• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
Konečně jsem šoupla nějaký fotky do alba, je tam i nnaše fenečka, tak se kukni :wink:
21. dub 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. dub 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat pěkné fotečky, Nikki je krásná, my taky máme takovou stříbrno-černo-hnědou, včera jsem jí okoupala, vyfenovala, krásně učesala a dneska zase vypadá jak čarodějka :slight_smile:
21. dub 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. dub 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda moc ráda nežehlím, ale před dvěma lety jsem dostala k vánocům pořádné prkno a novou žehličku tak to je hned lepší kafe, já taky žehlím u telky :wink:
21. dub 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beruško krásná fotka manžela,ten se umí zašít :wink: .Taky jsem se slunila,ale nejdřív jsem posekala zahradu tak to slunění byl odpočinek.
21. dub 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík rono,on se pořád sluní, má blbý pigment, chvilku je krásně hnědý a za týden už zase bílý, on sekal zahradu včera, už to byla hrůza,po zimě, no a teď to začně, co 3 týdny sekání :unamused:
21. dub 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruš: fotečka super, pořád si manžel drží štíhlou línii? V Olomouci jsi taky dobře pochodila, tak to je fajn - úrodičku máš krásnou. Beruš a ty jsi za fostimon nedoplácela? Já myslím, že jsem nějakou menší částku doplácela a k tomu jsem brala ještě merional.
U druhého IVF jsem stimulovala puregonem a za ten jsme dali 11.000,-Kč

Lucík: na speening bych chodila, ale nejprve počkám jestli ta mrcha mrchovatá dorazí a potom začnu sportovat o sto šest. A kam chodíš cvičit. A není lepší jezdit venku na kole, když je tak pěkně?

Spasi: tak novou televizku? To budeš mít pošušňáníčko po tom ET. Pouštěj si hlavně pohádky, ať jsou embroušátka šťastná.

Kat: když tě tak baví žehlení, tak se stav i ke mně - já to přímo nesnáším.
21. dub 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj asmeen, jo štíhlou linii pořád drží, sem tam si dá čokoládu, dneska si na benzínce koupil bagetu, ale je pořád krásně štíhlý :wink:
Zatím jsem nedoplácela nic, pojišťovna hradí 30ampulí, já píchám 3 ampule denně, takže mi to výjde do pátku, dál už bych neměla píchat, Koutná říkala maximálně ještě v sobotu 3 ampule, za jednu se doplácí 340,-Kč, takže max. budu doplácet 1020,-Kč.
Zítra musím na předoperační vyšetření, k obvoďačce nemůžu, ta tam zítra není, tak to mám domluvené na gyndě a ve čtvrtek si zajdu jenom pro výsledky.
21. dub 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já už jsem sekala zahradu letos podruhé,nějak to roste.Tak já jdu zase ven,zatím pááá. :wink:
21. dub 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky jdu, pá
21. dub 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mě nějak natáhli, já doplácela. Pamatuju si ,že jsem se dozvěděla právě od jedné holčiny co se mnou byla na ET, že pojišťovna hradí 30 ampulí. A je jedno jestli je to fostimon nebo merional - celkem 30 ampulí a já vyčerpala asi 24 fostimonů a nevím kolik merionalů, ale všechny merionaly jsem doplácela. Takže mi za 6 merionalů vraceli, ale až na mé požádání penízky.
21. dub 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky zaviram kram a poficim domu,tak moc nedrbejte,at nemam moc docitanicka ! :grinning:
Pekny vecer!papa :zipper_mouth:
21. dub 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
pá cien

Já jdu večeřet a dodělat oběd na zítra.
21. dub 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj, Asmeen. Jj, pohádky a taky romantiku a zazdím to mým nejoblíbenějším Batmanem :grinning:
To jsi teda fakt doplácela fest, naštěstí mi stačily ty 4 ampule Puregonu, píchala jsem to buď tak šikovně nebo tak blbě :grinning: Ale Kájík říkal, že tam toho bývá víc a třeba že výrobce nebo v cizině (?) doporučují píchat fakt jen těch 300j a zbytek vyhodit. Tak jsem mu řekla, že to je snad blbost, že by měl být v té ampuli jeden a ten samý puregon, že se to stejně promíchá, tak jen tak pokýval hlavou a řekl: přesně tak :slight_smile:
Beruš, taky Tě tak bolí ty vaječníky? Mě to trošku pobolívá a taky dost tlačí :unamused:
21. dub 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
spasi: já píchala denně 300j. a pak mi zvýšili dávku na 350j a píchala jsem 11 dní, tak proto taková pálka za doplácení.
21. dub 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, já vím. Poprvéjsem taky píchala 300 a teď 225 a zas jen 6, vlastně teď 7 dní. Tak zíra jim tam povezu jeden Puregon zpátky. Teda snad mi to vyjde, ráno jsme z novéampule brala necelých 100 a zíra potřebuji těch 225. By mě trefilo, kdyby chybělo třeba 10 j :grinning:
21. dub 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to by bylo v háji, ale kolik hradí pojišťovna? 5 ampulí?
21. dub 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
brej večír kelišky...........samik se koupe pak se jdu myt ja a lehnout si k telce.............
21. dub 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, že taky sedm...já nevím, minule jsem měla 5 ampulí a teď 4, takže jsem platila za každou těch 1076 kč.
21. dub 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj, Katrin! Jak je? PO takové výborné snídani už to musí být ok, ne? :grinning:
21. dub 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
spasi mě břicho pobolívá tak 2 dny, hlavně v noci, cítím se jako před MS,už abych to měla za sebou. Já píchám 225 dohromady nejspíš 10 dní
21. dub 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já dneska skoro celý den sedím u pc, to je hrůza jak ten malý není doma, úplně se nudím, nechápu co jsem dělala, když jsem ho neměla :slight_smile:
21. dub 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmenko, já teda nevím, ale jako hubnoucí program a zničení těla je pro mě rozhodně spin.
Chodila jsem dost často a musím říct, že pravidelnost opravdu vyrýsuje tělo do krásy :wink:
Tam vypotíš hektolitry potu. Chodím do quatra v Porubě.
Jizda venku je fajn, ale u mě by to skončilo tak, že bych po pár kiláscích sedla na zahrádku na pivko a bylo by po hunmutí :grinning:
Teď jsem dorazila a jsem off :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucii a kde je to quatro a kolik to stojí. Já jsem na tom nikdy nebyla, takže bych tam byla jako úplný jelito.
21. dub 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jestli mi dorazí mrška, tak do toho jdu pokud mě sebou vezmeš a nebudeš se za takové jelito stydět.
21. dub 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmeen, spin taky doporučuji, ale je důležité se neuštvat a jezdit podle tepovky! A mi hodně pomohl ten HEAT, ten je vPorubě v Černé perle. A vůbec se nestyď, každý jednou začínal a instruktor by Ti měl všechno na začátku vysvětlit :wink:
21. dub 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a on mi to vysvětlí, když budu jediná mezi profíkama? To bych se styděla.
21. dub 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.quatro-fitness.cz/

A HEAT je taky suprový :wink:
21. dub 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nestyď se!! nemáš za co, protože ti "profíci" taky začínali a vysvětlí Ti to před začátkem hodiny a jen Tobě u Tvého kola. Aspoň u nás to tak chodí. Taky se mi poprvé nechtělo, zvlášť když hodinu vede Roman, ale v pohodě :slight_smile:
21. dub 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek