• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
ahoj kat a užij si pěkně zbytek soboty a ať se obídek povede.
18. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono bylo dobře i na druhém srazíku, že jsme aspoň poznaly nové tváře a super holky. :wink: A já už se nemůžu dočkat. Škoda, že jsme to nedaly na dřív.
18. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu kouknout jestli mám nabitý foťáček a když tak ho hned strčím nabít.Fotečky musí být!!! :grinning:
18. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu hajat ať jsem odpočatá do růžova. :wink: Zatím se loučím a v Taurusu, pápá
18. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Posunulo se to kvůli Očky a stejně jí to nevyšlo,ale asi se nikdy nesejdeme úplně všechny,vždy něco někdo mít bude.Už to tak je. :wink:
18. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak za nějakou hodinku,páááá. :slight_smile:
18. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsem vylezla ze zachoda.seru jak ...........volala jsem kacce a jde na srazik....tak jsem rada........se tesim.a ne ze brzo utecete domu..asmenko a spol........ :grinning:
18. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja jdu taky pomyt nadobi,pak si lehnu a namaluju si trosku ksicht......... :grinning:
18. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kelisky hlasim prichod :grinning: dneska jsem mela frmol,tak koukam az ted. uz mi volala i katrin jestli jdu. jasne ze jdu,uz mam zaparkovaneho cerneho oře pred barakem :grinning: snad to tam najdu,kdyz tak budu volat katrin,ale snad nejsem takove kakao,abych to nenasla :sweat_smile:

tak pa,pa tesim se na vas :sunglasses:
18. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky to najdete,není to tak složité a jsem ráda,že sa Kacza ozvala a že jde! Už jsem měla strach,že nas bude ještě o jednu méně. :wink:
18. dub 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katrin taky musím hodit nějaký obličej na ten ksicht. :grinning:
18. dub 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak nam to za par vypukne!!!!!ja ted netrpelive vyhlizim spasinku a cien........kazdou chvili me vyzvednou.......
18. dub 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ holky,zdravim z wroclavi :wink: jsem prezrana jak bravek..chlapi spi,ti uz to nedavaji..bzli jsme dneska nakupovat,koupila jsem si jen kabelu cernou,ale fakt moc peknou a penezenku cervenou..nic vic jsem nechctela,nakoupila jsem si haderky u nas..

tak nakonec vas je na sraziku malo,ale to neva,tesim se moc na fotecky :slight_smile:
vracime se az zitra k veceru,nevim zda nakouknu,musim uklzet,doma je bordel :frowning2:
18. dub 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kelišky nám drbou na srazíku, se nedivím že tady nikdo není, když všechny stálice jsou v taurusu, holky určitě se dobře bavíte,těším se na fotečky
My jsme teď dorazili domů, vlastně kvůli mě, bolelo mě docela břicho, pomáhala jsem jim v hospodě a nějak mě to zmohlo, ale bylo fajn.
18. dub 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj milacci taky se uz moc tesim na fotecky a preji vam at si perfektne zaradite :wink: ja jdu zehlit tak paaaaa a nezapomente na foto uz se tesim :slight_smile:
18. dub 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pojďte už domů, jsem zvědavá na fotečky :pensive: :dizzy_face:
18. dub 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo rozi mluvíš mi z duše, taky jsem docela zvědavá :sweat_smile:
18. dub 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruš já jsem hlavně zvědavá na mimouška od katrin :dizzy_face:
18. dub 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky na kaczku tu jsem ještě neviděla :slight_smile:
18. dub 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
héč já už jsem kaczku viděla :slight_smile:
na katrin jsem taky zvědavá, ale kelišky drbou a drbou :grinning: no jenom ať se holky baví :slight_smile:
myslela jsem, že už tady některá bude a nic, tak to zkusím později :wink:
18. dub 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem viděla kaczku jen tady na fotce :frowning2:
ony nám to dělají naschvál kelišky jedny :angry: :grinning:
18. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se hlásím ze srazíku. Bylo super, tak dobře jsem se už dlouho nezasmála. Byly jsme v Taurusu jen chvilku, daly jsme tam kávu a vodu (některé džusíky) a pak jsme přejeli do Futura do Mekáče - tak jsme vzpomínali na rozinku jak by se jí tam taky líbilo a rona jí vyfotila i to co jsme papaly. :wink:
18. dub 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. dub 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaczi: doufám, že jsi dobře dojela domů

Holky bylo úplně super, musíme co nejdřív zase naplánovat srazík a klidně i v Mekáči. :wink:
18. dub 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj :slight_smile:
Srázek byl opět a zase super, tak snad už se příště zmátoříte iosttaní a dorazíme ve větším počtu!!!!
Už jsem doma, dala jsem rychlou spršku, Synarel do nosu a už ležím s noťasem v posteli :slight_smile:
Asmeen, ty články jsem četla ve čtvrtek přímo v novinách a čubrněla jsem, hlavně,jak píšou o těch 20ti letých dárcích, kterým doporučí si raději zamrazit ještě to málo co mají....
18. dub 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne ranko kelisky.

asmeen dorazila jsem v poradku :wink:

srazik byl suprovy,jeste jsem se zdrzela u tchyne ,byli tam ti moji dva milackove tak jsem za nema hned sla a pak uz jsem na konika vecer nesla.

jak dlouho jste se jeste zdrzely u mekace???
19. dub 2009 ve 04:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kelisky kde jste??? vy zase vyspavate,ja uz mam uvareno :grinning:

tomas sel na ryby tak bych mela neco delat....ale moc se mi nechce.
19. dub 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaczi: rozpouštěly jsme to před půl desátou. Nějak jsme se rozkecaly a čas letěl a letěl.

spasi: no právě, že takový mlaďoši už mají problém se spermouškama. To je síla. A hlavně se mi líbilo, jak se poctivě vybírá dárce, aby byl přibližně stejný jako tvůj partner. Tak to bych opravdu chtěla vidět. To tam podával info někdo z Gyncentra.
19. dub 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde máme ronu, aby nám přihodila fotečky?
19. dub 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek