• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
katy me taky rikal ze mi dava 10%a vidis.....................no a driv tam nejdes???na zmereni foliku????
6. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jinak dobrý, dnes jsem poznala Kaczku a je moc a moc fajn, smály jsme se ...jedna sestra tam chodila s kefírem a pila ho a já se uculovala a myslela na ty naše diskuse ohledně kefíru :grinning: :grinning: mimo jiné FAAAAAAKt dobrá propagace :grinning:
6. kvě 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, na folíky ve středu do Fulneku
6. kvě 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj kacka je moc fajn,ja ji poznala na sraziku...................to jo s kefirem sranda!!!!!!!tak to mas fajn ze za nim jezdis do fulneku.takze on je tvuj gynekolog????????vyjde te to aspon levneji nez v polance.............
6. kvě 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, je i můj gynekolog...čím častěji ho vidívám, tím roste riziko, že se mi bude o něm zase zdááááááááááát :grinning: :grinning: :grinning: a pak si umíš jistě představit, když jdu k němu na kontrolu atd..kdybych neměla uši, tak se směju dokola :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to mas fajn.............a chodi tam aspon na cas????neeee jak v polance!!!!!!takze ti vlastne on rekl o caru v polance jo??????
6. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No on mě v OV v gyncentru stimuloval na IVF a po nezdaru, jsem k němu jela do Fulneku a řekla, že bych ho ráda následovala do Ferťasu a tak byl rád, věřím mu a to je důležité, v té OV to bylo divné a takové uspěchané...no do Fulneku taky nejezdí pořád na čas, většinou je taky zpoždění, ale ne moc velké
6. kvě 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha...a on ordinuje ve fulneku denne??????????prevazne asi odpoledne ne????????????ja mu taky hodne duverovala je to dost dobry doktor
6. kvě 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlastně i laparku mi dělal on v Bílovci loni a to mě ráno odoperovl a pak večer v 7 už tam u mě byl a řekl, že vše OK a jestli je mi dobře a tak..
6. kvě 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, odpoledne kromě myslím úterý, to tam j dopo
6. kvě 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pátky tam není ve fulneku
6. kvě 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha on je vesmes porad v praci,to je silene.....................ten uz musi byt za vodou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, ale vem si, co jeho soukromý život, to musí stát za ho....ale asi ho ta práce evidentně baví
6. kvě 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to asi jo..jeho zena musi mit zlate nervy........................
6. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám kámošku zdr. sestru a ta říkala, že manželky doktorů teda většina jsou chudery...
6. kvě 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to verim..................mudra bych asi nechtela jen ty jejich prachy by mi stacili :grinning: :grinning: :grinning: jeee na jinym tematu ta iwuska je tehulka po ivfku to je parada!!!!!!!!!!!!
6. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic budu muset frčet s pejskem a pak s holkama na skleničku jako každou středu...Katrin odpočívej a pak večer ještě nakouknu...papa
6. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj katy mej se pekne uzij si vinko..............papa,zase tu budu sama :frowning2:
6. kvě 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Kelisky! Asi se prejmenujeme!!! Lovit nas az na 3ti strance!!!!!!!!!!!
To je mazec!!! :angry:
6. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

kaczi: teda myslela jsem, že ti sobek dá nějakou slevu, no ale hlavně, že jste se nějak domluvili a působil na tebe lépe než ve FN.

kat: budu držet pěstičky, aby clostil zabral a IUI byla úspěšná

rozi: pěkně odpočívej, ať ti Kuba nenaplácá na zadek.

cien: tak to je dobře, že nemá malý tu mononukleózu, ale i tak je blbé, že je nemocný.

Manžel byl dnes se psem na kontrole, tak prý má zánět střev - dostala další injekce a antibiotika. A ptal se jestli bude moci mít ještě štěňata, tak nám doporučili, aby měla na podzim štěňata (doufejme, že se zadaří) a pak musí na odběr vzorku - má nádorek u mléčné žlázy a taky nám doporučili, že když už jí budou ten nádorek odstraňovat, že jí máme rovnou nechat vykastrovat. Tak budeme mít asi příští rok perný ohledně pejska. :frowning2:
6. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
cien: taky jsem koukala až kam to naše téma upadlo. :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik holky

kaczi nezlob se že ti sem lezu jen chci zareagovta na to darovani,to budeš brat estroferm že ?tak si davej prosim bacha,rad zpusobuje žilni embolku a nasledne potraty viz ma zkušenost,jinakja ve fetasu čekala cca 6 měsicu na darkyni,nejlepši doba je kolem prazdnin a zaři,to chodi hodně vysokoškolačky.držim ti moc pěsti.jinak šance u darovanych je kolem 60-65%což je velmi slušne :wink:
6. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lajci: jak se daří, co clostil? Pomohl? Nějak vaše téma nestíhám pročítat, jste moc upsané :grinning: .
Já brala taky u prvního IVF estrofem a naštěstí mi to nic neudělalo.
6. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Asmee :slight_smile: ,tak to jeste budes stresikovat kvuli hafce....ale bude to OK a ta kastrace je fakt vhodna...uvadi se,ze 85procent fen ma kolem 6-8let nadory..a je jedno,ze mely treba 1x stenata.
Az to 3a vice vrzich pak to riziko nadoru klesa.....proto jsem dala Kerinku vykastrovat hned.
6. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee myslis,ze mi mohl ten Femigard tak natahnout cyklus?Zitra budu 20 den po IUI a MS nikde!!!
6. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no oni chtěli, abychom šli na odstranění toho nádoru už teď, ale manža se ptal, jestli pak může mít štěňata a tak mu na veterině řekli, že nejlepší bude, když nejdřív budou štěňata a pak se odstraní ten nádorek (neví se totiž jestli bude metastazovat). A prý když bude mít štěňata, tak ty mléčné žlázy začnou produkovat hormony, které mají vliv na ten nádor a může se pak lépe zjistit, jestli bude metastazovat. No a při odstranění toho nádoru se odebere i jeden cecík. :unamused:
6. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona je s PP nebo chcete stenatka jen tak Asme?
6. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona je sice od papírových rodičů, ale není s PP. Chceme jen tak štěňátka, naši mají už hodně starého psa a tak jsme si říkali, že by dostali od naší Sárky štěňátko nebo bychom si jedno nechali i my. :wink: No uvidíme. Já bych mohla mít doma zvěřinec a manžel je na tom ještě hůř, ten nejen zvěřinec, ale i botanickou zahradu. :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím končit a jít si umýt vlasy. Přeji krásný zbytek večera. Manžel se pěkně odpoledne prospal a teď má nějak moc elánu - bude koukat na fotbal a to mě teda moc nebere.
6. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:
6. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek