• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
berus jen jedno vajicko :confused: ale uvidis zitra,treba se nejaka silna spermijka zavrta a bude to silne a kvalitni embryjko a jedno staci.
28. dub 2009 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
kaczi no nevím, spíš počítám s tou horší variantou :unamused:
28. dub 2009 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
to dočítání je hrůza, kelišky jedny :grinning:
28. dub 2009 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
hledala jsem tady někoho, kdo měl jenom jedno vajíčko, ale neumím nic najít,břicho o sobě dává čím dál vědět,ale není to nic co bych nepřežila :wink:
28. dub 2009 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky...měla jsem tady celý den mamču..tak jsme klábosili na balkoně a pěkně jsem chytla...
od včerejška večera mě bolí v krku,tak sříkám stopangin a začíná mi rýma...a to mám jít zítra do práce :confounded: noc byla nejhorší,měa jsem pěknou zimnici..

luciik,to s tebou naprosto souhlasím,ty 3 kilča co jsem měla po IVF navíc,nešli vůbec shodit..a to jsem vždycky shazovala parádně...ted každý měsíc užívám ten clostil,tak to mi taky moc nepřidá :angry: už je mi z těch hormonů blujno,nejrddji ych s na to vysrala a to doslova!!
asmeen:užij si spinoš,já taky chodila,ale nehubla jsem u toho,spíše se tělo zpevnilo a nohy jsem měla pak v riflích napresované,což mě sralo tak jsem přestaala po 2.měsících chodit.. :rolling_eyes:
berusko:neva,že jen jedno...jestli je kvalitní to vajíčko,máš šanci a spermijky máte dobbré...držím moc moc palečky :wink:
28. dub 2009 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
krásný podvečer princezny :slight_smile:
vás dočíst ... :angry:
Rono a Beruš mooooc vám držím paciny ať jste těhule jak bambule, protože už toho tady mám dost :rolling_eyes: :grinning:
Zrovna baštím polívečku, po práci jsem zbitá jak kůň :unamused:
28. dub 2009 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
berusko,hodně pij,může se ti rozjet OHSS syndrom... :wink:
28. dub 2009 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
rono,čárečka ještě může vykouknout...a když to nevyjde,co máš v plánu...?tu laparku?
28. dub 2009 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
holky musím jít, přišel Matyášek, že chce jít už spát s maminkou, tak si s ním jdu lehnou, zatím pá
28. dub 2009 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
rono to by bylo bajecny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to by si vsem doktorum vytrela zrak...vis jak se to povedlo i rozince :wink:

berus,uvidis zitra. hlavne ze mas pokus k dobru,kdyby to nahodou nedopadlo....

rozi to mala rozinecka te tak unavuje,uvidis az uz to nebudes zvladat tak to zapichnes na nemocenskou a budes si uzivat tehotenstvi v klidecku doma :wink:
28. dub 2009 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
berus a uz je matyasek zdravy?
28. dub 2009 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tady to tedka jede....................to je dobre........
28. dub 2009 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
hoky,asi se mi rýsuje nová práce,ale nechci to ještě zakřiknout...dvousměnný provoz...měla bych prodávat v motorkářském obchodě :wink: podle toho kolik mi dá na hodinu,to zvážím.... :wink:
28. dub 2009 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
za barem nemůžu být věčně,je to náročné,a tam to je pohodovka..a mohla bycch tam pracovat i těhu,pokud bych teda nečekala ty dvojčata :grinning:
28. dub 2009 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ocko to bys mela super...............
28. dub 2009 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
jo kaczi malý už je úplně fit, jak by neděle vůbec nebyla :wink:
vyhodil mě z pokoje, že chce radši tatínka :unamused:
28. dub 2009 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
bud rada berus aspon muzeme drbat.....samik je jeste pred barakem ale za chvili ho budu volat
28. dub 2009 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo,jsem z toho nadšená..jen 6hodinovky,,,, :slight_smile: a semtam bych vzala šichtu za barem o víkendu abych se dostala na ty peníze,co jsem měla jako servírka...
28. dub 2009 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
jo katrin to jsem ráda
očko to bys měla skvělé :slight_smile:
28. dub 2009 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
a berus,Matyášek něco špatného snědl,nebo mu nedělá dobře jízda autem?
28. dub 2009 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
očko já tě obdivuju, jak to tam můžeš zvládat u krajca, vždyť tam je furt plno, se asi hodně naběháš, i když jsi psala, že teď jsi za barem vlastně
28. dub 2009 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
je ocko to ti teda zavidim...to by me mooooc bavilo :sunglasses:
28. dub 2009 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
to je dobre ze je prcek uz fit a zdravy....radeji at zlobi nez kdyz je nemocny
28. dub 2009 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
jo holka..už jsem toho měla plné kecky..ale jak jsem za barem,tak jen čepuji pivo a umývám sklo,to jde...ale na furt to není...nejhorší tam jsou zimy,to je katastrofa,samé akce firemní,všichni jí...no mazec,už nikdy!
28. dub 2009 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
očko já vůbec nevím co mu je, my denně najezdíme 80km, protože skoro denně jezdíme do Opavy, manža do práce a já za mamkou a segrou, nikdy mu nic nebylo, do Olmíku jezdí běžně s náma a taky nic, až teď.
Mě ho bylo tak líto, ale on se vždycky vyzvracel a bylo mu dobře,ani jsem s ním do té zoo nechtěla jít, ale on né, že mu je dobře, v sobotu jsme tu měli ty známe s děckama, tak jestli od nich něco chytil, ale to by neměl jenom jeden den a nic nenormálního nejedl, tak nevím :unamused:
28. dub 2009 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
když mi nabídne 60-65kč čistého,budu ráda a vezmu to ihned...můj manža se sním navíc zná,tak si myslím,že by tam neměl být problém u výplaty,že by mě třeba nevyplatil...vím,jak to někde chodí..naslibují hory doly a skutek utek :angry:
28. dub 2009 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
jo to je krajec, tam je snad pořád plno,já tam ale nerada chodím, protože tam na mě moc řve hudba a ani si nemůžu s nikým pokecat, furt musím řvát :grinning: ale prostředí tam je moc pěkné
28. dub 2009 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
očko a ten obchod je v Opavě nebo Ostravě?
28. dub 2009 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo berus,to souhlasím,hlavně soboty jak hraje živá hudba,to se ani my za barem neslyšíme...nejlepší je dj není tak hlasitý a dobře hraje... :wink: prostředí je to pěkné..ted je to předělané,úplně jiné...
28. dub 2009 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
očko to bys měla super prácičku, samý fešný motorkář :wink: :sunglasses: :grinning: a lepší než sedět doma, že :slight_smile:
kaczko na nemocenskou se mi nechce, zbláznila bych doma :grinning: teda zatím se mi nechce :dizzy_face:
28. dub 2009 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek