Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
8. kvě 2009

hezke ranko,ahoj romi.....nee ja jsem psala o tom 20.5.ze jedna z poradny ma termin a nema skoro zadne bricho!!!!!!!!!!!jinak ja mam porad nevolnosti............najim se je mi zle,nenajim se je mi taky na nic................

rona2
autor
8. kvě 2009

Ahojky,no to k těhotenství patří,ale je to hrozné,já vím.Já mám 20 narozky tak proto jsem psala,že je to hezké datum. A ještě v ten den máme výročí svatby letos už deváte. 😉

kacza.b
8. kvě 2009

ahojky kelisky.

rono tak ty zitra vyrazis na tu mini dovcu,do tater pokud si to dobre pamatuji 😉 tak si to tam pekne uzij na maximum a stastnou cestu a jed opatrne.

taky bych nekam jela 😔

katrin tehotenske nevolnosti za chvili prejdou a pak uz bude jenom dobre....

kacza.b
8. kvě 2009

katy jestli budes psat berusce tak ji moc pozdrav ze drzim moc palecky na nedelni testik!!!

skoda ze nas ty sestricky porad nekam volali,mohli jsme pokecat vic,ale na sraziku to napravime!!!
mely by jsme ty sraziky delat celodenni a nejlepe i s noclehem at to vsechno stihnem probrat 😀

rona2
autor
8. kvě 2009

Ahoj Kelišky moje,tak já se s vámi na týden loučím,vyjíždím hned ráno a už se tady asi nedostanu,jedině,že bych nakoukla na net na slovensku pokud tam na hotelu mají takovou vymoženost. 😀 Jak jsem jezdila do Berdějova tak tam to bylo v pohodě. 😉
Kaczi děkuji a určo pojedu opatrně nerada bych platila nějakou šílenou pokutu v euráčích.
Tak se mějte a všem co něco mají nebo budou v týdnu mít držím pěsti ať vše výjde,tak pááááá zlatíčka. 😉

kacza.b
8. kvě 2009

rono ahooooj a uzij si to tam!!!!!!!!!!!!!!!!! a nafot tam nejake fotecky 😉

asmeena
8. kvě 2009

Rony: užij si to v Tatrách a hlavně ať nepotkáš medvěda. 😉

Já jsem se včera ani na koníka nedostala, jeli jsme hned po práci do ikey pro skříň a pak jsme ji skládali a dnes jsme ještě domontovávali dveře na tu skříň a sadila jsem další petúnie na balkón (škoda, že ho mám tak malý, jinak by to byla botanická zahrada).

j.cien
9. kvě 2009

Ahojky Kelisky,preji vsem krasny vikend 🙂 ja jsem dnes v praci a mam rymu,takze o nicem 😒

katrin111
9. kvě 2009

pekne ranko holky,rony uzij si krasny tyden bez chlapu 😉 to budes mit super...............taky bych nekam jela........ahoj marti............ja akorat snidam.tak jsem tady nakoukla.............. 🙂

asmeena
9. kvě 2009

katrin: ale ty kdyby jsi někam jela, tak sama nikdy nebudeš 😀

kacza.b
9. kvě 2009

krasny vecer kelisky,tak jsem konecne nakoukla a moc jste toho teda nenapsaly 😅 tak apon moc nedocitam 😀

tak krasny zbytek vikendu,uzijte si ho naplno...

asmeena
10. kvě 2009

Ahoj holky, to jsem ráda, že tady moc nekeliškujete. Venku je tak krásně, tak pořád někde lítáme a k tomu jsme pořád dopilovávám tu naši novou ložnici. Včera jsme přivrtali garnýž a zatím na ní mám provizorně starou záclonu. Dnes budeme přivrtávat lampičku. 😉

Evi: tak ať malování a všechno budouvání u vás dobře a rychle dopadne. 😉

beruska81
10. kvě 2009

ahoj holky moje, moc jsem vás nedočítala, je toho hodně, jsme u našich, poprvé jsem někde vyrazila, tak jsem hned musela na net, rozi určitě bude miminko v pořádku, držím palečky 🙂
No a já si dělala test a nic ☹ manža mi koupil nějaký neznámy, ještě jsem ho nikdy neměla tak nevím, už 2 dny mě hrozně bolí břicho jako před ms, strašně se bojím, že to nevyšlo, dneska si asi koupím test nějaký co znám a zkusím to zítra nebo v úterý. Na kontrolu jdu až 18.5.
Holky moc na vás myslím a děkuju, že jste se mnou.
Letím, tak se mějte, místo oběda grilujem, tak už se těším 🙂

nierika
10. kvě 2009

ahoj Beruško 🙂 Zdraví spolusnažitelka z Fertimedu. Řikala jsem ,že napíšu jak to dopadlo... No ono to vlastně ještě nedopadlo,ale na dnešním testu slaboulinká čarka je.Už jsem se byla dívat asi stokrát 🙂 Nebudu ale předbíhat ,protože se cítím zcela netěhotně a bolí mě třísla jak před MS. Tobě držím palce..třeba je natestování ještě brzo.. to čekání a ortel je fakt na budku!!!! 🙂

asmeena
10. kvě 2009

ahoj nierika: ty jsi taky po ET? A chodíš do Olmiku nebo do Polanky?

beruš: jsi teprve 10 dní po ET, tak to ještě nemusí být na testíku poznat. Držím palečky, ať se na nějakém známějším testíku ty vytoužené // ukážou. 😉 A grilování bych si taky nechala líbit. Příští týden jedeme zase k našim do Jeseníku, tak grilovačka určitě bude.

beruska81
10. kvě 2009

Asmenko díky, no snad se zadaří, jsem z toho na nervy, ty bolesti mě fakt děsí.
Nierik držím palečky, jo počkej, ty jsi ta holčina co ležela se mnou po et, že 🙂 Moc ti držím palečky ať máš ty dvojčátka, mě taky všechno bolí jako před MS.
Pak dej vědět jestli čárečka sílí,myslím na tebe 🙂
Už jdu, šla jsem jenom do ledničky pro zákusky a neodolala jsem a nakoukla, jsem fakt závislá, ať už nám sakra spraví ty sítě, nebo se picnu 😀

asmeena
10. kvě 2009

beruš: tak zákusečky - no tak teď jsem dostala chuť na likérovou špičku. Možná manžílka přemluvím ať zajdeme aspoň na zmrzlinu.

katrin111
10. kvě 2009

krasny den kelisky,berusko jeste nezoufej..jeste je brzo.a nektere testy jsou smejdy a zbytecne jen stresujou.............asmenko teda vy mate na pilno.....................my taky byli v pondeli v europa mobel pro komodu.koupily jsme fajnou z 5tisic slevnenou na 1800kc..............takze super kup 😉

rozi.nka
10. kvě 2009

ahoj kelišky 🙂
beruško držím pěsti ať se čárka objeví, koupila bych mamatest, ty jsou nejlepší 😉 zrovna včera nám volal známý, že budou mít miminko, teda zatím si jen dělala test jeho přítelkyně, ale taky měla mamatest. takže ty jsou prostě nejlepší a nosí štěstí 😵 a tu grilovačku závidím 😎
katrin já jsem taky chtěla komodu a nic už tam neměli a to jsem tam byla snad dva nebo tři týdny zpět 😖 to jste na to teda kápli 😉
asmee zákusek bych si taky dala, naštěstí jsme byli dopo v tesku tak jsou doma samé mňamky 🙂
na obídek jsme měli pečené kuře a kaši, v životě jsem si na tom nepochutnala tak jako dnes 😵

holky moc vám děkuju, že na nás myslíte 🙂 doufám, že bude rozi ok

katrin111
10. kvě 2009

ahoj rozi.................my meli rizitko..............a ted jsem si udelala pravou slehacku ze smetany 😉 tak si pochutnavam........rozi citis uz nejake pohyby???asi jeste ne ze?????ta plodovka se odebira pres pupik ze????boli to?????taky me za chvili ceka ten tripple test tak jsem zvedava ☹

asmeena
10. kvě 2009

Ahoj holky, právě jsem se vrátila z běhání - v pátek jsem si totiž dopřála smažený sýr a hranolky a včera taky hranolky a kuřecí špíz.

hnedoocka23
10. kvě 2009

ahoj holky moje zlaté....omlouvám se,trošku to ted zanedbávám,ale jsem věčně v práci,víkend jsem dělala a po+út a pak nečekaně čtvrtek,kolegyně má angínu....
jinač u mě nic nového...beru tu antikoncepci,jak ji doberu mám přijet za Kájou,koukneme zda už pojištovna schválila ivf a jdeme do stimulky...mensky by měly dorazit zhruba za 15dní... 😉
jinač pohyb v práci a minimum jídla udělalo své a mám dole další dvě kilča...takže 57kg...jsem ráda,zase se opět do všeho vlezu.. 🙂

holky a jak se vy máte??berusko:na tetsík je ještě brzy,držím moc moc palečky... 🙂
rozinko:co je s malou rozinečkou?vyšli ti blbě testy,moc jsem to nepochopila???snad né,držím palečky a určitě bude vše O.K!!! 😵
asmmen,co dietka?

nierika
10. kvě 2009

ahoj Asmen..Já jsem po ET stejný den jako Beruška..ležely jsme tam spolu..tak jsem se zde přihlásila,protože jsem slíbila,že se ozvu s výsledkem...takže tak 🙂

hnedoocka23
10. kvě 2009

ahoj nieriko,jestki chceš,tak se přidej k nám 😉 a vítej...držím plečky at čárečka sílí..a přesně tak,berusko každá to má jinak,někomu se ukáže čárečka 8 den po ET,druhé třeba až 18den..nestresuj..taktéž držím 😵

asmeena
10. kvě 2009

spasi: jak dopadlo to tvé zabarvené tričko?

cien: co nový noťásek zadarmo?

očko: dietku jsem tento víkend trošku porušila, ale včera jsem začala lehce běhat.

katrin111
11. kvě 2009

krasne ranko kelisky................taky je vam takove vedro jako me????do nedavna jsem trpela ze mi je porad zima,a tedka asi posledni 3 dny je mi porad vedro 😀

j.cien
11. kvě 2009

Krasne rano Kelisky !
Vikend byl suprovy a uz je tu zase pondeli...strasne to leti !
Stale cekam na MS...kozy jak vozy a kdybych nevidela ten snehobily test..tak si neco namlovam,ale takto jsem akorat nastvana...

HOlky prosim,kdo mate po vice IVF...brali vam krev na ten hormonalni profil 2,3.den MS PRED KAZDYM IVF ???
Mam pocit,ze pokud ano,tak tento mesic nejspise prosvihnu..pac mi Kaja nedal zadanku a mam prijit na KO po MS...a to by se mi IVF posunulo opet o dalsi cylus...

Diky,jsem z toho jelen

😲

j.cien
11. kvě 2009

Berusko moc preji,at na tebe ta druha carecka nakonec fakt vykoukne! 🙂

katrin111
11. kvě 2009

ahoj marti..................teda,priznaky mas.................... kez by se zadarilo!!!!!!!!!!!!!to bys kajovi vytrela zrak 😀 😀 😀 😀

princ
11. kvě 2009

Kelišky Těhulky:
☼ rozinka (Kača, 23let) 1xIUI v GC Ostrava, přemýšleli jsme nad fertimedem a vypřemýšleli jsme si pozitivní test, který nám dr potvrdil jako těhu, srdíčko tluče, 8.4. NT screening dopadl na výbornou, ještě čekáme na výsledky krve
☼ evcaa (Evča 28 let, Havířov) za 5 let nevím kolik IUI ale v říjnu 2008 IVF stimulace synarel a fostimon, 12.10.08 bylo OPU 11 folíků, 6 folíků ICSI z toho jedno embryjko kvality B, ET 14.10.2008, 27.10.2008 test // a 6.července čekáme chlapečka Danielka díky pomoci boha a lékařů
☼katrin111(karvina 26let)2xiui v jednom cyklu a test pozitivni //,20.3.potvrzeni od lekare ze jsem opravdu tehu,6.4.KO v polance a posledni zaroven........7.4.moje gynekolozka mimi velke 1,35cm srdicko tluče,22.4.KO vse v poradku srdicko tluče jsme velci 3,12cm

Kelišky čekatelky na IVF, KET
☼ j.cien (Martina) 10let marného snažení,25.2IUI-negativni,stimulace k IVF 4/09
☼hnedoocka23(Petra)4xIUI neúspěšné,1x Ivf neuspěšné...laparoskopie(nalezena endoška)-červen 2.IVF..

☼ beruska81 (Lucka,28let) 2xIUI, 3IUI-18.2.-negativní, 6.4.začínám stříkat Synarel,od 15.4.píchám fostimon,UTZ 21.4- 18 foliků,24.4.další UTZ,28.4.OPU-1vajíčko.30.4.ET-1mimisek,snad se stane zázrak
☼ sonick (Soňa) říjen 2008 - hydrolaparoskopie, laparoskopie; 1. IVF ukončeno neúspěšně
☼ verca777 (Věra) září 2008 laparoskopie..ted mě čeká v březnu 2009 mé 1.IVF - 20.3.2009 2embryjka, KO 6.4.

Kelišky inseminačky:

☼ princ (Lucka) 2 x IVF, 28.1. a 30.1. IUI ,25.2. 2 IUI, 19.4. 3.IUI a opět nic
☼ rona2 (Romana 30 let,Ostrava) 3 IUI(manž.spermijky) 4 IUI (s dárcem)
☼ janel (Jana) 1xIVF, unor skarifikace, 3/09 mozna k te IUI dojde?
☼ sido 23.3.09 iui,25.3.09 reinseminace...nevyšlo, 22.4.jediný folík 23mm inseminace
☼zelenka 2x IUI - neúspěšné, 27.4. Fertimed
☼luciana101 2×IUI,čekání na laparoskopii a pak na 1 IVF
☼kat77(Katka) 1xIUI 4/08 neg., 1xIVF 6/08 nevyšlo, 9/08 laparoskopie (vše OK), další IUI 5/09

Kelišky nováčci-čekatelky
☼ bobinka1(Vladka) 2×IUI,1×IVF,vše GC ukončeno neuspěšně,nyní pohovor Fertimed Polanka
☼ verlis 11.5. 09 konzultace fertimed a leky na stimulku

Kelišky a co bude dál:
☼ kacza.b (Karin 32 let, Bohumín) 1 těhotenství mimoděložní,4×IUI,1×IVF zamlklé těhotenství,2×IVF mimoděložní,3×IVF neuspěšné
☼ luciik (Lucie,28 let) 2xIUI, 1xIVF GC, 1xMA, 1XIVF Fertimed, 1xKET Fertimed - vše negat.
☼ asmeena (Verča,29let) 9xIUI, 2xIVF, 1xKET.1/09+2/09 IUI nevyšlo. 5.3.09 laparoskopie (všechno O.K.) - od 4/09 se zase snažíme bez pomoci lékařů a pokud to nevyjde, tak zkusíme v 2/2010 3.IVF
☼ spasinka (Judita 33 let) 1x IVF - neúspěšné. 2.IVF - měla jsem jen 2 vajíčka, vzhledem k ukázkovému SPG jsme nedávali ICSI, boužel se vajíčka neoplodnily, ET tudíž neproběhl, na podzim 09 další (stále druhý) pokus
☼ michina (Katka) 3xmimoděložní, 2xIVF v 9/2008 a 3/2009 Fertimed Polanka, na podzim 09 asi třetí pokus

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru