Kelišky z Fertimedu 2

Tak a jedeme dál....
asmeena
21. dub 2009
rozi: tak to chce nožky nahoru a nic nedělat. 😉
rozi.nka
21. dub 2009
no to by bylo nejlepší ale pak bych nemohla být na pc 😞 takže do osmé jsem tu a pak mám padla, bude ordinace a očekávané leháro 😎 😉
asmeena
21. dub 2009
já po Ulici dodělám polívku a pak jdu hajat. 😉
rozi.nka
21. dub 2009
to já jsem si dala polívku na véču, kuřecí vývar mňam 🙂 a k tomu povidlové buchty co mi donesla tchýně do práce x-) to bych mohla jíst pořád 😎
asmeena
21. dub 2009
ještě do vývárku zavařím nudličky a bude mniam
rozi.nka
21. dub 2009
takovou mám ráda 🙂 a teď jsem dostala chuť na polívku z uzeného s bramborem x-) x-) x-)
asmeena
21. dub 2009
holky loučím se, přeji pěkný večer a dobrou noc. 🙂
beruska81
21. dub 2009
asmeen ty teda vyvařuješ, nakoukla jsem tady o reklamě jenom, tak už jdu, dobrou
asmeena
22. dub 2009
Dobré ráno holky,

tak hlásím, že mrcha dorazila. Takže se objednám asi na příští týden do začátečníků na speening a začne se hubnout. Zkusím něco shodit a za rok zkusím své třetí IVF. Akorát mě štve, že už tam nebude Vodička. Beruš, jak si byla včera v Olmiku, zeptala si se na toho Vodičku?
princ
22. dub 2009
DObré ráno, moc mě to mrzí že se nepovedlo. Doufej že do třetice to vyjde. 😉
asmeena
22. dub 2009
asmeena
22. dub 2009
Kaczi, luciik : tak jsem obohatila konec tabulky. 😃
luciik
22. dub 2009
Ahoj Asmenko, my tě tam ale nechceme na konci tabulky :-S
Ale co, aspoň poznáš nový sport, ne 😉 Já jsem dnes rozbitá dost, ale v pět jdu zase jezdit :-p
asmeena
22. dub 2009
Já jsem koukala, že začátečníky tam mají jen v úterý v 18:00 tak se tam zkusím objednat na příští týden.
luciik
22. dub 2009
Jo, to bude fajn, uvidíš, že se ti to zalíbí 😉
asmeena
22. dub 2009
a myslíš, že po jedné jízdě v začátečnících, můžu potom i na jiné s pokročilýma?
luciik
22. dub 2009
já myslím, že klidně, na té začátečnické hodině, to všechno vysvětlí a pak už budeš vědět, jak si nastavit kolo a pojedeš si ve svém rytmu. tam nejde o to se zrušit, ale příjemně se odreagovat a až ti to půjde, tak si budeš více a více přidávat 🙂
kat77
22. dub 2009
Krásný den přeji všem keliškám 😉
Asmeenko je mi líto, že Ti to nevyšlo 😞 a tím, že se teď dáváš na sport, je jen dobře aspoň úplně vypneš. Taky chodím do cvičení na Bodystyling a je mi lépe 🙂 a s tím žehlením, klidně bych ti to vyžehlila, ale přece jen bydlíš dál 😃
spasinka
22. dub 2009
Přeji krásný sluníčkový den 😎
Dneska jedu za Kájou, tak jsem zvědavá, co mi poví, jestli platí ten pátek. Pak vám písnu.
Beruš, nevíš jak to je s tím Vodičkou? Bude tam ještě tento týden?
rozi.nka
22. dub 2009
krásný sluníčkový den 😎
Asmee je mi líto, že to zase nevyšlo 😞 myslím, že ta pauza ti prospěje a ani se nenadáš a mimi bude na cestě x-)
dneska se půjdu konečně ostříhat, jsem zarostlá jak lesní žena ]-( 😃 a odpoledne jdeme na kontrolu tak snad bude vše ok 🙂
kat77
22. dub 2009
Spasinko ať to máš všecičko v pořádku a Rozinko ty taky 🙂
spasinka
22. dub 2009
Díky Kat 🙂
Rozi, určo bude všechno ok a těšíme se na další fotečku miniRozinky 🙂
Asmenko, to co psala Lucik, pauza Ti prospěje a ještě si zamilujseš spin 🙂 A naproti, kde děláš (tedy nevím přesně, kde děláš 🙂 ) v objektu OSTRAVIA TRADE bylo taky spinstudio 😉
j.cien
22. dub 2009
Krasne slunickove uterycko vsem Keliskam! 🙂

Asmee,to je skoda....no marne,je treba jit dal... 😉
katrin111
22. dub 2009
AHOJ HOLKY tak jsem dorazila z poradny,dle utz jsem o neco min tehu ted presne nevim ale mimis meri 2 cm takze kapanek povyrostl ale i tam se mi to zdalo ze je malinke,ale dr.me utesovala ze je vse v poho ze ho mozna spatne zmerila,ze byl schouleny nebo ze se zrovna hybal.ale srdicko mu krasne bije..............
katrin111
22. dub 2009
asmenko nesmutni,priste to vyjde!!!! 😉 😉 😉 ja uz jsem z tech velikosti magor jako kolik ma v danem tydnu merit mimco..........
spasinka
22. dub 2009
Ahojky 🙂
Hlásím návrat z Polanky, byla jsem objednaná na 11,15, přišla jsem na řadu asi 12,30, po mně měl Kája ještě jednu inseminaci a pak fičel, tak jsem ho viděla pak i v civilu, no seklo mu to 😎 Mám 6 krásných folíků a ještě 3 menší, ty možná dorostou, v pátek jedem tedy na OPU a pak se uvidí. Zdražili o 1000 ICSI, jinak se mi ty ceny zdály stejné. A už jsem úplně k.o., nejraději bych jela domů spát, ale ještě musím něco tady udělat.A ušetřila jsme jednu ampuli Pureonu, tak mi vrátili prašule, tak aspoň něco 😃
spasinka
22. dub 2009
jo a Vodička fakt končí, je tam do konce měsíce a o víkendu slouží Koutná, tu ještě neznám
spasinka
22. dub 2009
a kde zase vsechny jsteeeee??????????????????????????
spasinka
22. dub 2009
kat77
22. dub 2009
Ahojky...
Spasinko tak to je super, že je to v pořádku 😉
Dnes jsme byly s Luciankou na kafčo, tak jsme to všechno proklábosily jak se patří. Říkaly jsme, že ke konci května, bychom mohly udělat ten srazík v tom Klokočůvku na Švamlově mlýně a pak se projít na Maria skálu, co vy na to kelišky z OV? Udělat si takový výlet nějakou tu sobotu ke konci toho května? Je tam fakt krásně

Začni psát odpověď...

Odešli