdonald :wink:
17. dub 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsou proste debilove........rozi jsi sikulka i bibi..mnam rony to bych si taky nechala libit...ja bych dala hambace z mekace aspon 3...........
katrin já si cvrnknu, v tomhle jsem stejné :grinning: :grinning: :grinning:
autor
Rozi jen papkej ať roste pupík. :wink:
17. dub 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj tak me stve ze tady u nas mekac neni...holky vite co..zitra si zajedem do meka...........co rikate????bude nas malo tak by to nevadilo.....jen hambacek a pak hura do taurusu!!!!!!!to bych byla happy........
17. dub 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
pupík už roste a vůbec mu není hanba :grinning: jsem zvědavá o kolik bude větší tentokrát, předminule o týden a minule o tři dny, macek jeden :angry: :grinning:
17. dub 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
i domu bych si vzala zasobu hambacu...vite co mi zitra cienka priveze???lizatka pro zehulky.jsou proti nevolnostem........
17. dub 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ja taky ted vypadam jak v 8.mesici........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je hruza............
17. dub 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz tak jsem tank a budu jeste vetsi........... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
katrin ty mě s tím mekáčem ubíjíš :angry: já bych tak jedla a doma nic není :frowning2: zas půjdu na kyselé okurky, jako vždy v největší nouzi :grinning:
jeee rozi ty budes mit matyska?????nebo??????to je mile.........
17. dub 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
rona už nás nemohla poslouchat tak utekla :frowning2: :grinning:
autor
Katrin místo hambáču budeš zítra lízat lízátka. :grinning:
ty brdo ten mekac musi zitra vyjit....to me bude srat ze budu v ove a mekac nenavstivim??????????to teda ne!!!!!!
17. dub 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nene jsem tady,ale za chvíli mě vyhodí,čekám kdy dorazí manža a řekne,že tady pořád sedím a on nemá šanci.
17. dub 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
rony lizatko mi hambac nenahradi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: musim se trumfnout,jak jsem cekala samika tak jsem jich sezrala 8 sice ne na raz ale behem odpoledne jo.......
17. dub 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek