Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
14. kvě 2009

kde ste zase vsechny???????????????? 😠 😠 😠 😠

j.cien
14. kvě 2009

Dobre rano Kelisky,
hlasim,ze kozy se mi opravdu uz nevejdou do podprdy a mrcha nikde .
Vcera bylo 28dnu po IUI,pockam jeste do pondelka a kdyby ne,tak volam Kajosovi.

Ocko budu stimulovat tim,na co budu mit.Zatim to vypada,ze jen Fostimonem...ale mozna naskrabu na Puregon.Kaja byl nastvany,protoze jsme probirali rozdil rekombinantnich hormonu a stvalo ho,ze i kdyz jsem farmaceut,ze se spokojim s Fostimonem...

zubajda
14. kvě 2009

j.cien... to je dobré znamení 😵 😵 😵 😵 😵 😵

j.cien
14. kvě 2009

Zubinko ja v to neverim,mam to jen nejake podrbane ted...beru 1 baleni Femigard,mozna mi to posunul on...

zubajda
14. kvě 2009

j.cien... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

j.cien
14. kvě 2009

ale ne Zubi,ja jsem proste traged,co ma 28 dnu po IUI snehobily test 😒 takze zadny zazrak 😲
Ale uz se tesim na stimulaci,beru to pozitivne 🙂

kat77
14. kvě 2009

Ahoj kelišky 🙂 přeji moc hezký den...

kat77
14. kvě 2009

Cienko, jedna moje známá má sestru a ta přišla na to, že je těhotná až po odběru krve a KO u doktora, dělala si testy, ale ty byly negativní

kat77
14. kvě 2009

Katrin, mě to taky dost bolelo, když jsem byla poprvé a pak celý den...

larri
14. kvě 2009

Ahojky holciny,
Zubajdo,kde ja te vsude nenajdu 😉 .Budu na tebe myslet,at vse dobre dopadne.Jestli stihas diskusi Apolenek,tak se nas tam chysta asi 5 na ivf,pokud jsem na nekoho nezapomela.

kat77
14. kvě 2009

Holky a co Kaczka? Jsem jí tady dlouho neviděla...kdo ví jak se má Rona, určo dobře 🙂

zubajda
14. kvě 2009

jůůů larri... no, já vždycky, když vidím někoho známého, tak jsem zvědavá, jak co dopadlo.... já jdu zítra k Apoli na OPU.. ☹... ale vajíček je poskrovnu ☹

larri
14. kvě 2009

Zubajdo,ja mela hodne foliku,ale jenom pet vajicek.Do druheho dne zustalo jenom jedno a ani to neprezilo.

Vetrely jsme se tady holkam z Moravy,ale ja tam taky patrim. 😉 .Ja byla u Apoli vcera pro injekce,tak je mam doma a jsem spokojena.

Nekdo ma vajicek hodne a nepovede se to a ty muzes mit jedno a to hooodne kvalitni a bude to.Ja sla taky minule v patek.Nechtela jsem nikdy Vokroje,to je ten mlady,cerny,no a on mi delal OPU.Vcera jsem ho taky potkala,kdyz jsem tam byla.

Budu na tebe moc a moc myslet. 😉

zubajda
14. kvě 2009

larrri... já doufám, že mi to bude dělat Jarošová... zatím chodím jen k ní a jsem s ní spokojená.... no, uvidím zítra... a jak to vůbec probíhá?... máme tam být v půl osmé ráno... a přítel se má hned hlásit v laborce?... a v kolik nás pustí?... a řeknou nám hned po tom zákroku, kolik jich vzaly?...dííííkyyyyy

larri
14. kvě 2009

Prijdete tam rano,jak si psala.Cekejte pred ordinaci do caru,jako vzdycky,kdyz jdes na konzultaci a sestra si vas prevezme.Nezapomen na papiry o souhlasu k ivf a kvuli narkoze a hlavne predoperacni,pokud si uz neco neodevzdala pri utz.
Pak vas sestra odvede na pokoj a pritele si pozvou do laborky.Oni si to tam organizuji sami.

Nas zacali brat myslim ze kolem osme hodiny.Na sale budes tak 15min. a prevezou te na pokoj.Tam budes odpocivat asi do 12.00,pak se prevleces a budete cekat zase pred carem.Vem si neco k jidlu a piti.Az budes moc po narkoze jist a pit,tak aby si neco mela.Jinak ti daji ten jejich vyborny caj. 😉
Ve 13.00 prijdou sestry a doktor,ktery ti delal OPU k sobe do ordinace a reknou ti,jak probihala narkoza,kolik bylo vajicek....A hlavne se te zeptaji kolik chces zavest,jestli jedno nebo dve.Bude tam embryolozka,ktera ti da listecek s telefonem a ty budes v sobotu rano volat co a jak.
Po te konzultaci jdes domu,ale jeste se te budou ptat jestli mas odvoz.Kdyz pujde pritel s tebou do ordinace,tak se te ptat nebudou.Ja tam byla sama,pritel mi hlidal tasku na te chodbe a vypadako to,ze se pujde Vokroj podivat,jestli na
mne opravdu ceka.

To mas stesti s Jarosovou,ale oni se tam stridaji,tak nevim,jestli ti to bude delat zrovna ona.Ja byla u Jarzembovske poprve,pak Jirsove a Jarosove.

hnedoocka23
14. kvě 2009

ahoj holky,jdu vás jen na rychlovku pozdravit..jdu s kámmoškou na kafčo kolem 13hod a pak rovnou k mamce na další kafčo 😎 pápá

zubajda
14. kvě 2009

larri.. díky moc!.... 🙂

verlis
14. kvě 2009

Ahojkyyyyy zdraviiiiim,

no koho pak tu mame? Musim najit tabuli a trosku pozmenit 😉

verlis
14. kvě 2009

Kelišky Těhulky:
☼ rozinka (Kača, 23let) 1xIUI v GC Ostrava, přemýšleli jsme nad fertimedem a vypřemýšleli jsme si pozitivní test, který nám dr potvrdil jako těhu, srdíčko tluče, 8.4. NT screening dopadl na výbornou, ještě čekáme na výsledky krve
☼ evcaa (Evča 28 let, Havířov) za 5 let nevím kolik IUI ale v říjnu 2008 IVF stimulace synarel a fostimon, 12.10.08 bylo OPU 11 folíků, 6 folíků ICSI z toho jedno embryjko kvality B, ET 14.10.2008, 27.10.2008 test // a 6.července čekáme chlapečka Danielka díky pomoci boha a lékařů
☼katrin111(karvina 26let)2xiui v jednom cyklu a test pozitivni //,20.3.potvrzeni od lekare ze jsem opravdu tehu,6.4.KO v polance a posledni zaroven........7.4.moje gynekolozka mimi velke 1,35cm srdicko tluče,22.4.KO vse v poradku srdicko tluče jsme velci 3,12cm

Kelišky čekatelky na IVF, KET
☼ j.cien (Martina) 10let marného snažení,25.2IUI-negativni,stimulace k IVF 4/09
☼hnedoocka23(Petra)4xIUI neúspěšné,1x Ivf neuspěšné...laparoskopie(nalezena endoška)-červen 2.IVF..

☼ beruska81 (Lucka,28let) 2xIUI, 3IUI-18.2.-negativní, 6.4.začínám stříkat Synarel,od 15.4.píchám fostimon,UTZ 21.4- 18 foliků,24.4.další UTZ,28.4.OPU-1vajíčko.30.4.ET-1mimisek,snad se stane zázrak
☼ sonick (Soňa) říjen 2008 - hydrolaparoskopie, laparoskopie; 1. IVF ukončeno neúspěšně
☼ verca777 (Věra) září 2008 laparoskopie..ted mě čeká v březnu 2009 mé 1.IVF - 20.3.2009 2embryjka, KO 6.4.

Kelišky inseminačky:

☼ princ (Lucka) 2 x IVF, 28.1. a 30.1. IUI ,25.2. 2 IUI, 19.4. 3.IUI a opět nic
☼ rona2 (Romana 30 let,Ostrava) 3 IUI(manž.spermijky) 4 IUI (s dárcem)
☼ janel (Jana) 1xIVF, unor skarifikace, 3/09 mozna k te IUI dojde?
☼ sido 23.3.09 iui,25.3.09 reinseminace...nevyšlo, 22.4.jediný folík 23mm inseminace
☼zelenka 2x IUI - neúspěšné, 27.4. Fertimed
☼luciana101 2×IUI,čekání na laparoskopii a pak na 1 IVF
☼kat77(Katka) 1xIUI 4/08 neg., 1xIVF 6/08 nevyšlo, 9/08 laparoskopie (vše OK), druhý pokus IUI 15.5.09, zatím beru Clostilbegyt, ve st UTZ folíků a pá IUI

Kelišky nováčci-čekatelky
☼ bobinka1(Vladka) 2×IUI,1×IVF,vše GC ukončeno neuspěšně,nyní pohovor Fertimed Polanka
☼ verlis 11.5. 09 konzultace fertimed a leky na stimulku, tak cekani na mrchu, v pondeli byla posledni HA, vyfasovan Synarel, na prvnich 9 dni a pak Fostimonek, dlouhy protokol 🙂

Kelišky a co bude dál:
☼ kacza.b (Karin 32 let, Bohumín) 1 těhotenství mimoděložní,4×IUI,1×IVF zamlklé těhotenství,2×IVF mimoděložní,3×IVF neuspěšné
☼ luciik (Lucie,28 let) 2xIUI, 1xIVF GC, 1xMA, 1XIVF Fertimed, 1xKET Fertimed - vše negat.
☼ asmeena (Verča,29let) 9xIUI, 2xIVF, 1xKET.1/09+2/09 IUI nevyšlo. 5.3.09 laparoskopie (všechno O.K.) - od 4/09 se zase snažíme bez pomoci lékařů a pokud to nevyjde, tak zkusíme v 2/2010 3.IVF
☼ spasinka (Judita 33 let) 1x IVF - neúspěšné. 2.IVF - měla jsem jen 2 vajíčka, vzhledem k ukázkovému SPG jsme nedávali ICSI, boužel se vajíčka neoplodnily, ET tudíž neproběhl, na podzim 09 další (stále druhý) pokus
☼ michina (Katka) 3xmimoděložní, 2xIVF v 9/2008 a 3/2009 Fertimed Polanka, na podzim 09 asi třetí pokus

kat77
14. kvě 2009

holky jste tu někdo?

j.cien
14. kvě 2009

Ahoj Kat,jsem tady,mam zase odpoledni

hnedoocka23
14. kvě 2009

ahoj holky,na kafi super..ale trošku jsem neodhadla počasí a vymrzla...seděli jsme venku...
ted se jdu vrhnout na žehlení... 😒

j.cien
14. kvě 2009

Ahoj Ocko,taky jsem mela latecko...ale dnes mi vubec nechutnalo.JSem uz sama sobe protivna...kozy me SILENE boli,ruzne popichavani v podbrisku,takze mrcha asi na ceste...dnes jsem 29 dnu po IUI.
Jsem nastvana,protivna hnusna....

j.cien
14. kvě 2009

Za chvili to balim,tesim se domu..a zitra konecne patecek!A mam zitra i kadernika,tak treba mi to zvedne naladu 😲

asmeena
14. kvě 2009

ahoj holky, jdu vás dočítat, doufám, že jste moc nekecaly.

j.cien
14. kvě 2009

CUSSS ASMEEEE 🙂

asmeena
14. kvě 2009

cien: to by bylo super, kdyby ti z krve potvrdili HCG, to by byl zázrak. 😵

asmeena
14. kvě 2009

potřebovala bych, aby se tady zase někomu zadařilo nějakým zázrakem jako třeba Pajdě, aby mě to nakoplo a motivovalo, že se dá otěhotnět i po několika letech přirozeně nebo vůbec, i když to lékaři vyvrací.

j.cien
14. kvě 2009

Asmenko to by teda zazrak byl,to bych na zazraky zacala i verit 😉 😀
VIs co je nejhorsi?Ze jsem z toho psycho..citim se naprosto tehotne,prsa,nevolnosti,husi kuze,poliva me stridve pot a horko...nebo je to mozna prechod 😀 😀 😀

j.cien
14. kvě 2009

Asme ja v pekarne nedelam,to muselo byt nejake nedorozumeni 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru