Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
29. kvě 2009

Verlis nemyslela jsem to spatne,ale kdyby bylo mne tech 25,tak bych udelala to,co mi radil muj gyndar-zajit si na 5-6 pohovoru do ruznych CAR,porovnat si pristup a ceny a pak se rozhodnout..

Ano,jsem zravotnik a uz jsem psala,ze pokazde me bije do oci,kdyz vidim neprofesionalitu v plne parade....
Ale beru to trochu s nadhledem,kazda jsme jina a mame jine priority.
Ale vim jiste,ze pokud by mi nekde vadilo skoro vsechno,tak tam proste nebudu chodit.
Proto jsem odesla z GC OV CAR

kat77
29. kvě 2009

Cienko taky jsem byla v GC OV a katastrofa, šla jsem za Jaroškem, on mě stimuloval na první IVF, ale ten zákrok už dělal ředitel GC a já zpochybnila a moc, byla jsem si jím nejistá...

kat77
29. kvě 2009

Cien a co vlastně děláš za práci?

verlis
29. kvě 2009

Ja vim ze jsme kazdej jinej, vis ono je tezky kdyz te ohromi Sobek uplne vsim a pak na tebe vyrukuje takova Koutna a nase sestra Petulka 😠

Zkratka mi to pripadne jako krasne povolani a nevim proc takovy lidi vubec tohle delaji, ale je to tak vsude, kdybych na ne narazila uz driv tak si to asi rozmyslim, zmenu CARU ale ted kdyz uz mam rozjetou stimulku asi je to tezke, no takze zkousnu zuby a bude, bohuzel.

Vim ze jis to nemyslela zele, jen ikdyz jsem mlada nechci do 30 projit nekolika cykly IVF a byt s nervama v prdeli 😖

sweethy
29. kvě 2009

Tak já než šla do CAR, tak jsem spíše tak pročetla diskuze na internetu, kde jsou holky spokojená, pak mi i radila kamarádka, že do gyncentra určitě ne, což nebyla jediná, takže i když mě tam doktor posílal, tak jsem nešla, odešla od něho a vybrala si Fertimed i vzhledem k tomu, že mají tu pobočku v Polance. Že bych byla úplně spokojená se říct nedá, ale všude je něco, asi nikde to není úplně dokonalé. Ale až půjdu jednou na další IVF, tak asi budu hledat nový CAR, ale to teď snad nějakou dobu řešit nebudu 😉

kat77
29. kvě 2009

sweethy ani pak to řešit už nebudeš🙂 pak už to jde samo 😉

kat77
29. kvě 2009

Sweethy, jak vjsi vlastně podala mažovi tu krásnou novinku, že čekaáte mimi? A jak to přijal?

sweethy
29. kvě 2009

Né kéž bys měla pravdu, že to půjde samo, chceme hoooooodně dětí, tak by bylo fajn, kdyby už byly ,,zadarmo,, 😀
Manželovi jsem nachystala plno obálek, v každé bylo napsáno kde najde tu další a v poslední byla pohlednice s obrázkem mimča kde bylo, že mu přejeme všechno nejlepší k svátku, tak už tušil a aby ještě více pochopil, tak jsem si břicho omotala stužkou s velikou mašlí 😀 No úplné divadlo. Tak je strašně rád, ale stejně jako já se bojí co bude, takže se ještě moc nahlas neradujem, ale úplně se o mě stará a mám se teď jak princezna 😵

beruska81
29. kvě 2009

dobré poledne holky, tak do Prahy jsme nakonec nejeli, zrušili nám akci kvůli počasí 😒

hnedoocka23
29. kvě 2009

ahoj beruško,to je škoda..a jakou akci vám zrušili?co jste měli v plánu??

holky dožehleno,uvařeno..už mi zbývá jen jedno ložní a asi dvě trička,neschne a neschne...

hnedoocka23
29. kvě 2009

swethy.at ko dopadne co nejlépe 🙂

beruska81
29. kvě 2009

no měli jsme tam mít dětský den, pro děti z dětských domovů z Opavska, Brna, Prahy, ale jelikož je takové škaredé počasí, budeme to mít na Tyršáku jenom pro opavské děti.
sweety, držím palečky ať je všechno ok 🙂

hnedoocka23
29. kvě 2009

jo takhle,škoda ☹
holky,jdu si umýt hlavu a pak hurá trýznit tělo 😎

beruska81
29. kvě 2009

očko tak si to užíj, já se docela nudím, venku škaredě, to zase bude víkend 😒

kat77
29. kvě 2009

ahoj berusko
jsi tu?

beruska81
29. kvě 2009

ahoj katuško

beruska81
29. kvě 2009

psala jsem ti tady včera myslím ale nebyla jsi tady, co nikki, co ti řekli na veterině?

kat77
29. kvě 2009

jééééj jsi tu🙂
Jak se máš? Teda to počasí vám tentokrát nepřeje☹

kat77
29. kvě 2009

Nikki je už skoro v pořádku, něco jí muselo kousnout, pravděpodobně klíště a dostala do toho zánět, tak jí to musela naříznout, vytlačit a dát do toho antibiotikovou mastičku, teď tu mast aplikuji 2x denně já a už je to lepší

beruska81
29. kvě 2009

jo jsem tady,pořád čekám, že se někdo objeví a zrovna ty, to jsem ráda, včera jsme měli rodinné smažení vajec a byla tam i Žanda, ale nestihla jsem jí, tak ani nevím jak se má.
Co ty a iui, vůbec nemám přehled 🙂

kat77
29. kvě 2009

já nic, včera se dostavila mrcha mrchovatá...ale i tak jsem OK 😉

beruska81
29. kvě 2009

tak to je fajn, my teď řešíme našeho velkého psa, musíme ho dát pryč, tak scháním zájemce, on nám rozhryzává plot, je agresivní na cizí lidi, tak ho vždycky musíme zavírat jak někam jedem, tak je to na houby.

kat77
29. kvě 2009

teda krom toho, že jsem nemocná, dostala jsem rýmu jako hrom a trochu kašel, tak polehávám, piju čaj atd...

beruska81
29. kvě 2009

tak to je mi líto, už mě ty neúspěchy štvou, taky mě to ale pořád mrzí

beruska81
29. kvě 2009

já tu mám sestřenku a taky je nemocná, tak se ulejvá ze školy

kat77
29. kvě 2009

je to asi tím počasím, nikdy jsem v tuhle dobu nebývala nemocná, je to divné...

a co jinak děláš?

kat77
29. kvě 2009

Berusko pujdu si lehnout, jsem nějaká slabá...ty se drž a ten příští týden se musíme vidět 😉

beruska81
29. kvě 2009

já taky jdu, malý přišel, a přivezli nanuky tak si jdu dát, lež a odpočívej, ať se brzo uzdravíš 🙂

rozi.nka
29. kvě 2009

krásné odpoledne kelišky 🙂
jdu vás pozdravit a koukám, že tady nikdo není 😕
dnes jsme byli na ultrazvuku kvůli mozku a žaludku protože nebyl minule vidět, tak je všechno v normě jen má mimínek nějak protáhlou hlavičku což je rozměrově nějak špatně a je to odchylka od normy, tak máme přijít za tři týdny zas 😒 . Prý se tak vyznačuje nějaké onemocnění které se vyskytuje extrémně zřídka, no ale kdyby náhodou... tak ať nás má pan doktor pod dohledem. Není kontroly aby jsme neměli nějaký problém 😠
Ale vzhledem k tomu jak sebou pořád mele je určo zdravý 😀
Katrin držím palce na dobré výsledky z triplů 🙂

sweethy
29. kvě 2009

Už jsem zpátky, sice lidí málo, ale nejdřív se čekalo na spravení uzv a pak než dorazí doktor, ale dočkala jsem se. Takže vidět není ještě nic, jen zvýšená sliznice a mám vodu v břiše, takže musím vypít přes 4l denně, to bude má smrt. Konstatoval pravděpodobné těhu, vzali mi krev, dostala jsem utrogestan a příští týden další kontrola, to už by měl být vidět aspoň váček, říkal Holub. Tak si budu v pondělí volat na krev, sice já vím, že je tam, ale aspoň budu vědět, jestli Hcg pěkně roste. A teď jsem strašně unavená, takže si půjdu lehnout s konvicí čaje. Chtělo by to nějakou knížku, ale všechny mám přečtené, tak nevím 🙂 tak zatím

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru