• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
Tak snad to bude v pohodě, když to provedeme večer :wink: a doufejme, že tam něco najdou :slight_smile:
2. dub 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak jsi objednana az na odpoledne tak mej styk rano.stejne vas nevemou ve tri ale urco zase budou mit zpozdeni............
2. dub 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin aaa, tak to jsem četla až teď. Tak jo, tak raději ráno :slight_smile: to aby jsme si dali budík :astonished:
2. dub 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaczi je to jorkšírka, stříhaná na westíka :slight_smile:
2. dub 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vim jak tady jedna holcina sla na post.test byla objednana na dopoledne asi kolem devate a meli mit styk rano.........takze je to jedno si myslim..........
berusko tak jsem na to prisla co je julinka za rasu je jorksirsky terier...ja jsem blbec. me matla ta barva a strich...ale je moc pekna.
Tak už jsem to sdělila i maželovi, tak dáme budíka na 6, tak brzy jsme to snad ani nikdy nedělali !
2. dub 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zelenko proste to udelejte rano i vecer :grinning:
a co ty kaci,jak je v praci?????vikendy mas volne????
jo kaczi to bude nejlepší :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky. jo vikendy mam volne,nastesti :wink: jinak v praci dobry akorad me vsechno boli,nez si zase zvyknu :pensive:
2. dub 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
za chvili bude ordinace se tesim.tak jsem pomyla okna v kuchyni a v obyvaku zitra me jeste ceka v pokoji a mam klid zaclony mi povesi mamka at se nemusim tak natahovat...........
2. dub 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj kaci to verim,ale hlavne ze mas volne vikendy.................. :slight_smile:
2. dub 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo holky, díky za radu a já jdou koukat na telku. Snad to zítra dopadne dobře a nějaké potvůrky tam budou plavat :wink: mějte se a dobrou!
2. dub 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemas zac zelenko a dobrou noc
2. dub 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
pockej zelenko a ty chodis do fertasu v polance???
Jo, do Polanky.
a budes taky nase keliska??? :slight_smile:
2. dub 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, budu ráda :sweat_smile:
2. dub 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin ty jsi,ale pilna tehule,ale moc to neprehanej!!!
2. dub 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pisni neco o sobe :wink: :wink: :wink: at te trosku pozname
2. dub 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci musim nic jineho mi nezbyva............delam to pomalinku taky mam strach...............
tak az budes mit cas a chut tak si najdi tabulku,zkopiruj,dopis atd. a muzes drbat :grinning:
vis co me boli nejvic? ruce se nemuzu ani ucesat :grinning: pristi tyden bude doufam lip.
2. dub 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dneska asi nevydrim ani na VKV. uz mam malinke ocicka....
2. dub 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj neboj si zvyknes na praci a az budes zase poradne zvykla tak pujdes na nemocenskou na mimiska a bude to super...........
2. dub 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ovečky, tak jsem vás dlouze dočítala :slight_smile:
michinko moooc ti držím pěstičky :wink:
kaczko můj taťka má taky westíka taky kdyby jste měli někdy v plánu štěňata klidně řekni :sunglasses: jinak fotečky jsou krásné a vůbec nejsi tlustý trpaslík ty dupo :dizzy_face:

včera jsem potkala kamaráda asi po měsíci, jen jsme se pozdravili a on mi pak psal na icq že jsem nějak přibrala :angry: tak jsem se ohradila co kecá a jak na to přišel, tak říkal že jsem taková celá přibratější, že to vidí :frowning2: což teda nechápu, protože váhu mám pořád stejnou, jen mi lítá kilo nahoru a dolů :confused:
ví, že jsem těhu tak to určo řekl schválně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

a dneska bylo krááááásně, jen já jsem byla celý den v práci
2. dub 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj rozi.......jeeee kaci ty mas albicko.......nakoukla jsem a fotecky krasne..........slusi vam to vsem trem :wink:
2. dub 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin taky se chystám na okna, Velikonoce jsou za dveřma i s jarním sluníčkem tak je třeba umýt tu špínu ať nám sluníčko prosvitne i do bytečku :slight_smile:
jinak jaro je tady na 100péro protože Bibina už od víkendu žere trávu, pampeliškové listy, to je její :dizzy_face:
2. dub 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky a co by jste chtěly vědět? Jsem z Ostravy, snažíme se o mimi už asi 2 roky, můj gynekolog mě poslal do CARu a tak jsem si po přečtení různých diskuzí vybrala Polanku. Máme za sebou první návštěvy, několik obděrů krve, genetické vyšetření - za měsíc budou výsledky a teď jdu právě na ten postkoitální test. Manžel byl na spermiogramu v nemocnici ještě než jsme šli do Fertimedu a před tím měl asi 4 denní sexuální absenci a naměřili mu 90 mil. spermií. No a pak ve Fermitedu mu dělali další spermiogram a to jsme měli sex ten den ráno a tam mu naměřili jen 4 mil. spermií, což je šílený rozdíl a tak nevíme na čem jsme a jestli se náhodou v nemocnici nestala chyba. A nebo to bylo tou delší abstinencí. Ve Fertimedu věří spíše tomu svému výsledku a tak si to snad ještě ověří. No a co nás dál čeká nevím...
2. dub 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek