• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
Berus, lucianka je z oder? To bychom měli udělat co nejdříve srazík :slight_smile:
21. dub 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
spasi tobě se to už krásně blíží, já tam jedu v pátek o půl druhé na kontrolu, ale to už tam asi nebudeš.
21. dub 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katrin, jj, konečně se rozhoupla, navíc mi dneska donesl kolega spoustu filmů ve full HD, tak to budu mít nabitý týden :grinning:
EVii, díky, ale já jdu na OPU dřív než Beruška :slight_smile:
kat já myslím, že je :slight_smile:
A holky z OV kdo by chtěl by mohl taky...a super místečko je teď v tom novým penzionu v Klokočůvku, je tam krásná příroda a moc hezké posezení, co vy na to?
Daisy, písla jsem Ti to do IP
21. dub 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus to ti zavidim ze za tebe vari skolka to bych taky privitala..a dnesni mnamku uplne :slight_smile:
Já si už Daisy taky nepamatuji kolik mě stál puregon, ale levný to nebylo :frowning2:
kat kde tam v Klokočůvku?
Hned na začátku jak jedeš z Vítkova a odbočíš na klokočůvek, tak hned po levý straně za prvním baráčkem...majitelem je Rigo
21. dub 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin kdybys nebyla tak daleko tak ti pošlu, já teda tu kombinaci moc nemusím, já radši s hovězím. Jo s těma obědama je to super, vždycky tam jenom zajdu a mám navařeno, beru 2 porce, stojí mě to 1800 na měsíc a najíme se z toho my, někdy i naši přijedou na oběd a co zbyde sní pes :grinning:
21. dub 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vůbec nevím a je tam pěkně jo?má to i nějaké internetové stránky?
21. dub 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tam nádherně... hledám ty stránky a zkopčím odkaz...
21. dub 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mas super............asi si taky udelam koprovku ale dneska uz asi ne.nemam doma na to ingredience a do obchodu se mi nechce...............budes davat maleho po prazdninach do skolky?????
21. dub 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. dub 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo malý už v září pofičí, on potřebuje děti, nemá si pořádně s kým hrát, už jsme byli na zápise.
21. dub 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
co ty na to? Ty jsi tam nikdy nebyla? My tam někdy zajedeme na véču, nebo dřív i na kolech
21. dub 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj tak to je super.................
21. dub 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je super, dáváte mi dobré tipy na vaření, protože já vařím každý den a už nevím, co pořád vymýšlet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat vypadá to luxusně, fakt krása :slight_smile:
21. dub 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dobře tam vaříííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: , není to tak daleko, tak super místečko na srazík viď?
Jak jsem již psala, kdo by chtěl si udělat výlet z holke z Ov, bylo by to fajn :wink:
21. dub 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
né já tam ještě nebyla, ale vypadá to moc krásně, my většinou jezdíme do Žimrovic,máme tam rodinnou hospůdku, nebo do Davidova mlýna do Kružberku.
21. dub 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak tam to máte asi blíže, ale ten Švamlům mlýn je fakt pěkný. No musíme to dát co nejdříve dohromady
21. dub 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem v Klokočůvku byla kdysi dávno se školou na výletě, byli jsme u té skály, není to ta hospůdka vedle té skály?
21. dub 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi půjdu za chíli dělat ty placky, mimo jiné berus...včera jsem byla na odstranění znamínek, už po druhý, tak jsem dořezaná :grinning: , jezdím do Hranic na plastiku s tím a dělá to přímo primář, fakt pečlivka
21. dub 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, vedle skaály je hospůdka stále a ještě před skálou je přes léto taky jedna a super a mají tam různé akce o víkendech
21. dub 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat teď jsem si vzpomněla, že luciana mi psala, že dělá provozní na bazénu v Odrách jak je ten tobogán
No placky bych si taky dala, já půjdu za chvíli na zahradu, posedět s manžou, má volno tak nadává, že ani nejdu ven
21. dub 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmm...tak to nevím, kdo to může být...snad až buduvědět jméno, já na koupaliště nechodím, my jezdíme na výkleky, kde je moc pěkný zatopený lom a čisťounká voda
21. dub 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
berusko gratuluji k folikum,kat jmenuji se lucka ale podle fotecky te asi znam nemas brasku martina?
21. dub 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak jsem si tady na chvíli odskočila.Zrovna jsem se s malým poučila a moje nervy teda! Obdivuju ty učitelky.
Katrin taly vařím gulášek a dělám toho více ať nemusím zase zítra vymýšlet.
21. dub 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek