Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

spasinka
28. dub 2009

Ahoj, Evi. Jo, tak nějak to asi je, ale myslím, že vybrat si na jak dlouho půjde na mateřskou, může jen ta, co vydělává nějak kolem 16 tis. hrubého. Ale přesnou částku a jak to je, to nevím 😒

katrin111
28. dub 2009

no kdyby byly ty obchody otevreny jak za komousu tj.od 8 do 18 tak bych to brala hned a vikendy volne nebo jen soboty od 8 do 12..............jinak s deckama to jinak nedam...............

katrin111
28. dub 2009

no uvidim.kazdopadne bych chtela byt na materske 4 roky jsem to videla i u samika jak mu byly 3 tak byl jeste malinky nesamostatny to by mi bylo lito

rona2
autor
28. dub 2009

Spasi stou mateřskou to je pro všechny stejné.Která dbeska vydělá 16 tis.??? 🙂
Párkrát jsem to měla,ale musey být prémie. 😀

rona2
autor
28. dub 2009

Já jsem šla do práce jak měl malý 2 roky a místo mě šel na mateřskou můj muž a už bych to víckrát neudělala,pěkně si to užiju s tím mrňousem.

spasinka
28. dub 2009

Rony, právě že se to vloni změnilo, ale nemám přesné informace. Poptám se kámošky, je ekonomka a navíc už skoro rok doma s prckem 🙂

katrin111
28. dub 2009

moje kamosky co nepracovali tak si to dali na 3 roky ale to tak sleti..a pak honem hledej praci,mozna bych si to dala na 3.kdybych mela jistou praci.ale v dnesni dobe................

rona2
autor
28. dub 2009

Je fakt,že se to mění a člověk v tom má guláš.Zajímala bych se víc kdyby to bylo aktuální. 😉

katrin111
28. dub 2009

pujdes hned na nemocenskou pokud to vyjde,nebo budes pracovat????zkusis testnout??????????

rona2
autor
28. dub 2009

Ve čtcrtek jdu nemocenskou ukončit. 😉 No asi bych byla doma,protože by mě tam asi těhotnou nechtěli.
Nemám doma testíky,ještě vydržím a pokud by fakt nic tak testnu.

rona2
autor
28. dub 2009

Manža baští druhý měsíc nějaké vitamínky mi teď došlo.Bolí ho kyčel tak má něco,tak,že by mu to ty líne spermouše nastartovalo? 😀

evcaa
28. dub 2009

jj roni vybirat si uze jen ta co mela minimalni mesicni prijem tusim po dobu posledniho roku a to ja nemela protoze jsem delal na zkraceny prac uvazek tak to vemem na jirku bude chvili na materske a pak ji prepise na me 😉

rona2
autor
28. dub 2009

Clostyl.jsem baštila tak jsem nastimulovaná byla a IUI proběhlo pouze po domácku. 😀

kat77
28. dub 2009

krásný den holky, právě jsem vás dočetla, teda to jsou už hotové romány🙂

Jsem ráda, že Michinka je v pořádku,
Roni bylo by to fajn, kdyby se konečně zadařilo a to bez ničí pomoci🙂

Včera jsme byli na tu genetiku a proběhlo to v celku rychle, mimo jiné lidí tam bylo jak ........ještě že jsme šli na genetiku a ne k dr.

katrin111
28. dub 2009

nejak nam blbne komp........moc ti drzim pesti aby to tentokrat vyslo........to by bylo super....vouily bychom spolu 😉 treba jo treba mu to pomohlo............... 😀

evcaa
28. dub 2009

ja budu doma s malym 3 roky a pak se uvidi bud bude eliska nebo prace a roni budes testovat???? jsem desna co???

rona2
autor
28. dub 2009

Zbytečně v tom ti nahoře dělají bordel,jak jsem byla na mateř.tak bylo 2400 pro všechny stejně a bylo to bez zmarků.Teď musíš vypsat tisíc papíru a ještě je v tom chaos.

evcaa
28. dub 2009

presne roni 😠 byli jsme z to zmateni jak lesni vcely 😀

rona2
autor
28. dub 2009

Nemám testík a zatím tomu nevěřím.

katrin111
28. dub 2009

evi to je dobry napad....zvit to na chlapa ale to by byl jako doma??????????to by me piclo 😀 😀 😀 😀 vidis rony a tolik penez jsi tentokrat usetrila..pokud to vyjde ani uz nejde do polanky nema to cenu,porad budes platit..........bez pak rovnou ke sve dr.ahoj katy ted jen jestli se nekdy dovis vysledky z genetiky.my je nevime dodnes a spousta holek taky ne..............

kat77
28. dub 2009

Holky v kolik měla být beruska v OC na OPU? Už to má určo za sebou, tak na ni moc myslím

rona2
autor
28. dub 2009

Pořád se mluví jak všude všechno ulehčí na těch úřadech a nic,spíš je to naopak.

katrin111
28. dub 2009

taky se netesim na to papirovani atech nervu...........evi kolik je tedka porodne??????????????

katrin111
28. dub 2009

evi ty budes rodit u vas v havirove?????katy nevim mam dojem ze nejak kolem devate.uz to ma bobek za sebou...........

evcaa
28. dub 2009

katrin je to tak ze manza nahlasi kterykoliv den v sestinedeli ze nastupuje na materskou treba jen na jeden jediny den a pak se to prepise na tebe tudiz bude doma jen jeden den a pak posupajdi do rachoty 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kat77
28. dub 2009

No a to jsme to té sestře zdůraznila, že spustu holek dodnes nemá výsledky z genetiky, tak bych byla ráda, kdyby se nic neztratilo, tak uvidíme

rona2
autor
28. dub 2009

Katrin do Polanky bych už nejela,mám svojí dr.pod nosem ,sice tam platím taky jak v Polance,ale ušetřím spoustu času.

katrin111
28. dub 2009

katy jim to jde jednim uchem dovnitr a druhym ven.................. 😀 no uvidim evi.............

rona2
autor
28. dub 2009

Kat jsem jedna s těch co genetiku neví,někam se prostě poděla a neníííí.

evcaa
28. dub 2009

porodne dela 13 000 ale ty mozna dostanes 20 000 jestli vahraje cssd predcasne volby chtreji dat dvacet ale ja uz budu mit odrozeno nevadi hlavne at to oba prezijem ve zdravi a hlavne bez komplikaci

jj rodit budu tady havru je to tu hezke 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru