Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

hnedoocka23
14. čer 2009

holky,mnamka..napkaná jdu do postýlky...dobrou nocku všem 🙂

rona2
autor
14. čer 2009

Ahoj kelišky,nic tady nepíšu,ale hezky si vás pročítám.U mě nic nového,tak nepíšu nic. 😉
Očko držím pěsti aby to už konečně vyšlo.Ledy se tady pomalu prolamují tak ty je už prolomíš úplně. 😉
Holky držím pěsti všem,všem,všem.

asmeena
15. čer 2009

Ahoj holky, včera jsem se nemohla přihlásit, koník nějak stávkoval, tak jsem to vzdala, ale Očko na tebe jsem myslela celý víkend.
Úrodičku máš krásnou, tak to je fajn a v úterý budeš mít už mimiška u sebe, ale myslím, že budeš mít prodlouženou kultivaci, když jich máš tolik a půjdeš na ET až ve středu. 😉
Očko: dočkala si se včera té makrelky?
Cien: takže jste si taky užili pěkně víkend. A třešně bych si dala taky. Letos jsem ještě neměla. Snad u našich v Jeseníku už nějaké budou - je tam poměrně chladněji a všechno dozrává později.

Jinak já jsem se včera překonala a šla jsem na kolo a ujela jsem 23,5km. Snad mě to nadšení bude držet a já budu jezdit častěji.

katrin111
15. čer 2009

krasne dusne ranko kelisky,ocko ty tablety jsem tam dala schvalne jako recesi je to metformin vis 😀

hnedoocka23
15. čer 2009

ahoj holky,pěkné ráno všem přeji...konečně se začíná vyčasovat a bude krásně...já se chystám za půl hodky k sestřence na injekci a pak jedu s tatkou k němu na zahradu..jede totiž na dovču dneska,tak mi chce ukázat,co a kde mu mám zalívat 😉
makrelka byla vynikajicí,s čikem jsme snědli dvě 😀 jen tak bez ničeho...a pak jsem šla zalomit..jsem dobře vyspaná dneska...nic mě už nebolí,tak je to fajn,protože dneska chci stihnout vše..pak už budu jen ležet 🙂
rono,to nevadí,že u tebe nic nového,kecat snáma tady můžeš... 😉
As:díky moc
Katrin:jo to je ten metformin 😀 😀

sweethy
15. čer 2009

Dobré ráno děvčata, tak nám začíná další týden a zatím to vypadá, že bude pozitivně naladěný, hlavně teda pro očko 😵 Gratuluji k takové úrodě, to se pak budou nejkvalitnější embryjka vybírat jedna radost.
Holky, pamatuju si dobře, že má být nějaké volno v Polance? Nějak přes prázdniny? Pořád vymýšlím jak odejít, aby se to obešlo bez nějakých scén a výčitek, na to nemám žaludek, tak že by se to tím třeba vyřešilo samo 🙂

hnedoocka23
15. čer 2009

ahoj swethy,děkuji
celý čevenec je v Polance zavřeno 😉 a jak se máš těhulko?

hnedoocka23
15. čer 2009

jakto,že ještě nemáš týdny?

sweethy
15. čer 2009

Tak to je dobrá zpráva, to by mi nemuseli bránit v odchodu, přece by mě nehonili až do Olomouce 😀
Já se mám úplně ale úplně netěhotně, je mi dobře, nepociťuji na sobě žádné příznaky, tak se začínám bát a kontrola až za týden, uf, uf, ale dnes se chci přihlásit k novému doktorovi u nás, tak snad ještě bere nové pacientky a třeba mi udělá kontrolu tento týden 🙂
Týdny se bojím dát, nějak pořád nevěřím tomu, že je to pravda.

rozi.nka
15. čer 2009

krásné odpoledne kelišky 🙂
dnes jsme byli na 4D tak kukněte na Matýska jaký je to fešák 😵
jdeme do obchůdku tak napíšu a dočtu později 😉

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

j.cien
15. čer 2009

Ahojky!
Od rana mi nejede KUN 😠 az ted!!!
U Kajosa dnes rychlovka,jen mi dal zpravu,se kterou se mam ve Ct hlasit v 7rano v Bilovci.Tot vse,pry je na mne zvedavy...tak nevim 😀 😀
Holky jedna technicka otazka....mam se oholit "uplne"?Asi radeji jo..mela jsem se zeptat sestry,tam mne to nanapadlo...a pry mam jit na chir.ambulanci rovnou a ne pres prijem....to je OK??

Ocko kdy budes volat,jak se mimisa vyvijeji-zitra asi,ze???

Rozi napred vidim jen zmatek...a pak jsem ho tam rozeznala!!Je NADHERNY!!!

Swety,tehule jedna uzasna!!!Uz tomu uver a napis nam ty tydny,at mame motivaci !!!

Spasi Halo,zijes??Jak sis uzila vikend??
Asmee,jsi drak na tom kole,jen tak dal 😉

j.cien
15. čer 2009

Rono a ty pis!!To prece neva,ze ted nic nepodnikas s Kajosem 😉 😀 jsi stejne nase 😀

hnedoocka23
15. čer 2009

ahhoj holky,tak jsem nic neuklidila,protože jsem od 12-16spala 😀 😀
jdu vás dočíst.

hnedoocka23
15. čer 2009

rozinko:je nádherný..po mamince 😵
swethy.tak si to už nastav..
jinač holky,sestřenka je těhule,nevím zda jsem vám to psala končí 8.týden 😉
J.cien:takže v pátek máš nástup?Já se holila doma celá..jinač pokud to nestihneš,tak tě sestra oholí před klistýrem... 🙂 A mi zítra jedeme na 10,10do Olmíku volat nebudu 😉

j.cien
15. čer 2009

Ocko nastupuji ve crvrtek a hned ve ctvrtek me dela...a klystreke fuj,tos mi dala...ale treba mi ho nedaji 😝

Takze rovnou jedes,nevolas..to budes mit kozultaci asi primo od embryologa a dohodnete se,co dal...Moc drzim palce,at jsou vsechny zivota schopne a cile a proste vsechny ackove 😀 😀 😀

j.cien
15. čer 2009

😀 Hlavne si musim oholit nohy 😀 pac uz zacinam srstnatet 😀 😀 tak at chudaka Kaju netrefi slak 😀

hnedoocka23
15. čer 2009

spíše si myslím,že zítra se dohodneme na PK a ET bude ve středu...teda jestli jich bude nad šest...
takže ve čtvrtek aha,tam to jde jak na běžícím páse...klistýr někde dávají a někde ne..a není to nic strašného..v pohodě 😉 akorát jsi pak tak 15min na záchodě 😀 takže v pátek pojedeš domů??????

hnedoocka23
15. čer 2009

pokud nebudeš mít dren 😉 odstraní ti ihned i endošku a IVF se povede uvidíš 🙂

sweethy
15. čer 2009

Tak konečně ten kůň běží, to je teď takový můj jediný společník a on si klidně dělá co chce, to je potom nuda největší 😠
Už mám doktora, tak jsem moc ráda, dokonce mám přijít ve čtvrtek na kontrolu, takže snad uvidím už i srdíčka a nemusím čekat do pondělí, snad to neva, chodit ke dvěma dr najednou 😅
S těmi týdny vám teda tu radost udělám, stejně tím není co zkazit, kdyžtak se to pak zase smázne, ale snad nebude potřeba.
Já si holila včera nohy, snad po více než měsíci, no to byla práce, ale když to sluníčko vykukovalo, tak mě to tak navnadilo, jinak jak jsem pořád doma, tak to moc neřeším.

j.cien
15. čer 2009

Ocko ja myslim,ze mi vezme vejcovod/y/...asi nebudou OK a ja uz 2laparky mela a prirozene neumim otehotnet 😀 takze vejcovody -myslim spatne vejcovody-jsou mi na prd...
Takze jsme domluveni,pokud budou luxusni,tak je ponecha....ale jinak pudou mrchy ven 😠

sweethy
15. čer 2009

j.cien asi lepší tak, pokud vejcovody neplní funkci nebo dokonce přitěžují otěhotnění, tak co s něma 😉

hnedoocka23
15. čer 2009

swethy:krásné číselko 🙂
tak já si teda holím nohy co 2 dny,nosím kratasy,šaty..a nemůžu chodit s chlupaticema 😀 😀
Ale tak,když tam budeš mít endošku,tak to ti taky odstraní určitě ne,když ví,že jdeš na IVF???? 😉

sweethy
15. čer 2009

No je to něco vidět u jména i číslo než jen snž 😉 Tak teď už si snad budem ty čísílka porovnávat všechny 😵 A zítra tam budu mít ještě pěknější než dnes 🙂

hnedoocka23
15. čer 2009

ted tady budou samé dvojičky 😀 já..capenka,pak j.cien...ty čekáš dvojičky 😀

j.cien
15. čer 2009

Oci jasne,odstrani srusty i endosku,pokud tam budou a udela celkove revizi.,..zacne hysteroskopii,podiva se dovnitr delohy,potom pruchodnoust vejcovodu,atd...
Nezbyva mi nic jineho,nez mu verit,ze to udela jak nejlip to pujde...vi,ze se 10 let snazime a NIKDY jsem nezapadla...takze pokud mi maji nefunkcni vejcovody snizit sance u IVF,tak at jdou do pryc...na prizozene tehu u mne uz fakt neuverim...

Swety,to je NADHERNE!!!!!!!! 🙂

sweethy
15. čer 2009

Však musíme dohnat ty roky čekání a pořizovat si děti 2x, hnedle všechny v počtu dětí předběhnem 😀

hnedoocka23
15. čer 2009

Jasně,Kájoš to zvládne..a mimochodem,pozdravila jsi mi ho? 😀
venku začíná bouřka..bojím,bojím......

hnedoocka23
15. čer 2009

holky,jdu k ségře na kafe...tak prozatím pápá 🙂

j.cien
15. čer 2009

Ocko nepozdravili,protoze cely muj rozhovor s nim trval asi tak 2min a pak mu zvonil mobil a ja jsem uz vypadla.
Takze nic z toho 😲

JJ,Swethy,presne tak ,dvojicky to jisti 😀 jezisi to by bylo krasne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

rozi.nka
15. čer 2009

tak už jsem se tady dokopala a je tu prázdno 😅
sweethy gratuluju k šťastné sedmičce 😵
očko díky za kompliment, normálně se červenám 😕 😀 držím ti na zítra pěstičky ať jsou vajíčka co nejlepší a na koupáky už budete chodit ve třech 😵 ve čtyřech s manžou 😉
cien ty máš přípravu jak před porodem, oholit, klystýr, netajíš nám něco... 😀 samozřejmě si dělám srandu, moc ti přeju ať je tahle laparka poslední a hlavně do třetice všeho jenom dobrého 😵

a co ostatní holky, jak se máte? co bude s tím srazíkem??? 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru