• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
autor
Stav se ke mě já mám dvě balení. :wink:
23. dub 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba ne rono,ale na to ted nemyslím..nějak je,nějak bude..a jestli to vyjde,budu jen ráda :slight_smile:

beru tě za slovo :slight_smile: a ty ho nepotřebuješ?
23. dub 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky Rono ,OCko a vy uz na IUI kaslete uplne???
23. dub 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jeden mám a druhý mi dala Katrin na srazíku.
Cien teď si dám nějakou dobu pauzu od IUI a od Kájika. :slight_smile:
23. dub 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,já ted cien jedno vynechala...nebyla jsem vyspaná a nemohla jsem vylézt z lůžka,navíc jsme jeli do Polska..tak tam jsme pracovali na miminku...uvidíme..ale ted na další půjdu...
autor
Já se taky pomalu loučím nakouknu večer,jedu teď za holkama do práce na drb. :wink:
pápá děvuchy :grinning:
23. dub 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Páááááá. :wink:
23. dub 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cusek baby :wink: papa
23. dub 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky moje milovane dekuji vam moc za pochvalu kocarku jste slunicka :wink: :wink:

vidim ze tu asi nikdo nebude ale i tak vam napisu ze n srazik asi nedorazim za prve je to z ruky z havirova a za druhe budu uz v na konci tehu a nedosla bych ani k te skale natoz na ni a taky ta bobova draha by neklapla takze bych tam byla na obtiz spise :slight_smile:
23. dub 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic jdu se divat na telku stejne tady nikdo neni a nejak me boli zada a danecek me okopkava ma asi malo mistecka an premety jdu mu to usnadnit jinak ja uz se dnes neukazu takze vsem preji klidnou pohodovou dobrou noc a sladke sny paaaa zitra
23. dub 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes jsem nějaká unavená, tak jak jsem přišla z práce, tak jsme s manžou usnuli a probudila jsem se před chvílí a koukám na ulici.

spasi: zítra hodně štěstíčka, držím pěstičky ať je pořádná úrodička. A mekáč je přímo na náměstí, jak je u Fertimedu to parkoviště, tak u něho je přechod na semafor a tam přejdeš a půjdeš lehce do prava a pořád po stejném chodníku, bude se stáčet do leva a pořád nahoru, nahoru rovně a dojdeš přímo na náměstí, dáš se doprava a půjdeš rovně a hned naproti prioru je mekáč. :wink: Já jsem si tam před ET kupovala dvě jahodové taštičky a pak mi po ET moc bodly. :slight_smile:

Já kat nevím jestli se taky srazíku zúčastním, ráda bych jela, ale nemám se tam jak dostat a nevím jestli to nebude manžovi blbé, když pojedu tak daleko. :confounded: Ale vypadá to tam krásně.
23. dub 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katrin: tak to věřím, že jsi musela mít nervy kvůli miminku, ale hlavní je, že dnes víš, že to je v pořádku.
23. dub 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
spasi já ti taky držím na zítřek moc pěstičky, ať je dobrá úrodička kvalitních vajíček :slight_smile:
23. dub 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dnes jsem se objednala na imunologické vyšetření do Brna, takže jedeme 10. 6.
23. dub 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holkyyy...
Asmeenko, pokud pojeda Rona, tak by jste se mohly svést společně, ne?:slight_smile:
23. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme v pondělí jít na genetiku do POlanky, máte to někdo za sebou?
23. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu na růžovku, pá, zítra dám vědět jak jsem dopadla, ale asi až večer,mějte se :slight_smile:
23. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak držím pěstičky berus, taky se jdu koukat :slight_smile:
23. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky moc za podporu, jsem ráda, že vás mám :slight_smile:
Roman dneska dovezl novou telku, tak už mám Ordinaci jak v kině :sunglasses: Teď jsem vyplňovala papíry ohledně OPU, ještě nás musím zabali. Zůstáváme zítra u přátel, bydlí blízko Olmíku, tak už se strašně moc těšííííím. Ale napíšu Cience sms, jak jsem dopadla, ať vám to tu písne :slight_smile:
Papa v sobotu a hlavně POZITIVNÍ MYŠLENÍ :grinning:
23. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
spasi: pá a dej vědět

kat: ještě uvidím co bude o tom víkendu. Většinou jezdíváme do Jeseníku. Zatím nic neslibuji. A genetiku ve Ferťasu máme za sebou. Výsledek byl do měsíce, ale musela jsem je pořád urgovat. Hodně holkám udělali vyšetření (odebírají jenom krev) a výsledky nemají ani po několika měsících. Někde se jim poztrácely.
23. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,já asi na sraz taky nepůjdu,přítel dělá celý týden v Praze a jezdí jen na víkendy a to bychom chtěli být spolu,tak se na mě nezlobte,máme to teď trochu komplikované :frowning2: Luci tak čtu,že se vracíš do práce,je to tam děs :wink:
23. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spasinko Tobě taky držím pěstičky samozřejmě :wink: Myslím na Vás holky ...
23. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kat genetiku máme za sebou,ale po půl roce nevíme výsledek,někde se stratil.
23. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Spasi tfuj tfuj tfuj ať je pořádná úroda a všechny embryjka na 100% :wink:
23. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
SPASI A BERUS ZITRA HOOOOODNE STESTI!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katrin ty ještě nespíš?
23. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky se sraziku nezucastnim je to hodne z ruky a ted nedam nejakou turu............
23. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pokud se nezůčastní nikdo z Ostravy tak sama nepojedu a zajedu tam s rodinkou a srazík domluvíme někde blíže. :wink:
23. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek