Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

beruska81
3. dub 2009

já už jsem taky včera schovala zimní oblečení, malemu jsem ve skříni vyměnila zimní kombinézy za letní trička a kraťasy. 🙂

verca777
3. dub 2009

jee sido no vyšlo nas to kolem 24tis..
platila jsem za puregon ale třeba tobě nabidne ty levne co se nedoplaci,,a někomu stačí puregon třeba 3 krabky ja jich měla asi 8 takže to je za každou krabku litr...pak jsem měla icsi,,,to ty nebudeš ppotřebovat jak mate dobry spermiogram,,to icsi stoji 8 tak nějak...no a pak hašting,,nebo jak se to jmenuje to je 3.5 tisice a nerokza a tak nějak ještě vzpominam co sme měli,,,to je se mizda vše

beruska81
3. dub 2009

Verco a kolik stojí ta narkóza?

sido
3. dub 2009

a ten puregon je na co?

verca777
3. dub 2009

no dělala jsem 9 let na hospodě to víš ne,,a pak to tam skončilo a ja sem šla hned dělat do řeznika,,a jsem tam už dva roky,,,ale nebavi mě to,,,no tak počítam že snad letos po druhe to vyjde a už se tam nebudu moct vratit takže si odmakam ještě 5 měsicu a pujdeme znova

verca777
3. dub 2009

no narkoza stoji se mi zda 500kaček,,snad nekecam,,,toho bylo fakt spousta,,je beruško co ja bych za to dala kdyby sme doma byyli aspon 3 ☹puregon no to jsou hormoonalní injekce na vyvolaní vajec,,,aeon tinabidne ještě ty druhe za ktere senedoplaci a ty se pichaji do zadku ja píchala do břicha,,,ten puregon je lepší říkal a šetrnější nebo ja nevim,,ale ja neměla po něm takovou dobrou rekci jak říkal,,tak jsme zvědava co mi nabidne příšte

sido
3. dub 2009

ono ani ta hospoda není nic moc já taky dělám v hospodě hlavně ty dlouhé šichty

verca777
3. dub 2009

ja vim,,sem tam byla 9 roku v kuse,připadalo mi to jako bych tam už bydlela,,dělala jsme 12ctky,,a pořad svatky patky,,sobotyy tak jak se děla na hospě,,,a ale jsem se aspon zklidnila psychicky jak sem odešla z putyky,,ja dělala v pivnici,,ale penize tám byli dobre 😉

beruska81
3. dub 2009

Verus já vás chápu, že hrozně toužíte alespoň po jednom dítěti, ale uvidíš jak budeš mít jedno tak budeš chtít druhé. My jsme na Matyáška čekali 7 let

sido
3. dub 2009

beruško a matyáška máte přirozeně?

verca777
3. dub 2009

vlastně sem tam byla jen kvuli peněz,,ale už ted mě to tahne zpatky,,sem si počla dva roky a šla bych zase na hospodu,,jenže ted planujeme zase to další ivf,,tak to nema cenu měnit zaměstnaní,,,sakra mam strach že ani to další nevyjde kuwa,,, 😠

sido
3. dub 2009

nesýčkuj verus 😉

sido
3. dub 2009

já dneska asi někam vyrazím bo manža jede do práce a vrátí se až v noci ☹ já jsem tak nerada sama doma

verca777
3. dub 2009

jo beruško mi povidej,,ja na dětatko čekam letos to je 9 let,,,a vy jste pak otehotněli přirozeně???a čím to bylo u vas??že jste tak dluho čekali??takže tu čekačku mam taky takovou víš........... a už to beru sportovněji,,vdysi jsem každe měsíčky oplakala až sem dostala teploty z toho fakt,,,bylo ty začatky před těma lety hrozne ale ted to kašlu,,no lhala bych kdybych řekla ež mě to nemrzí že nam to nevyšlo,,,ale maloktere napoprve to vyjde,,,tim nechci brat nikomu naději,,ale ja šla do ivf stím že nepočítam že mi to vyjde,,,bo kdybych se nad tim upinala tak bych s toho byla víc v dupě než ted víš,,a trapila bych se

beruska81
3. dub 2009

jo sido máme ho přirozeně, doktorka mě předtím nechtěla poslat do caru, že prý jsme oba zdraví, tak jsme vyzkoušeli dovolené, koupili si byt, aby jsme na to přestali myslet a pořád nic, a tak jsme se rozhodli, že vycestujem do zahraničí, poznáme svět a našetříme nějaké penízky na IVF, no a ono se zničehonic na testu objevily //,bylo to moc krásné. 🙂

verca777
3. dub 2009

😀 :-a kam vyrazíš sido??mi taky muž dojde až večer dneska z prace 😠 sem chtěla ty okna umyt ale teda kašlu to udělam to až příští tyden bo fakt mě oli to břicho a krvacim jako prase 😠

beruska81
3. dub 2009

U nás není žádný problém, prostě to nejde, doktoři pořád říkají, že naše plus je, že máme malého přirozeně, ale pořád to prostě nejde.

beruska81
3. dub 2009

já jsem myla okna včera, ale ty na to kašli, jdi radši odpočívat

sido
3. dub 2009

jo to je fajn když se na to přestane myslet a vyjde to my jsme skoro dva roky rekonstruovali dům tak nám všichni říkali že máme jiné starosti že to musí vyjít, fakt jsme nebyli ma mimi tak moc upnutí a měli jsme starosti s barákem a stejně to nevyšlo ☹ barák je jakž takž spravená a mimi nikde ☹

verca777
3. dub 2009

už sem měsíc doma a nebavi mě nic pořad nedělat,,říkam muž včera se zlobil když sem chtěla jit umyt okna tak to necham na příští tyden, jo četla jsem že je velke plus pokud před tim žena otěhotní,spontalně,, 🙂

verca777
3. dub 2009

holky my už z toho hrabe,,,zase tady stresujeme!!!!!!! kašlem na to,,kam vyražíš sido??dneska??

sido
3. dub 2009

verus třeba se vám to taky podaří normálně a v září už nikam nebudete muset jít 😉

sido
3. dub 2009

no já asi do ostravy já se dokážu krásně odreagovat při procházce po obchoďáku a když si něco pěkného koupím tak je mi ještě líp 😀 😀 😀

verca777
3. dub 2009

no tak to sem si myslela po laparce koncem zaří sem byla ,a jaroš říkal že mi dava tak 20 procent,,na přirozeně,,tak v říjnu listopadu a prosinci jsme chodila k němu na kntrolu jeslti mam foliky a folici byli,,ale njen jendou na te straně kde je vejcovod,,jinak se tvořili tam kde ho nemam,,a v lednu sem šla do polanky a muž měl špatny spermio.. a jaroš říkal že ani zazrakem byhc nepřišla do jineho stavu normalně,,takže sme čekali zbytečně,,přitom loni v gyncentru v březnu měl spermio no nebyl v poho ale dalo se snim otěhotnit,,,takže asi stim co mame nene

verca777
3. dub 2009

😀 😀 jo to asi doreagovaní,,,ma rada každa,,,,ja taky musim provětrat šatnik,,v sem si nic nekupovala protože sem nevěděla kolik přiberu po te stimulce,,ani nelezu na vahu,,ael přibrala jsme v břichu na kalhotach to cítím,,ono se to nafoukne to břicho víš po stimulce nějak

beruska81
3. dub 2009

máš pravdu sido, je hodně takových případů, že holky najednou otěhotní přirozeně, já jsem s tím vůbec nepočítala, že jsem těhu, bylo mi blbě, v té době jsem ještě kouřila, ale vůbec jsem neměla na ciga chuť, ale myslela jsem, že je to změnou klimatu, stěhovali jsme se z Pittsburghu na Floridu do Tampy, a pak mě napadlo si koupit test, byla jsem jak šílená, dělala jsem si jich snad 20. Vydrzželi jsme tam do 3měsíce těhu, pak jsme letěli domů, až doktorka v česku mi řekla, ano přivezli jste si malého američana

sido
3. dub 2009

a kolik měl Tomáš miliónů že ti Jaroš řekl že ani náhodou?

verca777
3. dub 2009

dneska si šla lucka pro mražačky,,,, 😵

verca777
3. dub 2009

3 miliony,,,a loni měl 20 mil...to je skos jako prase co??

sido
3. dub 2009

a v polance byl Tomáš jen jednou na spermiogramu?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru