Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

hnedoocka23
11. čer 2009

holky,měli jste někdo v Olmíku notebook..beru si ho tam a chci se zeptat,tam se dá asi připojit jen přes WIFI?

evcaa
11. čer 2009

Ahoj holky tak co jak je

jinak ocicko ja chci taky fotky a michi mela sebou notas ale jak se tam pripojuje to nevim 😒

evcaa
11. čer 2009

sakra vzdycky jak prijdu tak tu nikdo neni to mi delate naschval co????? 😠 😠 😠

hnedoocka23
11. čer 2009

čau Evčo 🙂 já vím,že ho měla i beruska 🙂 když to je připojení přes wifi,tak oni ti musí dát kod..to bude sranda ještě zítra 😀 pověřím manžu a ten mi to tam hezky připojí..dokud to nepůjde,neodjede 😀
pošli mi přes IP meil tvůj...a fotečky mít budeš..

evcaa
11. čer 2009

ocko mrkni ke me do alba mam tam nejake nove fotky

hnedoocka23
11. čer 2009

jojo Evi,o tom mi říkala dr...někdy si prostě s partnerem nesednete a nikdy neotěhotníš...jakmile vyměníš partnera,zapadneš ihned..je to složité.. 😔

evcaa
11. čer 2009

nic holky jdu neco pouklizet a uvarit ryzi dnes mam veprove na hribkach jo jinak v tom nove aute nam odesel motor tak to jdou dnes resit s tim bazarnikem

hnedoocka23
11. čer 2009

máte nové auto,to mi uniklo... 🙂 a hned vám odešel motor,to je strašné... 😠
na fotečky kouknu..

hnedoocka23
11. čer 2009

Daneček bude mít krásný pokojíček,ten bude nadšený 😵 tašku už mám sbalenou Evi,ttak už jen čekat a čekat...

evcaa
11. čer 2009

ocicko mate nadherne hnizdecko ted tak jeste pribude ptacatko a neni co resit no ne???

jj ocko koupili jsme si rodinne auto at se tam vleze kocarek i nas pes baskervillský a koukni motor v haji ☹ ☹ 😖

hnedoocka23
11. čer 2009

Evi,díky 🙂 nebo přibudou dvě...už se těším,až budeme budovat pokojíček 😵
ale tak to vám opraví zadarmo,ne?

evcaa
11. čer 2009

no prave ze se tomu brani ze prej nam maximalne poskytne novy motor aler ten si budeme muse nechat namontovat a udelat na nem nove rozvody svicky ventily atd takze je to tak okolo 30 tisic nevim co budeme delat a navic ja ani nevim jestli se toto povazuje jako skryta vada ten motor

sweethy
11. čer 2009

Ahoj Evi, můžu se zeptat, do kdy jsi chodila na kontroly do Fertimedu a kdy už tě odeslali ke tvému gyndr? A dávají ve Ferťasu fotku z uzv?

evcaa
11. čer 2009

ahoj swet odesla jksem na revers nebavilo me pri kazde kontrole platit jak mouropvata takze jsem odchazela v 11tt a fotku ti nedaji dokonce ti ani poradne neukazou bublinky ja jsem chodila k holubovi a kdyz jsem se ho zeptala jak je danik asi veliky a v jakem tydnu a dnu presne jsem tak mi rekl ze nechape k cemu mi to bude a tim u me skoncil a odesla jsem a taky me odradil jet na prvni screening a z do olmiku a zaplatit za to 1400 korun kdyz muj gyndar mi to udelal zadarmo

sweethy
11. čer 2009

No to jsi mě teda Evi nepotěšila. Tak já doufám, že max. do toho 12tého bych tam byla, zatím nemám svého doktora, tak aspoň to teď nemusím řešit, i když teda ty platby tam vlastně za nic mě dost štvou taky. A taky jsem u Holuba, je takový nemluvný, takže když viděl jedno miminko, že je jakoby v mlze, že nejde vidět a já se ptala, co to znamená, tak mě odbyl, že přece vidím, že jde vidět jakoby zastřeně, tak jestli je to dobře nebo špatně jsem se nedozvěděla, to je přístup 🙄

evcaa
11. čer 2009

u me je to obycejne sovinistiocke prase no kdyz mi relk at si to jdu odrodit na pole ze jsem nevdecna tak to pro me byl sok taky jsem z toho byla spatna jako hrom vsak holky kelisky vi

sweethy
11. čer 2009

uf, tak to tě obdivuju, že jsi takové jednání ve zdraví přežila, to je úroveň 😒

beruska81
11. čer 2009

ahoj holky, jdu vás jen pozdravit a očce popřát hodně štěstí v neděli 🙂
očko já měla noťas sebou, nevím jestli poskytujou připojení přes kabel, já jsem se napíchla na wifi síť někoho jiného, někteří byli zablokování, ale někteří byli volní, ale rychlost nic moc, ale byla jsem ráda, že ho tam máme.
Já se tady moc neukazuju, nic u mě nového není, takže se maximálně věnuju Matyáškovi a na net není moc čas. Malý se naučil jezdit na kole bez koleček, tak furt za ním běhám 😀
Rozhodli jsme se, že si pořídíme nového pejska, tak mě teď zaměstnává i tahle záležitost.
Mějte se krásně, kdybych se neukázala, tak Evi přeji pohodový porod, jsi holka šikovná, určitě všechno zvládneš na jedničku, Očko tobě přeju kvalitní vajíčka. 🙂

hnedoocka23
11. čer 2009

ahoj holky,byla jsem u mamky a ještě si něco nakoupit na ty dva dny tam..je to na prd,že tam máš jen snídaně..
swethy:tak chod ke Kájíkovi 🙂
beruško:díky moc a koukni sem častěji...já si to myslela,že přes wifi,snad se tam na někoho napíchnu..

j.cien
11. čer 2009

Ocko a v Polance se uz dela OPU i ET?Tobe to vlastne nevyslo temi dny,ze?Kdyby ti trefilo OPU na pondeli,tak bys sla do Polanky nebo radeji do OC??

To je fakt na prd,ze tam maji jen snidane..co si teda das na jidlo??Je tam aspon lednicka?

hnedoocka23
11. čer 2009

no mi to právě vyšlo tak debilně na ten víkend...kdybych měa mít opu v po,tak jsem v polance...ale je to jedno už...polanka je blíže no...
je tam lednička i sporák,mikrovlnka..něco už vymyslím 😉

hnedoocka23
11. čer 2009

tak jsem vymyslela,že si udělám dneska večer špagety po uhlířsku..a tam si to jen ohřeji ty dva dny 😝 nechce se mi tam vyvařovat 😀

kacza.b
11. čer 2009

ocko kousek od tamtud jen pres cestu maji i pizzu a urcite ji i rozvazeji. ja jsem taky mela jidlo s domu a ohrivala jsem si to tam,ale pak me honila vecer mlsna tak jsem si zasla pro tu pizzu 😝

asmeena
11. čer 2009

Ahoj holky, tak už se tady zase probírá žrádélko? My jsme se před chvilkou vrátili z mekáče- byla jsem si dát mcflurry(nebo jak se to píše).

Celiakie je onemocnění myslím tenkého střeva, a nesmí se jíst nic co obsahuje lepek - teda aspoň myslím.
A taky mi budou vyšetřovat jestli nemám chlamídie, ty můžou způsobovat záněty třeba močáku, ale s tím jsem nikdy problémy neměla, tak nevím co tam na mě z té krve všechno vyšťárají.
A možná by bylo dobré, kdybych si přestala měřit každý den bazální teplotu a vyprdla se na nějaké plodné dny a soustředila se na sex jako na pěkný požitek a né jenom nutnost v tu pravou dobu - ale když ono to moc dobře nejde. 😠

Evi: vy jste měli auto z AAA, že? Tam na ty auta hodně lidi nadávají.

evcaa
11. čer 2009

nene asmenko z opavy takovy mensi bazar

asmeena
11. čer 2009

aha, to je ale jak naschvál

své nové botičky mám právě v albíčku. 😉

evcaa
11. čer 2009

pekne boticky asme

asmeena
11. čer 2009

děkuji evi.

Jsem koukala i na tvé fotečky v albíčku, Danielek bude mít krásný pokojíček, moc pěkně jste mu to zařídili a koukala jsem, že už jsi plně přichystaná do porodnice. To je stejně šílené jak ten čas rychle letí, nedávno jsi měla ET a teď už budeš rodit a broučka budeš mít doma v postýlce.

evcaa
11. čer 2009

jj asme leti to jako hrom doufam ze mi stejne rychler utece i porod 😀 😀 😀 😀
a hlavne bez komplikavi nemam strach z porodu samotneho ale z toho at je to vse ok ja i maly

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru