• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
pockej podivam se ale vim ze to bylo 13.den po iui moment..........
29. dub 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
29.DC
29. dub 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty jsi ktery den cyklu??????????
29. dub 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den, Kelišky :slight_smile:
Očko, přesně jak píšou holky, poraď se s doktorem a zbytečně se nestresuj. A přeji, ať nová práce vyjde :wink:
Rony, prostě si dneska musíš koupit mama test a tam budou // jak vyšité :slight_smile:
Beruško, držím palečky!!!!
29. dub 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska 29dc,ale na tom testu ani stín.
29. dub 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak ja...rony kup si fakt ten mamatest nebo nejaky vic citlivy....buhvi cis to koupila,ja taky mela prvne nejaky smejd co tam nebyl ani naznak a na mamatestu to bylo videt............
29. dub 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj spasi............. :slight_smile:
29. dub 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruška nas napina...............
29. dub 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tys to měla už na tom prvním vidět slabě né? Já ještě počkám a pak koupím mamatest. :wink:
29. dub 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mela nejaky tam byl jen naznak tak mi manza koupil jiny tam nebylo nic tak jsem jeste nato koupila mamatest a tam to bylo trosicku lepsi................
29. dub 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rony, moc Ti to přeju a byla by to fakt děsná prča, bys vytřela doktorům zrak!!!
29. dub 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nekomu to jde videt driv a nekomu zase pozdeji ale fakt zalezi na kvalite toho testu...............
29. dub 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak se stal zázrak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vajíčko se oplodnilo, vyvíjí se a je dobré kvality, zítra jedu na ET, jsem ráda, i když ještě není vyhráno :slight_smile:
Děkuju že jste se mnou :slight_smile:
29. dub 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berusko,radci nebudu nic psat,ale potichoucku ti drzet pesti. :wink:
29. dub 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruško, nádhera!!!! Tak vidíš, už jsi nedoufala!!!
Takže držím pěsti a palce všechny čtyři!!! Zas mám husí kůži :slight_smile:
29. dub 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
BERUŠ TO MAM OBROOOOOOOOOVSKOU RADOST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SNAD UZ PROLOMIS TY LEDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
spasi ty jsi po et zůstavala tam na tom pokoji kde jsem byla po opu?vůbec nevím co mě zítra čeká :pensive:
JSME TI RIKALY ZE STACI JEDNO JEDINE :wink: :wink: :wink: :wink:
29. dub 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky, já tady zase bulím, jsem ráda, že vás mám, děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. dub 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruško, buď můžeš zůstat na tom pokoji, nebo jestli pojedeš i s manželem a on tam bude chtít taky zůstat, nahoře jsou pokojíky, kde můžete být spolu. Pokud tam zůstaneš sama, nezapomeň si vzít jídlo a pití na zítřek!
29. dub 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky zítra už si vezmi svoji noční košili. A ten nocleh tam stojí 300,- Ať jsi dole nebo nahoře...i smanžou 600,-
29. dub 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
spasi díky, co je lepší zůstat dole nebo jít nahoru?
29. dub 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vím, že Michi doporučili zůstat dole, já byla nahoře, protože Roman byl se mnou. V jiných centrech se chodí domů po hodině. Sobek říkal, že embryo má na uchycení 3 dny a pak už mu neublížíš...takže pak si z toho vyber, co je nejlepší :unamused: Myslím, že záleží úplně na jiných faktorech :wink:
29. dub 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruš, písla jsem Ti do IP
29. dub 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se na to zítra zeptám, spíš bych chtěla mít soukromí než tam ležet v pěti lidech,moje segra tam ale třeba byla úplně sama,tak fakt nevím co je lepší.
29. dub 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
spasi prosím tě to ubytování se platí hned zítra nebo mi to odečtou z té zálohy, oni by mi jí vlastně měli vrátit, jen odečíst narkozu, tak ať vím kolik si mám vzít peněz.
29. dub 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruš, všechno platíš už zítra. Odečtou Ti narkozu, jestli budete dávat AH, tak ten stojí 3500 a ubytování 300,-. A ještě Ti dají utrogestan asi 4 balení a ten teď, myslím, stojí jeden 75,-, takže sumasumárum za všechno (pokud budeš mít AH) 4.600 :slight_smile:
Jak jsem psala, já jsem šla nahoru, Roman tam zůstával, ať nemusí zpátky do Třince a druhý den zase do Olmíku. Ale byla jsem na OPU i na ET se stejnýma holkama a ty byly super, takže s nima bych klidně zůstala i dole, jenže tohle dopředu nikdy nevíš :unamused:
29. dub 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Ti ještě 400-, vrátí a můžete jít do mekáče :grinning:
29. dub 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky nezlobte se ze vas takhle zanedbavam, ale chci se zeptat kolik si mame nachystat penizku na stimulku, jdu tam pred dobiranim HA a sestra nevedela, at nevypadame jak pitomci a vytahneme si z karty pred tim dost penez :sweat_smile:

Jinak uz 11.5. mame prvni konzultaci a prave asi vyfasnu vsechny ty spreje a injekce :slight_smile: a schvalene uz teda meme od ZP tak jsem rada :slight_smile:
29. dub 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my asi nebudem dávat AH,ale uvidíme, no to nám teda moc nezbyde. :frowning2: Ale co, asi tam zůstane i manža a skočí mi do meka pro něco dobrého :slight_smile:
29. dub 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek