Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
4. kvě 2009

rony: vodopády super, doporučuji. I tvůj Honzík by to v pohodě zvládl a hned u parkoviště je restaurace, kde mají výbornou osvěžující kofolu, která bodne po návratu. 😉

asmeena
4. kvě 2009

rony: a to můžeš jet ještě na rekondici, když si dala výpověď? Nebo ty jsi ještě ve výpovědní lhůtě?

cien: tak tobě se zdálo o //? Třeba to bude nějaké znamení. To mně se zdálo o // vždycky předtím než jsem testovala a ty sny byly tak reálné, že jsem tomu hned po probuzení skoro věřila.

rona2
autor
4. kvě 2009

No úplně jsi mě tím navnadila a jak se vrátím tak tam určitě zajedeme,budu mít volné víkendy tak se dá něco podniknout.

j.cien
4. kvě 2009

No fakt,ty blaho,uple realnou radost jsem mela a pak se kur...probudim!!!!! 😠

rona2
autor
4. kvě 2009

Jet můžu,protože jsem si jí musela doplatit sama,tou mou PN mi nic nedali,ikdyž je to bordel,protože se to vždycky bere za odpracovaný loňský rok,ale to je jedno oni si vždycky něco najdou ať ušetří.Loni kolegyni neuznali,že nenastoupila 1.1 ale 3.1.taky nic a musela si to taky doplatit.To mi taky hlava nebrala.

rona2
autor
4. kvě 2009

Holky ty // to už nebudou jen sny,ale fakt!!!! 😉

j.cien
4. kvě 2009

Ja mam dostat mrchu cca v patek,pokud tedy pocitam od posledni mrchy... 😠 coz bylo pred 2 mesici...pac potom bylo HA a pak jsem na mrchu necekala a rovnou Synarel...ale mam v tom teda fakt bordel,to je zatim jediny vysledek Kajikovy lecby...bohuzel

rona2
autor
4. kvě 2009

Asmen v domově už zaměstnána nejsem a teď v té nové mi dají v pohodě volno,ještě jsem se na to dneska ptala a že v pohodě,tak jsem ráda,že to tak je.

j.cien
4. kvě 2009

Beru ten Femigard,zatim nic nepozoruji,ale co bych take chtela....UZV v obyvaku jeste nemame 😀 😀 ale mozna by se oplatilo zainvestovat 😀 treba se se Spasinkou šábneme na půl 😀 😀 😀

rona2
autor
4. kvě 2009

Marti to Kájikovi nějak nevyšlo,tak snad už si dá pozor.

asmeena
4. kvě 2009

cien: to hápu, že už ani nevíš kdy MS dorazí, když si to měla teď tak rozházené.

Budu holky končit a jdu spát s psiskem. To bude zase bezesná noc.

rony: a nebylo to protože by ta tvoje kolegyně sice měla smlouvu od 1.1. ale protože to byl víkend a fakticky začala pracovat až 3.1. tak od té doby se to počítá.

rona2
autor
4. kvě 2009

Asmen tak to bylo,ale jak by za to mohla,že byl zrovna víkend,kdyby tam šlo o měsíc tak to pochopím,ale jen dva dny a takové divadlo.
Marti a kdo by vám dělal ty prohlídky v obýváčku? 😀

asmeena
4. kvě 2009

cien: já jdu do toho s vámi. 😀 UTZ by se opravdu hodil. 😉 Já jsem po femigardu na sobě taky nepociťovala změny, ale na UTZ nebyly cysty a to pro mě bylo důležité, kdybych nechodila tenkrát na IUI, tak ani nevím jestli mi to pomohlo.

rona2
autor
4. kvě 2009

Tak se Asmenko hezky vyspinkej a psík ať nezlobí a hajá taky.Dobrou noc. 😉

asmeena
4. kvě 2009

Dobrou holky

rona2
autor
4. kvě 2009

Holky to už pak jen nakoupit katetry a IUI si děláte sami. 😀 😀 😀

j.cien
4. kvě 2009

😀 😀 jenze do te moji special uziny se dostane fakt jen Kajik 😀 😀 😀

j.cien
4. kvě 2009

Tak dobrou drahouskove 😉 a zase zitra,ju? 😀

rona2
autor
4. kvě 2009

Papa a dobrou. 😉

kacza.b
4. kvě 2009

halo je tady nekdo 😕 ja jsem prave dorazila s prace.

hnedoocka23
4. kvě 2009

ahoj holky,zrovna jsem dorazila z práce..nikdo tam nebyl...
dneska jsme byli v polance,zažádala jsem o IVF,dostala jsem antikoncepci a v červnu jdem na to...tím,že mám endometriozu šance na otěhotnění při iui mám 5% a u ivf 25%takže nic moc... 😒
jinač oslava u kamarádky dopadla tak,jak jsem předpokládala,jsem pěkně v prdeli opět...nedávám to... 😢 😔

asmeena
5. kvě 2009

Očko: tak tvoje dvojčátka dle věštby se už určitě vyplní. Takže už pomaličku začni ten pokojíček předělávat na dva. 😉 😵

rona2
autor
5. kvě 2009

Hezké ranko holky.
Očko na ty procenta moc nevěř,je to u každé jinak. Myslím,že tady máme důkazy,že to jde. 😉
Mi zase říkal,že mám velkou šanci a navyšlo to a těch procent bylo hodně.

j.cien
5. kvě 2009

Ahojky,krasne rano vsem Keliskam !

Ocko dobre delas,ze jdes do IVF...jsi sice jeste mlada,ale pokud tam endoska uz je,tak lepsi uz to nebude...ona se vetsinou horsi,nezmizi sama...A ty procenta maji oni primo spocitane,na pocet vsech jejich udelanych IVF pocet tehotnych...takze to je bohuzel pravda...
Nezbyva nez doufat,ze v tech stastnych budeme i my ! 🙂

kacza.b
5. kvě 2009

krasne ranko kelisky.

ocko na nejake procenta nehled,a ver ze budou ty dvojcatka!!! jsi jeste mlada tak mas velkou sanci!!!

kacza.b
5. kvě 2009

no ja jsem ted nervozni jak sanky v lete,za chvili se oblecu,jdu na bankomat pro penizky a pak s barunkou na ten zakrok. bojim se o ni,aby se probrala s narkozy a aby vse dopadlo dobre.....jinak bych si to nikdy neodpustila. bobek maly porad kouka a nevi co ji ceka 😔
dneska mam dovolenou at jsem s ni.

ja se nechci videt az bude mimi,to se budu bulet asi i u rymy 😅

j.cien
5. kvě 2009

Kaczko at vam to s Baru dobre dopadne !!

Ja jsem ted docela ve stresu,segra ma nemocne obe deti...u Kubika to vypada na infekcni mononukleozu...cekaji na vysledky,ma 39.5 uz 3.den a predtim tyden lezel a bral antibiotika....je mu 8,uz tak je hubeny,ted nic neji,zvraci....ach jo!!!

rona2
autor
5. kvě 2009

Neboj Marti,všechno bude dobré. 😉
Holky loučím se,fičím do práce,tak se mějte,papa. 😉

spasinka
5. kvě 2009

Ahoj, Kelišky 🙂
Očko, nesmutni, všechno dobře dopadne. Jak píše, Cien, jsi mladá, takže si myslím, že šance u Tebe jsou ještě vyšší!
Kaczi, držím palečky všechny čtyři, ať je Baruška v pořádku.
Cine, nestresuj, to dobře dopadne. I když jestli má fakt tu mononukleózu, bude muset do špitálu a bobek v 8mi letech...mi bylo 14 a stejně jsem tam bulila 😢 Ale je to chlap, to zvládne!!

princ
5. kvě 2009

Zdravím Kelišky, tak opět mrcha dorazila. Jsem z toho zase v prde.. ☹ ☹ Já už nevím kde nabrat nové síly na další pokusy. Práci se mi nedaří najít.
Přeji vám pěkný den 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru