Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

zelenka
2. dub 2009

Tak snad to bude v pohodě, když to provedeme večer 😉 a doufejme, že tam něco najdou 🙂

katrin111
2. dub 2009

jak jsi objednana az na odpoledne tak mej styk rano.stejne vas nevemou ve tri ale urco zase budou mit zpozdeni............

zelenka
2. dub 2009

katrin aaa, tak to jsem četla až teď. Tak jo, tak raději ráno 🙂 to aby jsme si dali budík 😲

beruska81
2. dub 2009

kaczi je to jorkšírka, stříhaná na westíka 🙂

katrin111
2. dub 2009

ja vim jak tady jedna holcina sla na post.test byla objednana na dopoledne asi kolem devate a meli mit styk rano.........takze je to jedno si myslim..........

kacza.b
2. dub 2009

berusko tak jsem na to prisla co je julinka za rasu je jorksirsky terier...ja jsem blbec. me matla ta barva a strich...ale je moc pekna.

zelenka
2. dub 2009

Tak už jsem to sdělila i maželovi, tak dáme budíka na 6, tak brzy jsme to snad ani nikdy nedělali !

kacza.b
2. dub 2009

zelenko proste to udelejte rano i vecer 😀

katrin111
2. dub 2009

a co ty kaci,jak je v praci?????vikendy mas volne????

sido
2. dub 2009

jo kaczi to bude nejlepší 😀 😀

kacza.b
2. dub 2009

ahojky holky. jo vikendy mam volne,nastesti 😉 jinak v praci dobry akorad me vsechno boli,nez si zase zvyknu 😔

katrin111
2. dub 2009

za chvili bude ordinace se tesim.tak jsem pomyla okna v kuchyni a v obyvaku zitra me jeste ceka v pokoji a mam klid zaclony mi povesi mamka at se nemusim tak natahovat...........

katrin111
2. dub 2009

jj kaci to verim,ale hlavne ze mas volne vikendy.................. 🙂

zelenka
2. dub 2009

Tak jo holky, díky za radu a já jdou koukat na telku. Snad to zítra dopadne dobře a nějaké potvůrky tam budou plavat 😉 mějte se a dobrou!

katrin111
2. dub 2009

nemas zac zelenko a dobrou noc

kacza.b
2. dub 2009

pockej zelenko a ty chodis do fertasu v polance???

zelenka
2. dub 2009

Jo, do Polanky.

kacza.b
2. dub 2009

a budes taky nase keliska??? 🙂

zelenka
2. dub 2009

Jo, budu ráda 😅

kacza.b
2. dub 2009

katrin ty jsi,ale pilna tehule,ale moc to neprehanej!!!

katrin111
2. dub 2009

tak pisni neco o sobe 😉 😉 😉 at te trosku pozname

katrin111
2. dub 2009

kaci musim nic jineho mi nezbyva............delam to pomalinku taky mam strach...............

kacza.b
2. dub 2009

tak az budes mit cas a chut tak si najdi tabulku,zkopiruj,dopis atd. a muzes drbat 😀

kacza.b
2. dub 2009

vis co me boli nejvic? ruce se nemuzu ani ucesat 😀 pristi tyden bude doufam lip.

kacza.b
2. dub 2009

no dneska asi nevydrim ani na VKV. uz mam malinke ocicka....

katrin111
2. dub 2009

jj neboj si zvyknes na praci a az budes zase poradne zvykla tak pujdes na nemocenskou na mimiska a bude to super...........

rozi.nka
2. dub 2009

ahoj ovečky, tak jsem vás dlouze dočítala 🙂
michinko moooc ti držím pěstičky 😉
kaczko můj taťka má taky westíka taky kdyby jste měli někdy v plánu štěňata klidně řekni 😎 jinak fotečky jsou krásné a vůbec nejsi tlustý trpaslík ty dupo 😵

včera jsem potkala kamaráda asi po měsíci, jen jsme se pozdravili a on mi pak psal na icq že jsem nějak přibrala 😠 tak jsem se ohradila co kecá a jak na to přišel, tak říkal že jsem taková celá přibratější, že to vidí ☹ což teda nechápu, protože váhu mám pořád stejnou, jen mi lítá kilo nahoru a dolů 😕
ví, že jsem těhu tak to určo řekl schválně 😝 😀

a dneska bylo krááááásně, jen já jsem byla celý den v práci

katrin111
2. dub 2009

ahoj rozi.......jeeee kaci ty mas albicko.......nakoukla jsem a fotecky krasne..........slusi vam to vsem trem 😉

rozi.nka
2. dub 2009

katrin taky se chystám na okna, Velikonoce jsou za dveřma i s jarním sluníčkem tak je třeba umýt tu špínu ať nám sluníčko prosvitne i do bytečku 🙂
jinak jaro je tady na 100péro protože Bibina už od víkendu žere trávu, pampeliškové listy, to je její 😵

zelenka
2. dub 2009

Tak holky a co by jste chtěly vědět? Jsem z Ostravy, snažíme se o mimi už asi 2 roky, můj gynekolog mě poslal do CARu a tak jsem si po přečtení různých diskuzí vybrala Polanku. Máme za sebou první návštěvy, několik obděrů krve, genetické vyšetření - za měsíc budou výsledky a teď jdu právě na ten postkoitální test. Manžel byl na spermiogramu v nemocnici ještě než jsme šli do Fertimedu a před tím měl asi 4 denní sexuální absenci a naměřili mu 90 mil. spermií. No a pak ve Fermitedu mu dělali další spermiogram a to jsme měli sex ten den ráno a tam mu naměřili jen 4 mil. spermií, což je šílený rozdíl a tak nevíme na čem jsme a jestli se náhodou v nemocnici nestala chyba. A nebo to bylo tou delší abstinencí. Ve Fertimedu věří spíše tomu svému výsledku a tak si to snad ještě ověří. No a co nás dál čeká nevím...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru