Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

rona2
autor
1. čer 2009

Hezké ranko 😉
Katrinko děkuji za přání,už jsem ráda,že ten květen skončil.Ten je u nás hodně náročný.A držím pěsti aby výsledky byly dobré,ale neboj oni dobré budou. 😉

katrin111
1. čer 2009

jeee ahoj romi.to jo to ti verim................jo snad jo ale staci mala odchylka a je to v dupe..............mas dneska volno??????

katrin111
1. čer 2009

vcera byl bracha u me a cosi jsme nafotili tak mi to soupne do kompu a dam fotecky.............

katrin111
1. čer 2009

kurde nic se mi nechce tak asi cele dopoledne prosedim u pc.................no snad me ta lenora prejde........

katrin111
1. čer 2009

dneska mame vsechny svatek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kde ste zase utekly??????????? 😠 😠 😠 😠 😠

rozi.nka
1. čer 2009

krásné ráno kelišky 🙂
Rono vše nejlepší k narozeninám, ať se ti splní to největší přání a příští norozeniny ať slavíš s prckem v náručí 😵
katrin, mě se už taky stalo, že to Bibka nevydržela a upadlo nám hovino na chodník ale já si to aspoň uklidím. Jednou jsem dokonce musela urvat kus z igelitky protože jsem neměla sáček ani kapesník 😀
Přeju ti ty nejlepší výsledky 😉
cien já vypadám jako idiot neustále, takže klííííd 😀
já fičím na nákup do teska, poslat peníze z účtu a pak se ozvu 😎

katrin111
1. čer 2009

ahoj rozi.............jj to se stane ale malo kdo to pak uklidi...ty jsi ta jedna dobra kdo si to uklizi............tedka jsem vylixovala cely byt at mi to rychle utika tak pracuju 😀 😀 😀 😀

katrin111
1. čer 2009

rozi nakoukla jsem do albicka a to se mas ze uz mas tolik vecicek pro prcka a mas vyhodu ze mas prababi v sekaci,to je pomoc..............a plenky to je super ze uz mas zasobicku...ale uz ty new born nekupuj mas jich dost a nevis jak bude prcek velky................tak kupuj vetsi.....ti radim jako zkusena mamca 😀 😀 😀 😀

rozi.nka
1. čer 2009

jj, plínek máme dost, více těch newbornek ani kupovat nebudem. jen teď byly v tesku za 299,- tak jsme nakoupili zásobu 🙂
to nic není ta jedna krabice od babi, teď jak jsem byla na tom sekáči tak mám prádla že se mi to skoro nevešlo na jeden sušák 😀
kdybys chtěla tak ti můžu napsat kdy bude zase ten sekáč a taky si tam můžeš jít pohrabat, dětské je tam kus za 20,- a nejsou to jen šunty, normální značkové zboží. Většinu věcí mám cherokee, next, dokonce mini džíny lewis a všechno za 20,- 😎
sice byla většina věcí flekatá, ale až na dvoje dupačky to ze všeho pustilo 🙂

rona2
autor
1. čer 2009

Rozi děkuji.
Katrin volno nemám za chvíli letím do práce.Teď jsem se zase naštvala,utekl nám pes a jak jsem ho šla hledat tak jsem zjístila,že nám někdo v noci vyhnul sloupek u branky a tím pádem se to otevřelo ikdyž byla zamčená.Já už fakt nemám slov co se děje.Krade se tady šíleně,to už je v prd....
Holky já se loučím musím ještě nakoupit a pak letím a koník je dneska nějaký spomalený.Páááá.

j.cien
1. čer 2009

Rono nejak jsem to zasklika promin...takze vsechno nejlepsi k narozeninkam! 🙂

katrin111
1. čer 2009

jj rozi to by bylo super.a kde to je???to tam neni porad?????

katrin111
1. čer 2009

HOLKY TAK TRIPPL NEGATIVNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JSEM STASTNA JAK BLECHA AZ TADY BRECIM RADOSTIIIIIIIII

spasinka
1. čer 2009

Ahoooj, Kelišky!
Včera sjem vás večer zběžně dočetla, ale už se mi nechtělo psát.
Rono, taky přeji dodatečně všechno nejlepší k narozeninám, hlavně zdraví a mimíska!!
Asmee, jak bylo v Jeseníku?
Jo, Arti, babetka je mňam, mňam, jsem schopná ji sníst celou najednou, ale už jsem ji taky dlouho neviděla...a raději ji ani hledat nebudu, bo bych ji fakt sežrala 😀
Katrin, to bylo ráno jasné znamení, všechno bude OK 😉 Ale jak píše Rozi, když jsem měla psa, pořád jsme měla po kapsách igelitové sáčky na hovínka, taky nechápu, že někteří pejskaři jsou ještě tak nevychovaní.
Holky, nám skoro celé 4 dny propršelo, na kolech jsme byli jen první den, najeli jsme asi 20 km a začlo pršet, a pak byla i dost zima, pořád kolem 13 °C...no hnus. Ale aspoň jsme grilovali masíčko, popíjeli vínečko...v sobotu jsme skočuli s Romanem do Hatí, koupila jsem si dvoje plavky za cenu jedněch (teda Roman mi koupil 😀) a ještě tričko na cvičení. Včera jsme byli v Lednici, prošli js e si tam ten areál a byli jsme i v Minaretu, i když já se svou hrůzou z výšek, to zas byl nápad 😀
Ale aspoň jsme si odpočinuli a už zase sedíme v rachotě 😠

spasinka
1. čer 2009

Katrin, supééééééééééééééééééééééééééééér!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

katrin111
1. čer 2009

ahoj spasi..........jj mam velkou radost.jeste aby me prestalo pichat napravo nekdy nalevo v podbrisku a bude to ok...........vwstredu to reknu dr.jinak dovca na jednu stranu dobra ne???aspon jste si papkali a pili............to je zakon schvalnosti...mas naplanovanou dovcu a na just chcije a chcije..............

j.cien
1. čer 2009

Katrin supeeeer!
A to pichani - to jsou jiste jen prdiky 😀

luciik
1. čer 2009

Ahoj holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 😵
Vůbec nestíhám za vámi chodit, mám tolik práce, že se z toho po...
Jaké jsou novinky? Nějaké nové těhulky????
Roni, vše nej k narozkám 😵 Katrin, paráda, jen tak dál 😵
Jo, a mám 7 kilo dole 😅

katrin111
1. čer 2009

marti diky..vis kdy mi to zacalo???minule pondeli,jsem byla venku a chtelo se mi mooooc curat a od te doby me to boli.mi porad..................ahoj luciiiiiiiiiiii taky diky a super jsi sikulka ze pekne hubnes 😵

sweethy
1. čer 2009

Dobré ráno, holky, je možné, že se už dvě hodiny nemůžu do Fertimedu dovolat? 😠 Furt to zvoní a nic a nebo mi to zvedne laboratoř, že sestry teď nemají čas 😠

dracekmracek
1. čer 2009

ahoj holky,doneslo se mi že nějaké z vás přebývá utrogestan,pokud ano ráda bych si ho koupila 🙂

capenka
1. čer 2009

no jjá taky se nemůžu dovolat 1 telefon na tu jejich kliniku,nejlíp se dovolám po oběde to už mají po zákrocích,už je naháním zkrz povolení na IVF,dnes mi v pojištovně potvrdili že to k nim poslali tak dnes či zítra to mají na stole a tak radši brnknu ve středu.snad už se něco začne dít

rozi.nka
1. čer 2009

tak už jsem zpátky z nákupu 🙂
katrin mě píchá v břichu když se mi chce dlouho čurat a pořád to odkládám, tak potom jak teda jdu na ten záchod tak mě píchá v břichu při tom čurání. taky se mi stává že když jdu po dlouhé době čurat, tak vyčurám jen trochu a za chvíli musím znova, tak nevím jestli mám nějaký dvojitý měchýř a vyprazdňuje se mi to na části 😀 a hlavně GRATULUJU k výsledkům 😵
jinak ten sekáč je na různých místech, tak nevím kde by se ti to hodilo nejlíp. je to v Martinově, Zábřehu, ve Frýdku a Bílovci
Luci sedm kilo dole? to já má čtyři nahoře 😝 😀

beruska81
1. čer 2009

ahoj holky, mám chvilku čas tak jsem nakoukla, katrin gratuluju k výsledkům 🙂

kat77
1. čer 2009

ahojky holky, copak je new?
Berusko ahoooooooooooooooojky 😉

larri
1. čer 2009

Ahoj dracku,ja vedela,ze jsem uz o tobe cetla,ale neznala jsem te podle dracka. 😉
Jsem hrozne rada,ze uz mas jenom dobre zpravicky a hlavne moc a moc gratuluji a doufam,ze to spatne sis uz vybrala do konce zivota.
Ja ale utrogestan nemam,ale reagovat jsem musela.

sweethy
1. čer 2009

Konečně jsem se dovolala, po třech hodinách úspěch. Tak hcg něco přes tisíc, takže pěkně roste, kontrola až v pondělí, protože tam v pátek Holub není, no tak třeba tam už půjde aspoň něco vidět, když už musím tak dlouho čekat.
Katrin gratuluju k výsledkům a Luci k hubnutí 😉

beruska81
1. čer 2009

ahoj kačko, čusek larri
kat jak je, už jsi se uzdravila?

beruska81
1. čer 2009

sweet tak to moc gratuluju, přeju klidné těhulkování 🙂

kat77
1. čer 2009

no jsem ještě pořád nachcíííííííííííííííípaná, ale zdá se mi, že je to lepší...

Katrinko jsem ráda, že o tad dobře dopadlo🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru