• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
holky,loučím se s vámi,musím trošku poklidit,zkulturnit se...a jdu do práce...dneska dělám sama,ale bude učitě klídeček,je tam nádherně...
pěkný den všem...zítra zase nakouknu :slight_smile:
20. dub 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Očko, mi Vodička i skvělá sestra Petra řekli, že mám jen jedno embryjko. Tak já fakt nevím....ale zeptám se ve středu Kájíka a asi mu vezmu nějakou flašku, když byl dneska tak povídavý :slight_smile:
20. dub 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj spasi vem mu flasku kefiru :grinning:
20. dub 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spasinko to je parada,stastna 7micka,moc moc moc ti budu drzet palce!!!
JEstli budes pracovat az do OPU,tak jezdi opatrne,at si je nevytrepes :grinning: !
20. dub 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
spasinko,já měla čtyřbuněčné..a v kartě mám 3 b,c..tak nevím..při opu jsem měla tři,ale ty dvě to nedali...tak jsem z toho taky jelen :dizzy_face:
holky pá..a myslím,že Kájíka opravdu potěšíš kefírem,minule tam měl broskvové :grinning:
20. dub 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa očko
20. dub 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky myslim moc na Michinku,jak se asi citi ...jestli je jeste bolava,bobecek...

MICHI DRZ SE A ZASE BUDE LIP!!!!!!!! :wink: :slight_smile:
20. dub 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a pak se v tom vyznejme :grinning:
Marti, budu dělat normálně do čtvrtka a rozhodla jsem se, že po Et pojedu po 4 hodinách domů a doma budu jen týden. V práci sedím, v autě sedím a jak říkal SObek na 1.pohovoru, embryo má na uchycení 3 dny a pokud se uchytí, apk už mu neublížíte. Nechci a nemůžu být doma a upadat do depky. Vím, co jsem vyváděla minule, takže žádné testy, žádné stresy. Možná si řeknete, že to podceňuju, nebo že blbnu, ale musím být v pohodě psychicky, jinak mi nedají ani to adoptované.
20. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
spasinko myslim si,ze jdes nato dobre......protoze jestli se to ma uchytit tak se to chytne...a ne ze budes jen polehavat bude vse ok a pak vstanes z postele a neco se tam posere a bude po vsem,............takze tvuj pristup k tomu je podle me spravny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: drzim vsechny palecky :wink:
20. dub 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Spasi,psychicka pohoda=predpoklad uspechu a pak uz jen sama pozitiva a socialni jisoty :grinning: :grinning: :grinning:
Mne uz zase dnes šibe :grinning: :grinning: :grinning: a tesim se uz domuuuuuuuuuuu !
20. dub 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se dnes daří? Copak je new?
20. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti ty jsi čislo!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: ahoj kat........docela dobre az na nevolnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky, holky :slight_smile: No kdyz to nedopadne, tak priste...ale nebudu resit co by kdyby, to az to prijde :wink:
Katrin, bobku, ani lizatka nezabiraji?
Ja uz zacinam mit z toho Puregonu nafoukle bricho, teda hlavne tu pravou stranu, kde jsou ty vajicka :grinning:
20. dub 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda foteček je opravdu málo, ale i tak vám to mocinko slučíííííí holky:slight_smile:
20. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
spasinko, taky jsem měla nafouknuté bříško z puregonu, nalitá vodou jako studna:slight_smile:
20. dub 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
spasi,lizatka nepomahaj,spis jen jak ho momentalne lizu tak je to lepsi ale jakmile dojde tak je to des...porad mam zaludek jak po opici.........je to des tahle cast meho stavu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: za chvili jdu k endokrinolozce pro silnejsi leky.mamka mi prijde pohlidat samika protoze je venku s klukama a nechce jit semnou........
20. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty lizatka chutnaji dobre ale spis jsou podle me takove placebo
20. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hello :wink:
20. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a jak teda dopadla asmeenka? Měla na testíku tu druhou čárečku?
20. dub 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dělá Jarošek IUI v Polance?
20. dub 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAtrinko zkus jist pravidelne ,co 2 hod neco maleho...at mas stale neco v zaludku,pry to pomaha...
A ber to s nadhledem,ty vyblite deti jsou pry pak stasne pekne :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, já mám ten vaječník zvětšený a fakt je to proti té levé straně vidět, no prča. Ale to tak bylo i minule :slight_smile: Už ať je pátek a mám to za sebou. Zítra musím do nemocnice na předoperační, kvůli narkóze, chjoooo. To lítání kolem mě děsně nebaví, ale to je maličkost, já vím :slight_smile:
20. dub 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spasi a kam jdes na to Aro vysetreni,na Sosnu nebo v OV?
20. dub 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUciiii,cusek,proc jsi nebyla na sraziku ??????Myslely jsme na tebe !!
20. dub 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mě také nebavilo, pořád nějaké čekání na vyš., Spasinko nevíš jestli IUI dělá už Jarošek v Polance? Protože mě ukecal napřed opět na IUI a pak kdyby nic, tak IVF.
20. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cien, skocim na SOsnu, byla jsem tam i minule a uplne v pohode. Akorat bych jim asi mela vzit ranni moc, jen nevim, v cem to tam mam nest :grinning: No jsem pacient - amater :grinning:
20. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj marti ja ted porad jim casto a mene,vic jist nemuzu to me zaludek nepusti....ahoj luciiii proc jsi nebyla na sraze???? :angry: jj katy jaroš dela v polance iui
20. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cieanko ahooooj...holky nepojedete někdo do polanky 27.4. kolem 14:00, anebo 6.5. dopo? Že bychom se mohly potkat...
20. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nešla, protože jsme nakonec byli s manžou na chajdě. Potřebovali jsme si užít jeden druhého, protože je to strašně těžké období...
20. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ivf ne......to zatim jen v olmiku
20. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek