• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
ok tak já už fakt jdu, až přijedeme domů tak dám vědět jak jsem dopadla :slight_smile:
27. dub 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok berus drz se.............paaa
27. dub 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
drz se berus odber nic neni je aby byly vajicka a pak se oplodnily a vyvijeli se jak maji a bylo s toho zdrave miminko a nebo dve :wink:
27. dub 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
berusko,držím moc moc palečky..at jsou vajíčka kvalitní a z toho pak krásná miminka :dizzy_face:
holky,jsme nacpaná,a to jsem si dala jen trošku...asi mám zcvrklý žaludek,či co..
27. dub 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem to rikala,ze ocka bude delat chute :grinning: :grinning: :grinning: ja jsem taky nacpana lipo bonbonama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nedělám vám chutě,to bych si ani nedovolila jako :grinning: já miluji želatinové bonbony....dobré na klouby,prý :grinning:
27. dub 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo chlapa jsem připravila co nás čeká u Sobka,no mě kdyby chtěli dělat dělat hormonální profil tak tetička :slight_smile: mi dojela v proudu,ty vogo jsem napnutá jako kšanda
27. dub 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
je zelatinove bombonky taky miluju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic kelisky loucim se dobrou noc,krasne sny a hezky zbytek vecera.

jsem zvedava kdy opravi toho konika :angry:
27. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky se loucim.samik uz je vykoupany ted to ceka me....pak se pujdu natahnout....capenko neboj to bude v poho :wink: ,mejte se kočky paaaaaaaa
27. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jdu vás dočíst.
27. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,taky jdu k tv..na primě jde nový pořád :wink: pápá...
27. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zrovna jsem vás dočetla a vy mizíte. :angry:
27. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No snažila jsem se vás dočíst, ale zvládla jsem to jen tak velmi letmo.

Michi: to jsem ráda, že jsi v pořádku a máš pořád ještě šanci, hlavně, že to tak dobře dopadlo.

Spasi: co děláš mezi náma na konci tabulky? Šupajdi si někam výš. Jo a zítra jdu poprvé na ten spin, tak mi držte pěsti, ať pak budu moct vůbec dolézt domů.
27. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Asmen domu určitě dolezeš,ale druhý den asi nevylezeš. :grinning:
27. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladus: ve Fertimedu jsem podstoupila 9x IUI, 2xIVF a 1xKET. Před IVF mi dělali vždy druhý a třetí den hormonální profil, ze kterého hlavně zjišťovali FSH a podle toho mi doporučili stimulaci. Pokaždé jsem měla krátký protokol. U 1. IVF fostimon + merional a u 2.IVF puregon (ten doporučuji i když je dražší, tak jsem měla lepší vajíčka a bylo to na píchání pohodlnější a nebolestivé - ale né všechny holky s ním jsou spokojeny)
Jinak v průběhu stimulace se bere několikrát krev kvůli kontrole hormonů.
27. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak to už se těším. A to chceme jet v pátek na Rešovské vodopády, tak doufám, že mě manžel nebude muset nosit. :grinning: to by se trošku pronesl, i když svou dietkou jsem už shodila 1 kg. :wink: Ale po dnešním útoku na Mekáč (dala jsem si malý čokoládový šejk) a pak jsme byli v Ikey a tam jsem si dala dva párky v rohlíku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Po spinu asi moc nezhubneš,ale postava bude pevnější.Já jsem se po tom cítila hodně dobře,nebyla jsem tak unavená,tož měla bych taky zase začnout.
27. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Asmenko kde jsou ty rešovské vodopády,já pořád něco vymýšlim kam o víkendech ať nesedíme doma.
27. dub 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dnes byla šíleně unavená, jsem si říkala, jestli budu tak unavená i zítra, tak tam usnu.
27. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já myslím,že neusneš,ale doma asi rychle odpadneš a budeš spát jak mimino. :wink:
27. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak se aspoň jednou pořádně vyspím, jen kdybych nemusela každé ráno vstávat ve 4:30
27. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro dnešek se loučím a jdu do hajan. :wink: Dobrou.
27. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrou noc a krásné sny a ať se ti zítra dobře cvičí. :wink:
27. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj milacci moji berusko zitra tfuj tfuj tfuj at ti ty foliky dorostly a i kdyby ne tak i s tema dvouma se daji delat divy nam stacil jeden :wink: :wink:

a jinak holceny dnes jsme byli s Jirkou na predporodnim kursu ukakazovali jak masirovat maminu a jake jsou ulevove tchniky a jak hopsat na balone ve sprse a ucili nas dychat p¨ri kontrakci tak jak si to tak probiram pozpatku tak si uvedomuji ze se to fakt blizi a ze to neskutecne uteklo ty jo uz jsem 31tt uz jen 9 tydnu do terminu :confused: :confused: :confused: nic milanci jdu se natahnou mela jsem spatnou njoc furt me budil ten vitr mela jsem strach co rano najdu za spoust na zahrade ale nastesti v poho nic nebylo jen par vetvi suchych :wink: zitra za vama prijdu paaaaa :wink: :slight_smile:
27. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, napiste mi prosiiiiim nekdo neco vic k tomu IVF. Zacina se vzdy 1DC nebo je to ruzne? Ja bych to totiz chtela nejak stihnout behem cervence/srpna a nevim jak to domluvit. No, porad teda doufam, ze treba nebude nutne, ale nevim, no... No a zacina se nejakym tim Synarelem a pak injekce a 14 den cyklu nebo tak nejak odber? Diky moc za odpovedi :slight_smile: :wink:
27. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jinak, ja vim ze jsou protokoly kratky a dlouhy a ze mi to urci podle hormonalniho profilu, spis by mne zajimalo jaky je v nich rozdil, kdy zacinaji (oba 1DC???) a tu delku??? A jake jsou rozdily v lecich??? No, proste co me asi tak ceka, at uz bude protokol jakykoliv. DIKY, DIKY.
27. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Ladus.
To je u každého asi jinak. Jak psala Asmee. Já jsem u 1.IVF začínala 2DC puregonem a stimulovala jsem jen 6 dní, 8.den jsem šla na OPU. Teď při 2.IVF jsem od 1DC začínala synarelem a od 9DC jsem měla k tomu ještě puregon 7 dní, ale zase menší dávku. Ale Asmee stimulovala puregonem, myslím, 11 dní. To Ti tady nikdo přesně nepoví, jak to bude u Tebe, musíš vydržet, co Ti řekne doktor :wink: Každopádně hodně štěstí!!
27. dub 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee, zítra na Tebe budu myslet, neboj, spin zvládneš a pokud se Ti zalíbí, krásně si zpevbíš tělo :wink:
Beruško, držím palečky, ať je zítra pěkná a kvalitní úrodička!!
Dobrou noc, Kelišky :slight_smile:
27. dub 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
spasi: když se mi zalíbí tak to bude fajn, akorát peněženka bude poněkud tenčí.

Ladus: nestresuj se, na všechno se poptej doktora, ten ti nejlépe řekne co za léky ti nasadí a kdy budeš mít termín IVF. Opravdu je to u každého jiné. Já třeba Synarel vůbec neměla. Je spousta léků, kterými se dá stimulovat a to musí určit lékař po domluvě s tebou.
Jenom na schválení IVF přes pojišťovnu se čeká měsíc, tak řekni co nejdřív doktorovi, že chceš jít na IVF, ať to potom na ten svůj termín stihneš.
28. dub 2009 v 05:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek