• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
Kaczko co se stalo? Jak to mám pochopit "s kým mám být na mateřské?"
27. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
sapasi užijte si jížní moravu..nejlíp bude asi pod dekou s flaškou a jídlem... :grinning:
27. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin:já chodím jen do třech diskuzí i s touto..bokem raději nic nečtu..už jsem se poučila...
27. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat jeste kdyz fungovala pobocka fertimedu v porube ve FN tak tam byla holka ktera mela uz doma leky na stimulaci a uz to proste nedostala a byla tehotna zrovna po IUI,tak sla odevzdat leky.
27. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spasinko zdravím...

ocko, ty jsi ale sportovkyně, chtěla jsem se zeptat právě na ten powerplate, je to fakt taková hrůza?
27. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaczule,mateřská každou jednou čeká... :wink: jen si na ní někdo musí počkat,což je nespravedlivé...držím ti palečky,at je to co nejdříve :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo kaczko, ta holčina měla štěstíčko....no uvidíme, budu se objednávat k Jarošovi do Fulneku na KO, tak to ještě probereme
27. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ocko zato ja pako ctu i jinde a nahani mi to strach..............holt jak mam dlouhou chvili tak tady toho procitam hodne
27. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat..no ty co nejsou zvyklé cvičit vůbec,tak to je hrůza :grinning: i pro mě to byla hrůza..hlavně cviky na břicho,to nesnáším..ale nakonec jsem to vydržela..půlhodka opravdu stačí... :sweat_smile:
27. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty brďo, no už mě na to lákala kamarádka, ale jak to tak slyším :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
říkala,že je dobré se ted změřit,obvod pasu,nohou,boků...že jdou dolů hodně centimetry..al třeba na váze přibereš 1-2kg.. :wink: pokud budeš chodit 2xtýdně..za 4 týdny vidíš výsledky,celulitida ustupuje,tělo pevnější..
27. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ocko ty uz stimuluješ? a copak?
27. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kelisky ted to na me vsechno padlo a bojim se toho ze si vezmu pujcku na to abych mohla jit na IVF a zase to nevyjde,takze se mi do toho vubec nechce,ale zase bez deti muj zivot nedava smysl.

ale zase mi dela radost kazdy uspech IVF tak doufam ze me zadna nezklamete a pekne budete pekne vsechny tehulky
:wink:
pokud mi nevyjde ted to ivfko...budu shazovat kila na tom...stojí to za to!!!
tak to je ocko dobré...ale vždyť ty jsi chudounká jak proutek dle fotek :wink:
27. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted druhý den stříkám synarel...a další čtvrtek najíždím na puregon...
holky,jdu s pejsanem ven..
27. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ocko ma pejsek plastenku? :grinning:
27. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaczko, ta další IVF se už musí povést...hlavně nesmutni, to ti na zdravíčku nepřidá, taky mě mrzí, že ještě nečekám mimi, ale jednou budeme všechny :wink:
27. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Očko, Ty seš teda fakt ďábel :grinning: I když taky mě napadlo, že bych mohla dělat ještě něco, chtěla bych totiž posílit ruce :slight_smile:
Katrin, tak nečti!!! Přede všemi Ti to teď tady zakazuji, máš přístup pouze na anšui pozitivně naladěnou diskuzi! A pozitivně naladěné jsme, po všerejším megahcg od sweeth :slight_smile:
Ahoj, Kat, no já chci jít na další ivf v září a to už by fakt snad mělo být komplet v Polance, protože k nikomu jinému než Kájovi nejdu, už prostě nikomu nevěřím.
Kaczi, musíš věřit! Jsi statečná holka, vím, že to zvládneš! Stejně jako my všechny tady :slight_smile:
Jo, holky a na ti Moravu s sebou berem 3letou neteř, tak to budem mít trénink :grinning: Ona je totiž někdy fakt na zabití, ale musím připustit, že je to s ní čím dál tím lepší a je super :slight_smile:
27. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci ja ti rozumim a nevim co na to rict............ale neboj ditko nebo ditka budes mit..mas to napsane v osudu tak tomu ver................ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: strasne moc ti to preju
27. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky cumim jako pero,ze se tady opet po 100letech drbe :grinning:
no jo,veku je picasi...a bude asi jeste par dnu....Spasi to kolo sakrys zrovna tento vikend asi nebude nic moc...zazila jsem 3 dny na kolech Palavu v desti...i tak to bylo kouzelne,ale mokre a studene :unamused:

Ocko co to mas za novou fotku?! Furt te hledam s tou predtim peknou.. :slight_smile:

Katrin neboj,nicim se nestresuj,co se ma stat ,to se stane a ty budes mit urco zdrave mimi :wink:

Kat je videt,ze Kajovi hodne veris a to je pro tebe jen dobre.Vira hory prenasi,ze?A treba PRINASI i mimina...ja uz magorim :grinning: strasne se nudim v praci,v takovem picasi nikdo nechodi a planta se nas tu 6 !!!
Jen aby nas sefik nezredukoval...to bych nemela ani na Fostimon :grinning:
27. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
spasi dobre ja te poslechnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aspon se budu snazit :grinning:
27. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mělo být na NAŠI, píšu jak hotentot :grinning:
27. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin no chystam se jeste k te kartarce v karvine jen kamoska musi donest to cislo. tak jsem zvedava jestli mi to potvrdi to co rikala rudzynska.
27. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj marti..................uvidime pristi tyden budu moudrejsi....................kolik stoji ten olej na strie eucerin???????ted to hodne propagujou tak at jsem v obraze,diky
Ahoj cien...jj věřím kajochovi a vo tom to je :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

spasi, možná uvidíme jak to vyjde a fakt se sejdeme na IVfko se spoustu dalšíma z kelišek.. :grinning:
Marti, to víš, venku prší a ty naše těhule a stimulantky se aspoň nikde necárají a píšou :grinning:
27. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo kaci skoda ze nevis jak se jmenuje...............ona si taky jeste nevzpomela?????
jejky, holky, teď jsem si vzpomněla, že jsem se ještě neobjednala na tu genetiku :confused: Už jdu volat
kaczko taky už jsem byla u kartářka a mám mít 2-3 děti a první má být chlapeček :wink:
27. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek