Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
12. kvě 2009

chlopek uz je v praci???muj spi bo je po nocni..................teda ted je na wc 😀 😀 😀 😀 a kde dela tvuj??????

katrin111
12. kvě 2009

ja tedka brokolici nemusim.jinak ji miluju 😀 marte to stopl a ted ceka na mrchu.ma nejake spozdeni ale testik ze mela snehobily................skoda ☹

verca777
12. kvě 2009

😀 😀 😀 katrin to doufam že gumu na gumovani ,,na tu druhou gumu ma ještě furu času 😀 😀 muj muž pracuje děla same ranní,,akže chodi domu až kolem čtvrte...děla něco se železem,,,

katrin111
12. kvě 2009

nn ani gumu na gumovani ale gumu z galanterky budou mit besidku a budou delat nejake predstaveni tak na to takovou tu co je do kalhot potrebuje 2 metry........................teda zelezny muz 😉

verca777
12. kvě 2009

no víš to je stejně asi ten cyklus pak rozhozeny těma hormonkama??? ja teda mi ponechal na pravidelnost ms,ultroš,a ted ten menzes co jsme měla vlastně prvni po tom nevydařenem ivf byl v poho ale ted po tom ultroši,to byl mazec,,a víš co nezavadim ho ale polikam 😀 😀 myslim ten ultroš 😀 😀 radši to zděluju co polikam,bo už vidim jak uvažuješ 😀 😀 tak i tak to se mě jde pryč,,spodem,,

verca777
12. kvě 2009

😀 😀 😀 😀 železny!!!!! no jak kdy je železny 😀 😀

katrin111
12. kvě 2009

jj to jo 😀 😀 😀 😀 ja taky utros vzdy polykala a le ted co jsem tehu tak ho radsi zavadim...uz bych ho ale mela prestat brat zitra jdu do poradny tak mi uz snad rekne ze uz budu mit s utrosem konec................uz me to nebavi.................

verca777
12. kvě 2009

a na co si brala ty ultroš když si ho polykala,,???no ja ho zavaděla po tom vložení po ET

katrin111
12. kvě 2009

ja uz od sve dr.na vyvolani menzes a od kaji trosku mi to upravil na rust sliznice a na vyvolani menzes..............tedka na udrzeni

verca777
12. kvě 2009

vidim že ten utroš je asi na všechno,,,je katrin mi se nic nechce,,sem ted byla od čtvrtku doma, a vubec se mi nechce,, ☹ a venku je docela chladno,,včera hic ,a dusno,ale moc teda nesprhlo,,trošičku jen,,

katrin111
12. kvě 2009

jj je uzivaji ho i zeny v prechodu................jj to ti verim............u nas teda lilo hodne a ta bourka to bylo hnusne..............blesku jak byk to uz dlouho nebylo.je to skoda ze se pocasi takhle pokazilo a zima je tam pekna

verca777
12. kvě 2009

i v přechodu jo,,no i když tak uvažuju tak ja po třicitce tak ten přechod už mam za rohem 😀 😀 no a jak bude přechod tak to už budeme mít po sezoně se vším 😀 😀 😀

katrin111
12. kvě 2009

to jo a si prestav ze zenam nad 40let to pojistovna ten utros proplaci,to je co??????????? 😀 😀 😀

verca777
12. kvě 2009

😀 😀 😀 jo?? takže ja to mam už za 8 rokuu 😠 to je mazec,,,říkam že už za chvili mam po sezoně 😠 😀

verca777
12. kvě 2009

a c obříško roste??? 😉 😵 no mi konečně po te stimulce už spadlo jak sem začala dělat tak běhěm měsice sem dala dolu kilča,tak že to co jsem nabralala doma tak už mam dole a ješt 40 kilo a je to o.k. sem ted si davala kterysi den buchtu a muj mi říka ..pry sem zvědav jak to vysvětliš kajošovi tutvou dietu,, 😀 😀 😀

katrin111
12. kvě 2009

tak to jsi sikovna 😵 takze mas dole asi 10kilo ne?????a me bricho uz roste................jsem takovy muflon 😀 😀 😀 😀 spis vypadam tak na 6.mesic nez tedka na 4.mesic 😀 😀 😀 ale marne.............

verca777
12. kvě 2009

😀 😀 😀 neee deset...5 kilčo,,to co jsme nabrala tak sem dala dole, ale v praci,,víš jak se hybeš.. 😀 😀 na 6.měsíc..no vždyt k němu dojdeš za chvlili ne,, 😉 tak už aspon neporoste bříško 😀

verca777
12. kvě 2009

😀 😀 😀 muflon,,,teda ty maš přirovnaní,,ja si zase říkala vorvan 😀 😀 😀 😀 😀

katrin111
12. kvě 2009

aha ale i tak jsi dobra 😉 jj v sestem budu az ta 2 mesice 😀 😀 😀 😀 no uvidime jak budu pak vypadat..............ale hlavne at je mimco zdrave nejake kila ted neresim.............to budu resit potom,jak budu brecet pred zrcadlem ze si nemam co oblect 😀 😀 😀

verca777
12. kvě 2009

😀 😀 😀 jo to jo,to ja už bečím ted,,a to nejsem těhu,,,ale halvně zdrave miminko,,, 🙂 to je to nejduležitější,,a co michinka?

katrin111
12. kvě 2009

jsme dobte,popiseme celou stranku 😀

katrin111
12. kvě 2009

ja nevim.vcera psala na jine tema a k nam ani nezavitala 😖

verca777
12. kvě 2009

a co psala?? ani nevim,sem ji dlouho neviděla,,je to mazec ,že žadne se nepovedlo ,zajimave,teda kromě tebe a evy

katrin111
12. kvě 2009

nevim ze u ni nic noveho.......nepsala k nam ale jinde vis................jj mas pravdu ze to nevychazi mame to tady nejake zaklete asi.............na jinych diskuzich to vychazi jen u nas ne...........to ze to vyslo me to byl nejvetsi zazrak asi u me..............

verca777
12. kvě 2009

jo to jo, je to tady nějake zaklete..zajimave,,víš co ono hodne asi děla i psychika,,

verca777
12. kvě 2009

katrin ja mizim,už tady drbeme hodku,,a ještě něco musim udělat doma,pa a pozdravuj holki papa 🙂

katrin111
12. kvě 2009

ja nevim vcem to je,vis co asi jak zacnes stimulovat i ostatni holky tak nesmite vubec chodit na konika teda spis na nasi diskuzi.................a pak uz to snad vyjde.....ja fakt nevim ale je to divne.............

katrin111
12. kvě 2009

jj verus mej se hezky taky padam,paaaaaaaaaaaaaaaa

verca777
12. kvě 2009

víš katrin ja taky nad tim uvažovala,,že asi netřeba tady chodit,,stresujeme se navzajem,...je to fakt divne,,tady ☹ papa

j.cien
12. kvě 2009

Ahojky dobre ranko !
Super VERCO ,ze jsem te vyhecovala a konecne pises! 😀

Ja stale cekam na mrchu a pitka jsem se zase testla...no samo,ze zbytecne!!! 😠
Tak mam zas po nalade...no TRAGED....a to mam rymu a odpoledni....to je humac....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru