• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
rozi: tak to chce nožky nahoru a nic nedělat. :wink:
21. dub 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to by bylo nejlepší ale pak bych nemohla být na pc :frowning2: takže do osmé jsem tu a pak mám padla, bude ordinace a očekávané leháro :sunglasses: :wink:
21. dub 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já po Ulici dodělám polívku a pak jdu hajat. :wink:
21. dub 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já jsem si dala polívku na véču, kuřecí vývar mňam :slight_smile: a k tomu povidlové buchty co mi donesla tchýně do práce :dizzy_face: to bych mohla jíst pořád :sunglasses:
21. dub 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě do vývárku zavařím nudličky a bude mniam
21. dub 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
takovou mám ráda :slight_smile: a teď jsem dostala chuť na polívku z uzeného s bramborem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dub 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky loučím se, přeji pěkný večer a dobrou noc. :slight_smile:
21. dub 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmeen ty teda vyvařuješ, nakoukla jsem tady o reklamě jenom, tak už jdu, dobrou
21. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,

tak hlásím, že mrcha dorazila. Takže se objednám asi na příští týden do začátečníků na speening a začne se hubnout. Zkusím něco shodit a za rok zkusím své třetí IVF. Akorát mě štve, že už tam nebude Vodička. Beruš, jak si byla včera v Olmiku, zeptala si se na toho Vodičku?
22. dub 2009 v 05:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObré ráno, moc mě to mrzí že se nepovedlo. Doufej že do třetice to vyjde. :wink:
22. dub 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. dub 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaczi, luciik : tak jsem obohatila konec tabulky. :grinning:
22. dub 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Asmenko, my tě tam ale nechceme na konci tabulky :confounded:
Ale co, aspoň poznáš nový sport, ne :wink: Já jsem dnes rozbitá dost, ale v pět jdu zase jezdit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem koukala, že začátečníky tam mají jen v úterý v 18:00 tak se tam zkusím objednat na příští týden.
22. dub 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, to bude fajn, uvidíš, že se ti to zalíbí :wink:
22. dub 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a myslíš, že po jedné jízdě v začátečnících, můžu potom i na jiné s pokročilýma?
22. dub 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím, že klidně, na té začátečnické hodině, to všechno vysvětlí a pak už budeš vědět, jak si nastavit kolo a pojedeš si ve svém rytmu. tam nejde o to se zrušit, ale příjemně se odreagovat a až ti to půjde, tak si budeš více a více přidávat :slight_smile:
22. dub 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den přeji všem keliškám :wink:
Asmeenko je mi líto, že Ti to nevyšlo :frowning2: a tím, že se teď dáváš na sport, je jen dobře aspoň úplně vypneš. Taky chodím do cvičení na Bodystyling a je mi lépe :slight_smile: a s tím žehlením, klidně bych ti to vyžehlila, ale přece jen bydlíš dál :grinning:
22. dub 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji krásný sluníčkový den :sunglasses:
Dneska jedu za Kájou, tak jsem zvědavá, co mi poví, jestli platí ten pátek. Pak vám písnu.
Beruš, nevíš jak to je s tím Vodičkou? Bude tam ještě tento týden?
22. dub 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný sluníčkový den :sunglasses:
Asmee je mi líto, že to zase nevyšlo :frowning2: myslím, že ta pauza ti prospěje a ani se nenadáš a mimi bude na cestě :dizzy_face:
dneska se půjdu konečně ostříhat, jsem zarostlá jak lesní žena :angry: :grinning: a odpoledne jdeme na kontrolu tak snad bude vše ok :slight_smile:
22. dub 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spasinko ať to máš všecičko v pořádku a Rozinko ty taky :slight_smile:
22. dub 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Kat :slight_smile:
Rozi, určo bude všechno ok a těšíme se na další fotečku miniRozinky :slight_smile:
Asmenko, to co psala Lucik, pauza Ti prospěje a ještě si zamilujseš spin :slight_smile: A naproti, kde děláš (tedy nevím přesně, kde děláš :slight_smile: ) v objektu OSTRAVIA TRADE bylo taky spinstudio :wink:
22. dub 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne slunickove uterycko vsem Keliskam! :slight_smile:

Asmee,to je skoda....no marne,je treba jit dal... :wink:
22. dub 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ HOLKY tak jsem dorazila z poradny,dle utz jsem o neco min tehu ted presne nevim ale mimis meri 2 cm takze kapanek povyrostl ale i tam se mi to zdalo ze je malinke,ale dr.me utesovala ze je vse v poho ze ho mozna spatne zmerila,ze byl schouleny nebo ze se zrovna hybal.ale srdicko mu krasne bije..............
22. dub 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmenko nesmutni,priste to vyjde!!!! :wink: :wink: :wink: ja uz jsem z tech velikosti magor jako kolik ma v danem tydnu merit mimco..........
22. dub 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Hlásím návrat z Polanky, byla jsem objednaná na 11,15, přišla jsem na řadu asi 12,30, po mně měl Kája ještě jednu inseminaci a pak fičel, tak jsem ho viděla pak i v civilu, no seklo mu to :sunglasses: Mám 6 krásných folíků a ještě 3 menší, ty možná dorostou, v pátek jedem tedy na OPU a pak se uvidí. Zdražili o 1000 ICSI, jinak se mi ty ceny zdály stejné. A už jsem úplně k.o., nejraději bych jela domů spát, ale ještě musím něco tady udělat.A ušetřila jsme jednu ampuli Pureonu, tak mi vrátili prašule, tak aspoň něco :grinning:
22. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Vodička fakt končí, je tam do konce měsíce a o víkendu slouží Koutná, tu ještě neznám
22. dub 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde zase vsechny jsteeeee??????????????????????????
22. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
Spasinko tak to je super, že je to v pořádku :wink:
Dnes jsme byly s Luciankou na kafčo, tak jsme to všechno proklábosily jak se patří. Říkaly jsme, že ke konci května, bychom mohly udělat ten srazík v tom Klokočůvku na Švamlově mlýně a pak se projít na Maria skálu, co vy na to kelišky z OV? Udělat si takový výlet nějakou tu sobotu ke konci toho května? Je tam fakt krásně
22. dub 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek