• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
ahojky mamino rozinko :slight_smile:

co bibinka?
5. dub 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
co dnes holky plánujete? Já jsem před chvilkou posnídala a teď si asi udělám frapíčko s výborným cheescakem.
5. dub 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmeen ty mi vzdycky udelas takove chute s tema tvyma kavickama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dub 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted planuju jen vylet k mamine,ale uvazuju co s pristim vikendem,kdyz jsou ty velikonoce.
5. dub 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Bibinka dobrý, díky za optání :slight_smile: akorát já jsem rozlámaná :confounded: včera jsme ušli nevím kolik kilometrů ne moc příjemným terénem tak mě bolí celé tělo a kvůli Bibce jsem se nevyspala protože jsem ji nechtěla dát ten hnusácký límec tak jsem ji celou noc hlídala ať si to nekouše :slight_smile:
po narkóze spala snad do desiti, pořád se nemohla probrat a v mezipauzách zvracela a nechtěla pít. teď už je super, pije, jí ale pořád je taková přešlá no tak uvidíme jak to dopadne.
asmee byli jsme ve vetcentru dole pod vozovnou u hrušky, už bych tam radši nikdy nešla :angry:
5. dub 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak jste si vůbec užily včerejší den vy? :slight_smile:
já mám trochu opálenou pusinu :dizzy_face: konečně :dizzy_face: :dizzy_face:
5. dub 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, už vím kde rozi, my chodíme právě k Nytrovi. Když byla Sárka ještě štěně, tak jsme k němu chodili, ale přišlo nám, že chce moc peněz, tak jsme od něho odešli a chodili v Porubě na Alšáku na veterinu, ale pak když mi řekli, že naší Sárce hnisají uši kvůli alergii, že jí mám dávat moje léky na alergii, tak jsem to po této 3 měsíční léčbě, kdy měla oška pořád horší a horší vzdala a šla k Nytrovi a po 14ti dnech měla ouška úplně super a už se jí to znovu neobjevilo. Takže už zase chodím k Nytrovi a klidně si i připlatím.
5. dub 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé zítra dávají Saturnina, můj oblíbený film
5. dub 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozi: my jsme byli v Hradci nad Moravicí, prošli jsme se tam krásně i se Sárkou, jsem koukala, že byla moc hodná i volně jsem ji mohla pustit. Ona normálně moc chodit na vodítku neumí a když je hodně lidí, tak po všech skáče a štěká, ale včera byla ukázková. Asi se bála, že nás ztratí, tak nám hopsala u nohy.
5. dub 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
od mojí kamarádky sestra měla praxi u Nytry takže vím, že je dobrý ale drahý no :unamused:
my chodíme do centra k Saviolovi a nemůžu si ho vynachválit, má ke zvířatům perfektní přístup pamatuje si své pacienty a celkově je to sympaťák. akorát včera měl otevřeno jen od osmi do desiti a dneska zase až večer tak to jsme nemohli čekat tak dlouho. pořád jsem si říkala, že si mu řeknu o soukromé číslo pro takové případy a vždycky jsem zapomněla tak teď už si ho vezmu.
mu totiž ty peníze za pohotovost s radostí dám, k němu jedinému mám důvěru, dělá jen to co je třeba a nevnucuje ti přípravky a léky navíc, prostě netáhá z lidí peníze, je to naše zlato :slight_smile:
máme jít v úterý do toho vetcentra na kontrolu ale kašlu je, rovnou půjdu k našemu :slight_smile:

dám vám do alba na chvíli fotky jak to vypadalo a vypadá :pensive:
5. dub 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych taky rozi už k nim nešla. Běžte k tomu svému. A to číslo si na něho určitě vezmi, je to aspoň taková jistota, kdyby se něco stalo.
5. dub 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to tam
5. dub 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozi: tak to měla hodně velké. Ještě, že jste jí na tu veterinu vzali hned.
5. dub 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ta doktorka to na mě zkoušela, že sedmého ať přijdem na kontrolu tak jsem se jí rovnou zeptala jestli nemůžem jít k našemu veterináři a ona ke komu chodíte? tak jsem jí řekla, že k Saviolovi a ona, noo tu první kontrolu radši přijdte k nám a ty další třeba k němu....jakoby řekla, přijdte nám ještě zaplatit :angry:
taku figu, hned zítra zavolám tomu našemu a poradím se s ním :sunglasses:
5. dub 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už bych to neřešila a šla rovnou ke svému.
5. dub 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hned, dojeli jsme tam cca dvě hodiny po tom co se to stalo a ještě tam jsme čekali. už to měla takové oschlé a kraje té kůže měla přirostlé k tomu vykukujícímu masu.

nevěřila bys jakou cestou jsme šli aby jsme byli co nejdřív u auta, teď když si zpětně vybavím některé úseky tak se sama divím, že jsem to zvládla a ještě se psem na rukách
no, je to naše miminko první :slight_smile:
5. dub 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to znám, co by jsme pro ty naše psí miminka neudělali.
5. dub 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak :slight_smile:
no ale kolik slz jsem včera vybrečela...
teď zase jenom leží v peřinách a čumáčkuje tak nevím co sní :frowning2:
5. dub 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky docetla jsem vas,rozi bobek bibi ale hlavne ze uz je v poho.ja jsem akorat dovarila,pujdu povesit pradlo a pujdeme papkat............ :grinning: zitra navstivime mekac tak se nemuzu dockat :grinning:
5. dub 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak mekáč katrin? Tak si to užij. Z mekáče miluju ledovou kávu, jablečnou taštičku a kuřecí salát. :wink:
5. dub 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj jak pojedem z polanky tak se zastavime...........ja se spokojim s hamburgry a sejkem to je moje :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
copak delas asmenko s ryzi???my taky mame na obed ryzi a hovezi masicko na hribkach...akorat to jim........
5. dub 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsem pekla kuřecí maso, možná k tomu podusím zeleninku a bude to jako rizotko. :wink:
Na kolik jedeš do Polankdy katrin?
5. dub 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha mnam..........jedu na 10 30 jsem zvedava v kolik se dostanu na radu........pak asi zajedem do polska jelikos me uz trosku tlaci rifle a nemam co na sebe :angry:
5. dub 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bude sranda v polance nez se dostanu na radu tak to v riflach nevydrzim.budu muset si tam rozepnout knoflik :grinning:
5. dub 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si vezmeš delší tričko a povolíš si to. :wink: Manža to tak dělá vždycky v hospodě. :slight_smile:
5. dub 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
abych pravdu rekla tak s kratkym rukavem nemam delsi tricka...........ach jo........jen s dlouhym co si beru porad do polanky ale ted bych se v tom upekla..........
5. dub 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a sukni nemáš?
5. dub 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, jo, těhulinkám prostě bříško roste. :dizzy_face:
5. dub 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemam sukne nenosim................
5. dub 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek