Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kacza.b
5. dub 2009

ahojky mamino rozinko 🙂

co bibinka?

asmeena
5. dub 2009

co dnes holky plánujete? Já jsem před chvilkou posnídala a teď si asi udělám frapíčko s výborným cheescakem.

kacza.b
5. dub 2009

asmeen ty mi vzdycky udelas takove chute s tema tvyma kavickama 😝

kacza.b
5. dub 2009

ted planuju jen vylet k mamine,ale uvazuju co s pristim vikendem,kdyz jsou ty velikonoce.

rozi.nka
5. dub 2009

no Bibinka dobrý, díky za optání 🙂 akorát já jsem rozlámaná 😖 včera jsme ušli nevím kolik kilometrů ne moc příjemným terénem tak mě bolí celé tělo a kvůli Bibce jsem se nevyspala protože jsem ji nechtěla dát ten hnusácký límec tak jsem ji celou noc hlídala ať si to nekouše 🙂
po narkóze spala snad do desiti, pořád se nemohla probrat a v mezipauzách zvracela a nechtěla pít. teď už je super, pije, jí ale pořád je taková přešlá no tak uvidíme jak to dopadne.
asmee byli jsme ve vetcentru dole pod vozovnou u hrušky, už bych tam radši nikdy nešla 😠

rozi.nka
5. dub 2009

a jak jste si vůbec užily včerejší den vy? 🙂
já mám trochu opálenou pusinu 😵 konečně 😵 😵

asmeena
5. dub 2009

jj, už vím kde rozi, my chodíme právě k Nytrovi. Když byla Sárka ještě štěně, tak jsme k němu chodili, ale přišlo nám, že chce moc peněz, tak jsme od něho odešli a chodili v Porubě na Alšáku na veterinu, ale pak když mi řekli, že naší Sárce hnisají uši kvůli alergii, že jí mám dávat moje léky na alergii, tak jsem to po této 3 měsíční léčbě, kdy měla oška pořád horší a horší vzdala a šla k Nytrovi a po 14ti dnech měla ouška úplně super a už se jí to znovu neobjevilo. Takže už zase chodím k Nytrovi a klidně si i připlatím.

asmeena
5. dub 2009

Jé zítra dávají Saturnina, můj oblíbený film

asmeena
5. dub 2009

rozi: my jsme byli v Hradci nad Moravicí, prošli jsme se tam krásně i se Sárkou, jsem koukala, že byla moc hodná i volně jsem ji mohla pustit. Ona normálně moc chodit na vodítku neumí a když je hodně lidí, tak po všech skáče a štěká, ale včera byla ukázková. Asi se bála, že nás ztratí, tak nám hopsala u nohy.

rozi.nka
5. dub 2009

od mojí kamarádky sestra měla praxi u Nytry takže vím, že je dobrý ale drahý no 😒
my chodíme do centra k Saviolovi a nemůžu si ho vynachválit, má ke zvířatům perfektní přístup pamatuje si své pacienty a celkově je to sympaťák. akorát včera měl otevřeno jen od osmi do desiti a dneska zase až večer tak to jsme nemohli čekat tak dlouho. pořád jsem si říkala, že si mu řeknu o soukromé číslo pro takové případy a vždycky jsem zapomněla tak teď už si ho vezmu.
mu totiž ty peníze za pohotovost s radostí dám, k němu jedinému mám důvěru, dělá jen to co je třeba a nevnucuje ti přípravky a léky navíc, prostě netáhá z lidí peníze, je to naše zlato 🙂
máme jít v úterý do toho vetcentra na kontrolu ale kašlu je, rovnou půjdu k našemu 🙂

dám vám do alba na chvíli fotky jak to vypadalo a vypadá 😔

asmeena
5. dub 2009

já bych taky rozi už k nim nešla. Běžte k tomu svému. A to číslo si na něho určitě vezmi, je to aspoň taková jistota, kdyby se něco stalo.

rozi.nka
5. dub 2009

je to tam

asmeena
5. dub 2009

rozi: tak to měla hodně velké. Ještě, že jste jí na tu veterinu vzali hned.

rozi.nka
5. dub 2009

no ta doktorka to na mě zkoušela, že sedmého ať přijdem na kontrolu tak jsem se jí rovnou zeptala jestli nemůžem jít k našemu veterináři a ona ke komu chodíte? tak jsem jí řekla, že k Saviolovi a ona, noo tu první kontrolu radši přijdte k nám a ty další třeba k němu....jakoby řekla, přijdte nám ještě zaplatit 😠
taku figu, hned zítra zavolám tomu našemu a poradím se s ním 😎

asmeena
5. dub 2009

já už bych to neřešila a šla rovnou ke svému.

rozi.nka
5. dub 2009

no hned, dojeli jsme tam cca dvě hodiny po tom co se to stalo a ještě tam jsme čekali. už to měla takové oschlé a kraje té kůže měla přirostlé k tomu vykukujícímu masu.

nevěřila bys jakou cestou jsme šli aby jsme byli co nejdřív u auta, teď když si zpětně vybavím některé úseky tak se sama divím, že jsem to zvládla a ještě se psem na rukách
no, je to naše miminko první 🙂

asmeena
5. dub 2009

to znám, co by jsme pro ty naše psí miminka neudělali.

rozi.nka
5. dub 2009

přesně tak 🙂
no ale kolik slz jsem včera vybrečela...
teď zase jenom leží v peřinách a čumáčkuje tak nevím co sní ☹

katrin111
5. dub 2009

ahoj holky docetla jsem vas,rozi bobek bibi ale hlavne ze uz je v poho.ja jsem akorat dovarila,pujdu povesit pradlo a pujdeme papkat............ 😀 zitra navstivime mekac tak se nemuzu dockat 😀

asmeena
5. dub 2009

jo tak mekáč katrin? Tak si to užij. Z mekáče miluju ledovou kávu, jablečnou taštičku a kuřecí salát. 😉

katrin111
5. dub 2009

jj jak pojedem z polanky tak se zastavime...........ja se spokojim s hamburgry a sejkem to je moje 😀 😀 😀

katrin111
5. dub 2009

copak delas asmenko s ryzi???my taky mame na obed ryzi a hovezi masicko na hribkach...akorat to jim........

asmeena
5. dub 2009

včera jsem pekla kuřecí maso, možná k tomu podusím zeleninku a bude to jako rizotko. 😉
Na kolik jedeš do Polankdy katrin?

katrin111
5. dub 2009

aha mnam..........jedu na 10 30 jsem zvedava v kolik se dostanu na radu........pak asi zajedem do polska jelikos me uz trosku tlaci rifle a nemam co na sebe 😠

katrin111
5. dub 2009

to bude sranda v polance nez se dostanu na radu tak to v riflach nevydrzim.budu muset si tam rozepnout knoflik 😀

asmeena
5. dub 2009

tak si vezmeš delší tričko a povolíš si to. 😉 Manža to tak dělá vždycky v hospodě. 🙂

katrin111
5. dub 2009

abych pravdu rekla tak s kratkym rukavem nemam delsi tricka...........ach jo........jen s dlouhym co si beru porad do polanky ale ted bych se v tom upekla..........

asmeena
5. dub 2009

a sukni nemáš?

asmeena
5. dub 2009

no, jo, těhulinkám prostě bříško roste. 😵

katrin111
5. dub 2009

nemam sukne nenosim................

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru