• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
jdu holky cvičit,papá :slight_smile:
1. čer 2009 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
pa pa ocko a diky moc :dizzy_face: marti to je mazec s tim utrosem...tady na konikovi vidim holky co je ted shani...pry je misto toho nejaky gel CRINONE
1. čer 2009 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
baby kde stééééééééééééééééé
1. čer 2009 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
cien: jakto, že máš blbou náladu, dej si něco dobrého a depku hoď za hlavu. Za chvilku už budeš stimulovat (nezačala jsi ještě ne?) a pak už to uletí a bude ET. :wink:

spasi: tak jste si tu dovču aspoň trošku užili a hlavně, že sis odpočinula. Hlava taky potřebuje občas provětrat. My jsme se měli v Jeseníku super, naši slavili výročí svatby a babi 80.narozeniny. Takže jsme s mamkou pořád pekkly a vařily a uklízely.

katrin: tak super zprávičky okolo miminka, to je moc, moc dobře, jen tak dál.

rony: dodatečně taky přeji všechno nej,nej a ať na tebe už taky co nejdříve sedne těhu bacil.

lucii: teda to jsi šikulka, a jak to s těma kilama děláš? Taky cvičíš jako Očko nebo to je ten pracovní zápřah?
1. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
cien: četla jsem to tady na etapy, a až teď jsem si přečetla jak to zase dopadá s tvým schválením stimulace. To snad není ani pravda. Místo toho, aby se poučili z minulého problému, který způsobili, tak jim to je evidentně úplně jedno a opět se opakují. To je od nich opravdu profesionální. Už o nich začínám hodně pochybovat a čím dál víc věřím, že se zadaří spíš přirozeně.
1. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
rozi: už máš krásné věcičky. To se bude broučkovi nosit, bude to frajer.

katrin: teda ty už máš taky pěkné bříško. :wink:
1. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
jé ahoj holky :slight_smile: cvičení super,už jsem objednaná na středu i pátek...
katrin,pěkné bříško :slight_smile:
1. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
teda očko, skládám poklonu, že tě to tak baví a že máš pevnou vůli. A když tak pořád cvičíš a pracuješ, stíháš plnit ještě i manželské povinnosti? :slight_smile:
1. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem se teď dívala Pajdě do albíčka - pamatujete na ni? Už je v 16tt a má krásné bříško. Je to tak krásné, když vidíte jak se zázraky dějí, i když je lékaři přímo vylučují.
1. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak jsem si vás tady dočetla.
Katrin gratuluju k dobrým výsledkům,ještě aby nebyly dobré,když jsi měla nožku v ho... . :grinning:
Marti tak to je mazec co se tam ve ferťasu děje.Asi bych tam dělala vítr,když už je to podruhé!!!
Evi ničeho se neboj,porod není zase tak hrozný a na všechny bolesti rychle zapomeneš,malý měl taky 4,15 kg a v pohodě,nejhorší jsou ty hodiny a kontrakce,to tlačení už je celkem rychlovka. :wink:
1. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
krasne ranko holky.je tam neprijemne dusno...asmenko kde jsi natrefila na pajdu???napis,taky bych na ni koukla..........konecne snidam...ze skolky jsem sla jeste do obchodu a myslela jsem ze odpadnu..bylo mi tam zle asi tlak a hlad k tomu....
2. čer 2009 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hezké ranko kelišky.Katrin dávej na sebe pozor a odpočívej. :wink:
2. čer 2009 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kelišky, tak se jdu na vás po dlouhé době zase podívat, nějaké novinky? Nějak mi na jaře zbývá na net obecně málo času, ale ymslím na vás.. :wink:
2. čer 2009 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem jen dočetla poslendí stránky a koukám, že Utrouš není, ve Fertimedu bordel.. chjo.. to je teda nálada.
Ale zase jsem vám koukala do Albíček, Evi, Rony, Katrin a bříška máte nádherná... Evi a tobě už se to blíží, co?
2. čer 2009 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj rony a ahoj michi................jinak jak se mas???urco dobre :wink:
2. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky...přeji hezký den:slight_smile:

Katrinko moc pěkné fotečky...

Cien teda to se mi zdá, jsou tam normální, že to pojišťovně neposlali? Zavolala bych asi Kajochovi a řekla mu, co je to za bordel....
2. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj katy diky :wink: tady je opet mrtvo...............
2. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
jj je tu jakési mrtvo...mimo jiné, si představ, že pořád nejsem OK, pořád rýma a teď i kašel a cítím, že mi to sedá na průdušky, tak že jsem šla k lékaři a on má dovolenou a zástupce má až od 13 hod....jsem hotová, včera jsem si myslela, že je to už dobrý... :angry:
2. čer 2009 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
to je tím pos...počasím
2. čer 2009 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
to jses nachladila asi diky toho pocasi.je to silene predtim vedra a ted jak na podzim..samik taky chytl rymku a kasle...........
2. čer 2009 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ja z te nudy porad žeru,ted jsem dojedla 4 krajicky slunecnicoveho cheba s bajecnou rajcatovou pastikou.........mnamka :grinning:
2. čer 2009 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
hahhahhaa...ale ty papat můžš, jíš za dva :wink:
2. čer 2009 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
no to jo,ale v zime se nevejdu do zadne bundy.............to pak budu brecet :grinning:
2. čer 2009 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
za chvili mi dopere pracka,tak to pujdu povesit na balkon................zitra jdu do poradny a pak ke kamosce na bezkofeinove kafco caro :grinning:
2. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
taky peru zase :angry: ten můj toho napšpiní, horší jak ženská :grinning:

Nic Katrinko musím jít, tak se opatruj a ať se nepřekávuješ z Cara.. :grinning: :grinning: :grinning:
pa
2. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
pa katy,a ostatni kelisky se stydte,ze tady apon nenakouknete a nenapisete jednu vetu :angry: :angry: :angry: :angry:
2. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Nějak to tady vázne,ale já nějak nic nestíhám.Teď jsem byla koupit lístky na Screamers a už zase fičím do práce,tak se mějte hezky a večer nakouknu,pááá. :wink:
2. čer 2009 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
mamka ted taky byla na screamers a nemuze si je vynachvalit............papa romi :slight_smile:
2. čer 2009 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
asmeen,čas na manželské povinnosti si vždy udělám :wink:
zítra mě čeká polanka,se vůbec netěším :confounded: dneska jedu s rodinkou do ikey..brácha se totiž stěhuje od mamči,tak mu chce dobytu koupit nějaké to vybavení do kuchyně a tak..
2. čer 2009 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
já byla na královny noci,ale screamers jsou prostě lepší...
2. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek