Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katy.m
29. dub 2009

Ahoj larri,děkuji.
Jak už jsem psala,budeme to zkoušet přirozeně,protože hormonů jsem si užila až až a kdyby se do konce roku nezadařilo,pak bychom opět zvážili CAR a IUI.Do IVF se hnát rozhodně nebudeme...
Samozřejmě budu ráda,když se ozveš,až budeš mít naplánovanou Opavu.Gabku neznám,psychina je vážně obrovská,znám převážně jen svůj primariát.

beruska81
29. dub 2009

no ten máme, ale nějak nefunguje, no štvu to, budu se dívat na pc na něco.

kaczi tak to sis dala do nosu, hned bych si dala 🙂

beruska81
29. dub 2009

kaczi díky moc za podporu, uvidíme jak to všechno dopadne, pořád si říkám, že se třeba spletli a zítra mi řeknou, že nic nebude ☹ jsem už z toho magor. Když jsem tam dovolala, šla jsem za Markem a říkám mu, tak on se stal zázrak a vajíčko je oplodněné, on brečel a já s ním a malý na to, mami ale já nechci sourozence, tak jsme se nasmáli 🙂

beruska81
29. dub 2009

no nic jdu se okoupat, po zprávách nakuknu 😉

asmeena
29. dub 2009

beruš mám z tebe radost. Tak držím pěstičky dál, ať to všechno dobře skončí.

cien: jste nakupovali v Mounfildu, že? Teď pořád letí reklama. S noťáskem už to budeš mít lepší, budeš moci být s Peťou a zároveň na koníkovi a né zavřená sama v pokojíčku. 😉

katy: v práci mám kolegyňku, která si prožila to samé co ty a taky se musela začlenit zpět do pracovního procesu a protože bylo pořád hodně práce, tak to zvládla velmi dobře. Takže ti taky přeji, aby tvůj vstup do pracovního procesu probíhal dobře.

asmeena
29. dub 2009

Já jsem dnes byla na ricochetu a pak jak jsem přišla domů tak jsem pekla štrůdly a koláčky, dělala na zítra polívku a kuřecí salát a už mě šíleně bolí záda. Ještě potřebuji vysát, takže se pomalu loučím a přeji pěkný víkend, protože zítra odjíždíme k našim do Jeseníku a v pátek jdeme na celodenní výlet, tak nevím kdy se tady dostanu.

katrin111
29. dub 2009

uz jsem mela vypnuty komp ale jeste jsem na neco zapomela.....beruško nase zitra ti preji mnoho uspechu a at se embryjko krasne zavrta!!!!!!!!!!!snad budes ta,ktera tady prolomi ty ledy.............drzim ti pesticky..................a nic si z toho nedelej ze maty najednou nechce sourozence...to byl takovy i samik....prvne chtel a jak zjistil ze bude mit tak zas nechtel!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

katrin111
29. dub 2009

ahoj asmenko,co je to ten ricochet??????????? ☹

beruska81
29. dub 2009

katrin moc děkuju,ozvu se jak to bude možné.
Asmeen ty jsi teda pekařka a kuchařka, chtěla bych tě mít doma, mě to moc nebaví.

rona2
autor
29. dub 2009

Je tady ještě někdo????? Nebo jsem došla zase pozdě?

rona2
autor
29. dub 2009

Není tu nikdo. ☹

asmeena
29. dub 2009

jedeme zítra do Jeseníku, tak chci našim taky něco přivézt, ať je jenom nevyžíráme. 😉 V pátek máme v plánu celodenní výlet na ty Rešovské vodopády, tak už se těším. Musím mít dostatek pohybu, aby se to mé tělo trošku zbavilo těch přebytečných špeků.

katrin: ricochet je něco jako squasch, ale hraje se to na menším kurtu, menšíma raketama a je to rychlejší. Takže se u toho docela dost zapotím. 😉

asmeena
29. dub 2009

luciik: kdy jdeš na spining. Docela mě to chytlo. Ale holkám se to zdá drahé. Já budu asi chodit jenom jednou týdně a k tomu ricochet, kolo a běhání a když přidám i pohyb co vynaložím při uklízení domácnosti, tak to by bylo, aby nějaká kila a centimetry nešly dolů.

asmeena
29. dub 2009

spasi, luciik: jak jsme šlapali na tom spinu, tak to se nedá nějak rychle zabrzdit? Nám to ta předcvičovatelka neřekla.

asmeena
29. dub 2009

jdu holky spát, jsem úplně K.O. 😖

spasinka
29. dub 2009

Hezký večer🙂
Asmee, je tma brzda, aková červená páčka (myslím), ale to Ti rozhodně nedoporučuji, zbrzdíš to tím, že si na kolečku přidáš zátěž. A s tím pečením jsi šikula 🙂 Užij si víkend a výlet!
Beruško, tfuj, fuj, tfuj, ať se bojovník zavrtá a vydrží v klidu 9 měsíců!! 🙂 A určitě co nejdříve napiš 😉
Katy, přeji Ti hodně štěstí, síly...docházejí mi slova, vždycky když si na Tebe vzpomenu mám slzy v očích. Ale věřím, že jsi statečná holka a důležité je, že máš skvělého manžela a že spolu to všechno zvládnete!!!

Holky, byly jsme s Cien na kafe a na pizzu, pokecaly jsme, parádní večer 🙂 Tak teď už jdu pomalu spát, zítra už je vlastně páátulííínek 😵

kacza.b
29. dub 2009

ja jsem se vzbudila je mi po te veceri silene blbe,mela jsem si dat neco lehciho...neco jako salat. no jo prasatko nenazrane,prvne dietuju a pak se dorazim syrovou jehlou s amerykama a dabelkou 😅 a ted se trapim jak kun 😅 priste budu chytrejsi 😀

spasinko a cienko tak jste meli mini srazik 🙂 hlavne ze bylo fajn a uzili jste si ho.

asmeeno no teda ty jdes do sebe tolik sportu 😵 uzij si vikend a vylet,pak napis jake to bylo a pridej fotecky,ju.

rono ted jsem se docetla ze uz jsi to dostala 😒 ................kurna.
ale nova prace nove myslenky novi lidi a vsechno kolem a nech to zatim osudu...a jednou to vyjde,vis jak to je stesti chodi dokola .......a my se vsechny dockame a pak budou sraziky s kocarkama v parku 😉

berusko jeste jednou na zitra moooc stesti a ne jen na zitra,ale at ti to stesticko vyleze zdrave za 9 mesicu.

beruska81
30. dub 2009

dobré ránko kelišky, jdu vás jen pozdravit, jdu se okoupat, namalovat a kolem osmi vyrážíme.
Držte mi palečky pá 🙂

katy.m
30. dub 2009

dobré ráno,Lucinko,budu na Tebe myslet 😉 😵

asmeena
30. dub 2009

beruš: držím všechno ať ti to dobře dopadne. 😉

rona2
autor
30. dub 2009

Hezké ráno holky.Beruško držím všechno co jde. 😉

verca777
30. dub 2009

dobre rano,beruš držím palečky 🙂

rona2
autor
30. dub 2009

Teda,tady jsou samé raní ptáčata dneska. 😀

verca777
30. dub 2009

aoj romi,,jsem už vzhuru protože fičím za hodku do prace..a až do večera. 😠

rona2
autor
30. dub 2009

A já jedu ukončit PN a pak si musím zejet pro zápočťák a tím jsem v domově úplně skončila.

verca777
30. dub 2009

no,říkaš další kapitola za tebou?) jee mi se nechce..a to bude dneska pěkně a ja a plno dalŠÍch lidi budeme strašit v praci((

j.cien
30. dub 2009

Ahote Kelisky!
Mini srazik se Spasi byl super,jako vzdy 😀 a hura,zitra zacinaji 3 volne dny 🙂 tak to se fakt TESIIIIIIM 😀

Katy hodne sil do dalsiho snazilkovani a ted uz te prece musi cekat jen same pekne veci!!!!PRece to Buh vidi!!!

Asmee jj,mountfiled 😀 a na tu mincicku se vecer zeptam.

Beruuuuus tfuj tfuj tfuj

😉

rona2
autor
30. dub 2009

Tak se mějte,já letím tak pááááá. 😉

verca777
30. dub 2009

ahoj marto,jak to že ivf až v zaří?? u tebe bude?? to se tma fakt budeme zase setkavat ))) 😀

verca777
30. dub 2009

už s emoc těším zase na ten kolotoč,,to je 4 měsice..zase od začatku, ☹ ,no parada..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru