Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kat77
20. dub 2009

Aha, tak to je super, díky za info. A platí se něco za noc? kolik?

beruska81
20. dub 2009

jo platí myslím 350,-za noc se snídaní, ale nevím to jistě
na chvíli se vytratím, manža docvičil a musím mu jít oholit hlavu než se půjde okoupat, za chvíli jsem zde 😀

katrin111
20. dub 2009

katy ja jsem mela jit hoto 27.4.do polanky ale nejedu tam uz............jdu vas docist.........

kat77
20. dub 2009

to je dobrááá cena...
Mám kamarádku a ta byla 2x na IVF a na ten druhý úspěšně otěhotněla - dvojčátka holčičky Verunku a Vendulku a sranda je, a jedna je celý táta a druhá mamča🙂, taky byla v OL a zůstávala přes noc, ale to už je 5 let

kat77
20. dub 2009

Jeeee to je škoda Katrin, mohly jsme se sejít.

katrin111
20. dub 2009

katy aspon tam poznas holuba..........pač jaros tam nebude tak jdes k holoubkovi

beruska81
20. dub 2009

už jsem zpátky 🙂

kat77
20. dub 2009

no máme jít na genetiku, budou nám odebírat krev, Jaroš říkal, že ať jsme si jistí, proto toho 27.4. na 14:00

katrin111
20. dub 2009

aha takze jdes jen krev???ja myslela ze na vysetreni............tak to mas dobre.........

katrin111
20. dub 2009

berus ty jsi rychlovka.........

kat77
20. dub 2009

jj, jen na krev a pak 6.5. jdu jen já na krev, naposledy mi brali v listopadu, tak ať mají čerstvé údaje

beruska81
20. dub 2009

představte si, že mi vybuchly obě dvě nabídky na krytí a tak tu teď hledám nějakého vhodného psa a nemůžu nic najít, chtěla jsem něco tady v okolí, tak snad se mi zadaří něco najít 🙂

kat77
20. dub 2009

Katrin já ti tak pěkně závidím, že po IUI jsi těhu, moc Ti to přeji 😉

kat77
20. dub 2009

Barus, u nás v Odrách jsou pejsci a jednoho pěkného ZIKI jsem připouštěla já, je to skokan, ale u mé fenečky se netrefil 😀

katrin111
20. dub 2009

ja jsem prave toho 27.mela jit jeste na vysetreni a utz ale uz je seru aby ze me porad tahaly prachy........uz jsem se ani neobjednavala............kurde musim jit varit ale vubec se mi nechce,nemam zaludek na prijmu 😝

beruska81
20. dub 2009

to víš, on těch vlasů nemá moc, takže mu to vždycky jednou týdně sjedu strojkem a dobré 🙂

katrin111
20. dub 2009

dekuju katy ale neboj tobe se taky zadari 😵 😵 😵 😵

kat77
20. dub 2009

Já mám jorka fenku, ale je do 4 kil, není to ta malinká...kdyby jsi potřebovala kontakt dej mi vědět

katrin111
20. dub 2009

jj to jo..strihas i matyaska?????

kat77
20. dub 2009

to je fakt Katrin, penízky se tam kutálej, jak jsem slyšela, ale stejně po zdaření IUI nebo IVF už pak docházíš ke svému gynekologovi, viď?

kat77
20. dub 2009

Berus, kolik je to cca km k vám z Oder? Že bych se za tebou mohla přijet podívat 😉

beruska81
20. dub 2009

já mám právě malou má 2kg, tak hledám malého ženicha.
No katrin zkoušela jsem ho stříhat, ale on neposedí a pak vypadá jak jelito, mám segru kadeřnici tak to nechávám na ní radši 😀

katrin111
20. dub 2009

jj ale oni by me predali moji doktorce az ve 12.tydnu takze je prdim a u me dr.uz jsem...........tady mam utz zadarmo a tam porad platim 200 pak za navstevu 60 a utros ani nemluvim...a benzin............ted musime setrit a ne zivit fertimed

beruska81
20. dub 2009

já myslím, že je to tak 20km, jezdí sem i vlak z oder.

beruska81
20. dub 2009

katrin už si byla u té doktorky, měla jsi jít odpoledné né?

kat77
20. dub 2009

Mám auto, tak se pak domluvíme až budeš mít mimi v sobě a já tě přijedu povzbudit, ju? Musím valit, holky mě dnes tahají na malé pivečko na zahrádku, tak se mějte a berus držím pěsti. papa všechny 😉

beruska81
20. dub 2009

kat užíj si pivečka, měj se 🙂

katrin111
20. dub 2009

papa katy...........jj byla jsem u endokrinolozky pro tabletky,zmenila mi davku bo to mam trosku zhorsene...........to byla rychlovka...do poradny jdu ve stredu tak jsem zvedava........

beruska81
20. dub 2009

aha, to jo
no a jak bylo na srazíku asi super když jste byli u meka, co?já jsem úplně slintala když jsem viděla ty fotky 😀

katrin111
20. dub 2009

jj nasraziku bylo super.prvne jsme byly v te restauraci kde to rona objednala...bylo tam pekne,ale jen co jsme si sedly tak nam servirka rika.....pokud si budete davat jidlo tak muzete vsechny stejne???ze tam maj akci 50 lidi......takze to nas docela nasralo...........holky si daly kavy a piti a ja jen mirindu kterou sem na sebe vylila!!!!!!!takze jsme nejak po seste jely do carfouru do meka a tam jsme sedely az do pul desate.........tam jsem zase na halenku wsi vykydala cely kecup z hamburgra takze prasatko 😀 😀 😀 😀 priste musis jit taky..........

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru