Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

evcaa
28. dub 2009

katrinko nas vysel kocarek na 9000 i s vajickem ktere je az do osmi mesicu a rozmery korbicky jsou ty nejvetsi v tehlwe kategorii kocaru my jsme chteli ten vysoky protoze jirik je dlouhan tak at neni zhrbeny pri vozeni a navic se nam tyhle klasiky libi a daji se houpat a ty rozmery jsou delka 82cm a sirka 38 cm co jsem cetla diskuse tak jeste v osmi mesicich se tam ditko nadherne vleze a navic jsou tam polohovatelne zadicka takze malutke mimi vidi vse okolo aniz by sedelo

katrin111
28. dub 2009

tak jo.....ale neopozdila...............

rona2
autor
28. dub 2009

Kefíru jsem si už taky všimla,bylo to jak jsem mu říkala,že daruje ty spermouše on tak na mě nakoukl s kefírem v ruce. 😀

evcaa
28. dub 2009

roni meril okolo metu dvaceti tak tak se vlezl do autobusu ale nsmeli tam byt lidi takze se kolikrat stalo ze jsme museli cekat na dalsi bus ☹

kat77
28. dub 2009

Roni...hahhahhahahahhahaha

katrin111
28. dub 2009

jj diky za info 😉 😉 😉 ta sirka tech 38 je asi tak nejvetsim co zjistuju..................chtela bych pak jeste na dalsi zimu kdyby se bobek vlezl s fusakem do te vanicky.v tesine mam nejake tipy

rona2
autor
28. dub 2009

Evi tak to máte fajn kočárek,já mám ještě po malém,taky jsem měla velký takový s tou košatinou co bývaly.Byl velký,ale malý mi tam v půl roce nevešel,byl nějaký veliký.Tak je jak nový skovaný na půdě.Nechávám si ho na zahradu,pokud by to někdy vyšlo. 🙂

evcaa
28. dub 2009

jj my ho kupovali primo v polsku u vyrobce maji nadherne barvy 🙂

kat77
28. dub 2009

Holky jdu vymýšlet co vařit, nemát někdo nějaký tip rychlý?

katrin111
28. dub 2009

ja mam vybrany trosku jiny................tak jsem zvedava ktery nakonec zvitezi...............

evcaa
28. dub 2009

ted to vyslo 🙂 😉

evcaa
28. dub 2009

jaky posli odkaz

spasinka
28. dub 2009

Katrin, moc pěkné kočárky se dají koupit v Polsku v Těšíně. Normálně v obchodě, ne na trhu, samozřejmě 🙂 A super obchod pro mimina dvoupatrový byl v Poslu ve Wlodislawi? (myslím). Mamina tam kupovala všechno pro dvojčata, ale to už je 7 let...

evcaa
28. dub 2009

ja mam dnes holandske rizky a bram kasi

katrin111
28. dub 2009

a kde tam v polsku????????????v polskem tesine????????????ja delam manzovi brambor a kur.prsicka nalozene v chilly a tatarku.................

spasinka
28. dub 2009

v Polsku ne Poslu 😀

rona2
autor
28. dub 2009

Asi bych byla bezradná jezdit s tolika dětmi v jednom kočárku a co teprv jet někam autem. 😀

evcaa
28. dub 2009

jj spasi ted uz je to vse v kamennych obchodech na burze uz nejsou 😉

katrin111
28. dub 2009

jj evi moment.....taky budu delat holanske rizky na sobotu asi miluju je

rona2
autor
28. dub 2009

Asi bych byla bezradná jezdit s tolika dětmi v jednom kočárku a co teprv jet někam autem. 😀
Koník mi blbne,to mám jít asi něco dělat. 😀

evcaa
28. dub 2009

auto nemela boban mela chlapa na dve veci

spasinka
28. dub 2009

ale jo, na malém trhu v Těšíně měli kočárky i venku. Ale je možné, že to je normálně prodejce z obchodu a o víkendu jezdí na trh. Copak já vím 😀
Mi to taky začíná blbnout 😒

rona2
autor
28. dub 2009

Chlap na dvě věci je ještě horší jak nemít to auto.

katrin111
28. dub 2009

neco takoveho

evcaa
28. dub 2009

my tam ted o vikendu byli a na trznici ani jeden kocar me to taky hapruje

rona2
autor
28. dub 2009

Katri ty jsou pěkné já chci takýýýý. 😉

spasinka
28. dub 2009

Katrin, krása 🙂
Evi, ono je to jedno 😉 Byla jsme tam naposledy asi fakt vloni a to to mám kousek 😀

katrin111
28. dub 2009

jj jmenuje se x jumper

spasinka
28. dub 2009

Kde je dneska Cien?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru