Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
27. kvě 2009

katy tak to je dobre ze to takhle dopadlo.............samik tu ma tedka kamosku tak si hrajou ja si pujdu umyt b vlasy............za chvilku

hnedoocka23
27. kvě 2009

katrinko a jakto,že nemáš v albíčku žádnou fotečku mimíska ani bříška? 😢

katrin111
27. kvě 2009

ocko ani fotecku nemam,jen co mi dal jeste kajik v polance a moje gyndarka mi dala takovou okopirovanou a jeste zvetsenou...neni vubec pekna.a nemam digi fotak abych tady neco dala............... ☹

hnedoocka23
27. kvě 2009

mám práce jak na kostele,tak mizím 😉

katrin111
27. kvě 2009

tak jo pa..........

rona2
autor
27. kvě 2009

Hezky den kelišky,teda tady to dneska žilo! Po dlouhe době jsem musela dočítat. 😉
Rozince gratuluju k dobrým výsledkům a te´d už ať malý hezky roste.
Katrinko tobě ať to zítra doře dopadne.Já se jedu za chvíli podívat za holkama z minulé práce tak se zase loučím,ale večer nakouknu. 😉

larri
27. kvě 2009

Spasinko,proti Motole nic nemam,ale byl tam pritel v nemocnici a je to divne,zatimco on si chvalil doktora,tak na mne prijemny nebyl.A to jsem po nem poradne nic nechtela.A CAR v Motole o tom jsem nic nevedela do te doby nez jsme mely sraz z Konika.
Jedna holka od nas ma kamaradku,ale ted nevim,jak postizenou.Nechci vam lhat a v Motole ji rekli,ze chteji na svet privadet zdrave deti,takze ji odmitli.A kdyz se ptala u Apolinare,tak v pohode.To taky o necem svedci,ne?

hnedoocka23
27. kvě 2009

ahoj larri,ty už stimuluješ nebo ne?

larri
27. kvě 2009

Ahoj ocko,zacinam zitra.Konecne se neco deje. 😉

verlis
27. kvě 2009

Ahojky holky, nezlobte se ze sem moc nelezu, ale zacly me pekne stvat ve fertasu v OL, holky to je pristup jako blazen, kurnik suplik, to neni pravda, pak jsem si precetla par prispevku od vas vsech jak to tam chodi, no toto teda, ani nenachazim slov, jakej tam maji pristup, sakra 😠 😠 😠

No nic stejne jsme do toho uz spadli tak snad to nejak dopadne, picham uz ten Fostimon a v pondeli jedu na utz a uvidi se, no ale rikam na rovinu, uz ted nicemu neverim 😖

kat77
27. kvě 2009

Ocko, taky už teď budu dávat frontline každý měsíc pejskovi 😉 dávala jsem to co dva, ale špatně,musí se co jeden, teď už to vím

No holky už se to tu hýbe, stimulantek je tady dosti 😉 držím pěstičky vám všem

lajcikova
27. kvě 2009

sory že vam sme zase lezu 😀
lari jdu ti popřat hodně štěsti do stimulky,at to už konečně klapne.moc ti to přeju 😉

hnedoocka23
27. kvě 2009

larri a jaký máš teda protokol?zítra už začínáš píchat??
verlis:at máš krásnou úrodičku...a stalo se něco?pochlub se...nebo napiš do IP

hnedoocka23
27. kvě 2009

holky,přeji vám hezký večer pohodový..dobru nocku 😉

j.cien
27. kvě 2009

ahojky co vsechny delate-opecovavate milacky ? 😉

Verlis tak tfuj tfuj tfuj,at stimulka probiha jak ma a at jsou jajca OK a v hojnem poctu 🙂

j.cien
27. kvě 2009

Katrinko na zitrek ti preji jen same dobre zpravy,vse bude OK,neboj 🙂

spasinka
27. kvě 2009

Larri, já si jen pamatuji, že mi kdysi brácha o Motole říkal, že tam někoho zná. A ono se k Tobě fakt chovají jinak, když jsi od někoho. Tak to chodí všude. Ale zatím nad tím tolik nepřemýšlím, je pravda, že jsem teď IVF pustila z hlavy.
Holky, všem stimulatkám držím palce, Katrin, Tobě ještě víc!!
Loučím se, noťas asi beru s sebou,ale nevím, jak to tam bude s netem a časem 😀
Jdu balit a vůbec se mi teda nechce, nejraději bych šla spáááát.

j.cien
27. kvě 2009

Dito pekne si to uzij,vypust stresy a starosti,bude to bezva 😉 🙂

asmeena
27. kvě 2009

spasi: užij si Moravu a ať vám i trošku vyjde počasí

asmeena
27. kvě 2009

larri: tak držím pěstičky ať stimulka probíhá v pohodě

j.cien
27. kvě 2009

Ahojky Asmee!Jak je,co dietka,drzis se uspesne?

asmeena
27. kvě 2009

mi ani nemluv, jsem se dnes neudržela. Koupila jsem si citronovou babetu, už jsem ji neměla snad od dětství a půlku jsem v práci hned po obědě sežrala (ještě, že jsem druhou půlku schovala do skříňky na zítřejší snídani, jinak nevím co bych snídala) no a doma jsem jen tak prohodila, že bych si dala brambůrky a manžel hned letěl do obchodu koupit a když už tam byl, tak koupil i nanuky a já všechno sežrala a ještě to zapila pepsi

asmeena
27. kvě 2009

jsem zvířátko

asmeena
27. kvě 2009

spasi: jak si to vyřešila tenkrát s tím zapraným tričkem?

j.cien
27. kvě 2009

jj Lari,take ti preji uspesnou stimulku!Nejak jsem to zasklila...brouzdala jsem i v tematu Zirafky...tak to pekne fici,kdepak se na ne hrabem..tady uz se moc nedrbe...Asme nas zanedbava,Verca ani nemluvim 😉 ,Ocka vzdy jen prolitne.......to jen ja tady furt cumakuju 😀

asmeena
27. kvě 2009

cien: nějak to nezvládám a co jsou žirafky?

j.cien
27. kvě 2009

Asmee to je v poho,jsem uplne stejne a jeste horsi cunatko 😀 ....ale stve me,ze nevim,co je to citronova babeta 😕 ??????

verlis
27. kvě 2009

Ja tu jsem taky ale uz jen chvili 😉

No nechce se mi vypisovat vsechny zazitky, ale teda v Olmiku je jedna sestra ktera je teda jak robot, jednak po telefonu a taky osobne, blondska arogantni s podkolenkama, jak ku*va vypada, pardon, nasrala me, ano a pak jedna mila v uvozovkach "mila" oani doktorka, ani nevim jak se sakra jmenuje a ta je teda taky jak robot : tady mate , zavolejte, pichnete, prineste, odneste, skocte si.... proste nic zadny jak vam je, chapete vsemu nechcete se na neco zeptat, kdyz se me ptala na leky na stimulku a slysela nakonec Fostimon, tak se zatvarila jakoze aha tak zase nevydelam .... 😠 😠 😠 😠 😠 no humus fialovej, tohle je etda bida holky, fakt tam 😔

j.cien
27. kvě 2009

Zirafky je nazev jednoho tematu diskuse...hodne holek je tam z Prahy,jedna tehulinka ted resi redukci bobek...to ji nezavidim,nevim,jak bych se rozhodla...mela zavedena 2embryjka a 1 se jeste dale rozdelilo....

asmeena
27. kvě 2009

to je taková ta suchá buchta bez ničeho, taková piškotová, dřív se to dělalo do kulatého tvaru v hliníkovém spodním obalu (takový stříbrný jako na grilování tácek¨)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru