Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
14. kvě 2009

jé ty vlastně teprve stimuluješ, že?

verlis
14. kvě 2009

No ja jeste ani nezacala, cekam na mrchu, a ta uz by mela dorazit kazdou hodinou 😀 😀 😀 uz se hlasi, tak zacnu se Synarelem a pak Fostimon, cim sji stimulovala ty? 😉

asmeena
14. kvě 2009

u prvního IVF fostimon a merional a u druhého puregonem.

verlis
14. kvě 2009

Aha, a co jsi snasela lip? Jako nalady a tak, a taky zpusob pichani?

A Fostimon do zadku? Nekde jsem cetla na diskusi ze snad pichali o do bricha, coz se mi nezda ..

asmeena
14. kvě 2009

no já neměla žádné nálady, trošku plačtivé občas, ale nějak jsem dost vysmátá a u stimulace se to nezměnilo.
Ale po puregonu jsem měla lepší vajíčka a fostimon mě šíleně štípal do zadku, ale vím, že některé holky koupily nějaký roztok v lékárně nahradili ho místo té ředící vodičky, která právě způsobuje to štípání

verlis
14. kvě 2009

Ale pry se to redi aqou pro injekce a to co je v tech Fostimonech je totez 😉 Tak nechapu....

Nevadi, ale uz jsem to cetla u vice lidi 🙂

asmeena
14. kvě 2009

a taky jsem slyšela, že to někdo píchal do stehna myslím.

verlis
14. kvě 2009

Jo tak ono to ma prijit do svalu takze kdyz si to pichas sama tak do zadku dost tezko, ale bodni se do nohy primo takhle 😖 To ne-e teda 😀

No jeste ze mam kolem tolik sestricek, budu chodit nechat se trapit pokazde k jine 🙂

capenka
14. kvě 2009

ahoj holky,dostala jsem antikoncepci Minervu jenže ouha špiním už s ní 20 dní tak jsem volala d.Koutné a ta mi sdělila že mám zvýšit na 2 tablety ale už aji krvácím a řekla mi že to mám rozkrvácet na menzes a přijít 17 DC že bude to dělat v přirozeném cyklu můžete vůbec jsem ji nepochopila kdy tedy dostanu ty injekce

verlis
14. kvě 2009

No tak ja teda zrovna mela taky minervu a spinila jsem s ni zhruba tak tyden, ale pry tohle ta antikoncepce dela a srovna se to az za asi 3 - 4 baleni, takze pokud jsi ji mela jen jako ja na jeden cyklus, tak to proste pretrpet a hotovo, ale je divny ze jsi s ni zacala krvacet teda 😖

capenka
14. kvě 2009

jo asi je a volala jsem jestli mám změnit ji že né pro mě je asi slabá

verlis
14. kvě 2009

To je mi divne teda slaba a mas nejaky zdravotni problemy nebo tak neco?

Prece nikdo nebere HA 2 tbl denne 😒

capenka
14. kvě 2009

jo mám ji ted jeden měsíc ale jsem z toho pakůn jo od kdy se potom v cyklu najíždí na injekce ,

asmeena
14. kvě 2009

capenka: vysadí se po 21 tabletě a pak se čeká na MS a druhý den MS se začíná píchat.

verlis
14. kvě 2009

A nemel by te nekdo videt zezdola? Jestli je svechno jak ma byt? Nevim tohle mi prijde divny fakt...

No kazdej najizdi na injekce jinak, dle protokolu, dlouhej kratkej....

capenka
14. kvě 2009

no koukala Koutná nic nenašla čekám právě už jen naschválení pojištovny

capenka
14. kvě 2009

no já budu mít dlouhej protokol ,asi zavolám zítra do Fertimedu

verlis
14. kvě 2009

Jo aha, hm tak to fakt nechapu a jinak jsi zdrava? Zadny problemy jiny, krev v poradku, vsechno? 😅

capenka
14. kvě 2009

jo autoimunitní zánět štítné žlázy ale to už mám dlouho a beru prášek ráno ,vždy vše oukek a najednou až ted

verlis
14. kvě 2009

Hele ty ses z PV???? 😕

verlis
14. kvě 2009

Cap jsi tam jeste? ☹

capenka
14. kvě 2009

jo

capenka
14. kvě 2009

jo jsem z PV.- PŘÍMO

verlis
14. kvě 2009

No ja taky 🙂

capenka
14. kvě 2009

no vydíš tak kousek do OLMIKA,za ty injekce si platila hned nebo až při vyučtování

verlis
14. kvě 2009

Kdyztak pisni do IP capenko, musim pryc, pa a vsem dobrou noc 🙂

hnedoocka23
14. kvě 2009

už tady asi nikdo není,co? 😉 já taky jinač lehce špiním z té Minervy...ale četla jsem,že to je normální...tak to kalím a Kájovi nevolám.. 😉

hnedoocka23
14. kvě 2009

hezký večer všem..pápá 🙂

asmeena
15. kvě 2009

http://ona.idnes.cz/uz-nikdy-umele-oplodneni-to...

četly jste tento článek? Ně mě to působí tak zvláštně, je spousta holek co si sáhnou až na dno a jedou dál, protože jim nic jiného nezbývá. Všechny jsme jsi tím prošly tak víme, že to je určitě nápor na psychiku a každá se s tím porveme jinak.

j.cien
15. kvě 2009

Dobre ranko.
Clanek jsem vcera cetla,ale nevyvolava ve mne nejake silene emoce....

Preji pohodovy den vsem 🙂 .
To "cekani" na mrchu mne ubiji...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru