Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

hnedoocka23
20. dub 2009

holky,loučím se s vámi,musím trošku poklidit,zkulturnit se...a jdu do práce...dneska dělám sama,ale bude učitě klídeček,je tam nádherně...
pěkný den všem...zítra zase nakouknu 🙂

spasinka
20. dub 2009

Očko, mi Vodička i skvělá sestra Petra řekli, že mám jen jedno embryjko. Tak já fakt nevím....ale zeptám se ve středu Kájíka a asi mu vezmu nějakou flašku, když byl dneska tak povídavý 🙂

katrin111
20. dub 2009

jj spasi vem mu flasku kefiru 😀

j.cien
20. dub 2009

Spasinko to je parada,stastna 7micka,moc moc moc ti budu drzet palce!!!
JEstli budes pracovat az do OPU,tak jezdi opatrne,at si je nevytrepes 😀 !

hnedoocka23
20. dub 2009

spasinko,já měla čtyřbuněčné..a v kartě mám 3 b,c..tak nevím..při opu jsem měla tři,ale ty dvě to nedali...tak jsem z toho taky jelen 😵
holky pá..a myslím,že Kájíka opravdu potěšíš kefírem,minule tam měl broskvové 😀

katrin111
20. dub 2009

papa očko

j.cien
20. dub 2009

Holky myslim moc na Michinku,jak se asi citi ...jestli je jeste bolava,bobecek...

MICHI DRZ SE A ZASE BUDE LIP!!!!!!!! 😉 🙂

spasinka
20. dub 2009

No a pak se v tom vyznejme 😀
Marti, budu dělat normálně do čtvrtka a rozhodla jsem se, že po Et pojedu po 4 hodinách domů a doma budu jen týden. V práci sedím, v autě sedím a jak říkal SObek na 1.pohovoru, embryo má na uchycení 3 dny a pokud se uchytí, apk už mu neublížíte. Nechci a nemůžu být doma a upadat do depky. Vím, co jsem vyváděla minule, takže žádné testy, žádné stresy. Možná si řeknete, že to podceňuju, nebo že blbnu, ale musím být v pohodě psychicky, jinak mi nedají ani to adoptované.

katrin111
20. dub 2009

spasinko myslim si,ze jdes nato dobre......protoze jestli se to ma uchytit tak se to chytne...a ne ze budes jen polehavat bude vse ok a pak vstanes z postele a neco se tam posere a bude po vsem,............takze tvuj pristup k tomu je podle me spravny 😵 😵 😵 drzim vsechny palecky 😉

j.cien
20. dub 2009

jj Spasi,psychicka pohoda=predpoklad uspechu a pak uz jen sama pozitiva a socialni jisoty 😀 😀 😀
Mne uz zase dnes šibe 😀 😀 😀 a tesim se uz domuuuuuuuuuuu !

kat77
20. dub 2009

Ahoj holky, jak se dnes daří? Copak je new?

katrin111
20. dub 2009

marti ty jsi čislo!!!!! 😀 😀 😀 ahoj kat........docela dobre az na nevolnosti 😝

spasinka
20. dub 2009

Diky, holky 🙂 No kdyz to nedopadne, tak priste...ale nebudu resit co by kdyby, to az to prijde 😉
Katrin, bobku, ani lizatka nezabiraji?
Ja uz zacinam mit z toho Puregonu nafoukle bricho, teda hlavne tu pravou stranu, kde jsou ty vajicka 😀

kat77
20. dub 2009

teda foteček je opravdu málo, ale i tak vám to mocinko slučíííííí holky🙂

kat77
20. dub 2009

spasinko, taky jsem měla nafouknuté bříško z puregonu, nalitá vodou jako studna🙂

katrin111
20. dub 2009

spasi,lizatka nepomahaj,spis jen jak ho momentalne lizu tak je to lepsi ale jakmile dojde tak je to des...porad mam zaludek jak po opici.........je to des tahle cast meho stavu 😀 😀 😀 😀 za chvili jdu k endokrinolozce pro silnejsi leky.mamka mi prijde pohlidat samika protoze je venku s klukama a nechce jit semnou........

katrin111
20. dub 2009

ty lizatka chutnaji dobre ale spis jsou podle me takove placebo

luciik
20. dub 2009

Hello 😉

kat77
20. dub 2009

Holky a jak teda dopadla asmeenka? Měla na testíku tu druhou čárečku?

kat77
20. dub 2009

Dělá Jarošek IUI v Polance?

j.cien
20. dub 2009

KAtrinko zkus jist pravidelne ,co 2 hod neco maleho...at mas stale neco v zaludku,pry to pomaha...
A ber to s nadhledem,ty vyblite deti jsou pry pak stasne pekne 😀 😀

spasinka
20. dub 2009

Kat, já mám ten vaječník zvětšený a fakt je to proti té levé straně vidět, no prča. Ale to tak bylo i minule 🙂 Už ať je pátek a mám to za sebou. Zítra musím do nemocnice na předoperační, kvůli narkóze, chjoooo. To lítání kolem mě děsně nebaví, ale to je maličkost, já vím 🙂

j.cien
20. dub 2009

Spasi a kam jdes na to Aro vysetreni,na Sosnu nebo v OV?

j.cien
20. dub 2009

LUciiii,cusek,proc jsi nebyla na sraziku ??????Myslely jsme na tebe !!

kat77
20. dub 2009

To mě také nebavilo, pořád nějaké čekání na vyš., Spasinko nevíš jestli IUI dělá už Jarošek v Polance? Protože mě ukecal napřed opět na IUI a pak kdyby nic, tak IVF.

spasinka
20. dub 2009

Cien, skocim na SOsnu, byla jsem tam i minule a uplne v pohode. Akorat bych jim asi mela vzit ranni moc, jen nevim, v cem to tam mam nest 😀 No jsem pacient - amater 😀

katrin111
20. dub 2009

jj marti ja ted porad jim casto a mene,vic jist nemuzu to me zaludek nepusti....ahoj luciiii proc jsi nebyla na sraze???? 😠 jj katy jaroš dela v polance iui

kat77
20. dub 2009

Cieanko ahooooj...holky nepojedete někdo do polanky 27.4. kolem 14:00, anebo 6.5. dopo? Že bychom se mohly potkat...

luciik
20. dub 2009

Já nešla, protože jsme nakonec byli s manžou na chajdě. Potřebovali jsme si užít jeden druhého, protože je to strašně těžké období...

katrin111
20. dub 2009

ale ivf ne......to zatim jen v olmiku

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru