• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
Ahoj holky, tak copak je tady nového? Jsem se tady v pondělí nemohla vůbec dostat...
17. čer 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vsem,docetla jsem vas holky..........ocko tobe drzim vsechny palecky a vlastne vsem co to potrebuji,zrovna papkam rohliky a za chvili se vrhnu na vareni.......po tech homeopatikach krasne samikovi to ousko splasklo.....takze ho ma nadherne uz oproti vcerejsku........takze asi vice nemoci a infekci zacnu resit homeopatikama a ne jen tema nasima chemiema..........
17. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze mam klid az asi do 16h samik na vylet jel tak prijedou az odpoledne kolem 16h.......
17. čer 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katrin, tak mimi má už 1 cm, chlapák :grinning: . Musíme se sejít a pokecat, ajk bude hezky, tak sednem na terasu.
17. čer 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé ahoj Ili,tak to pekne roste prdolka..........jj musime se uz konecne sejit..........takze budeme vozit spole to je super.........
17. čer 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Katrin:slight_smile:
teda konečně jsem aspoň někoho zastihla
17. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj katy jo ja taky nikdy nemuzu nikoho stihnout akorat musim jit varit...........
17. čer 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
musim si vse nachystat na francouzske brambory a pak uz to jen zapecu...........
17. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,jsme zase zpátky :grinning: ET je zítra na 100%,v 10,30tam mám být..a ted k embryjkám..zůstali z 6 jen 4..máme 1-10buněčné,1-7buněčné,1-8buněčné a 1-6buněčné..zavedou mi zítra ty dvě nejlepší...jsem prý mladá,tak nebudeme riskovat vícečetné těhotenství(tím pádem tři ne)..a ty dvě si nechám zamrazit,pokud se nic nezmění....
17. čer 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ocko to je supeeeeeeeeeer, krásná úrodička :wink:
17. čer 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrinko já taky přemýšlím co vařit :unamused:
17. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat díky,snad budou bojovat dál..
17. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevařím nic dneska,jdu do práce na menu a za bráchou..mějte se.....večer jdeme na opékačku,babi od manži slaví narozky... :slight_smile: papá holky..
17. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ocko nadheeeeeeeeeernaaaaaaa uroda!!!!!no tentokrat to vyjde uvidis,drzim ti vsechny palce co mam........uz te napadlo katy co varit????a zitra vubec nevim..........
17. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě ne, asi počkám až můj dorazí domů z nákupu a pak něco utechtlím:grinning:
17. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ocicko gratulace obrovska a zitra uz budes mamina
17. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic jdu pouklízet pak ještě nakouknu
17. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ocko to je krasa!!!
Jen tak dal,zitra etik at ti klapne :wink: a budes tehule :grinning: jako lusk :grinning:
17. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Očko, připojuji se s gratulací :slight_smile:
a všechny ostatní zdravím, Marti, zítra tfuj, tfuj :wink:
17. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: diky Dito,zatim nenervuju,ale uz aby to bylo stastne za mnou :slight_smile:
Jsem rada,ze to Kajos dela takto-ze tam nemusim byt den predem,to je zbytecne stresovani...takze zatim jsem v klidu :slight_smile:
17. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj a díky...
j.cien,at ti laparka dopadne dobře a ty se co nejrychleji zotavíš :slight_smile:
17. čer 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem po kontrole :slight_smile: hlavička je v pořádku a Matýsek váží 549gramů :dizzy_face:
na poradně nic nového, jen mě pan doktor uklidnil, že kdyby byl myaý ke konci nějak mega tak by mě poslal do nemocnice před termínem na vyvolávačku :wink: řekl, kdo se s tím má tlačit, ne? :grinning:
očko gratuluju k vajíčkům a držím pěsti na zítřejší přesun :dizzy_face:
cien, zítra na tebe budu moooc myslet aby bylo vše ok :dizzy_face:
17. čer 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj rozi,akorát ed jsem nakoukla a gratuluji ke kontrole :slight_smile:
já měla jet dneska na zahradu opékat a zároven slavit,ale bolímě hlava(prášek nezabírá)a jsem celkově dost unavená..tak jsem ráda,že jsem sama... :wink:
17. čer 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
bolest hlavy je dost nepříjemná, tak šup do pelíšku odpočívat :slight_smile:
mě bolí akorát nohy, celý den poletuju a vyřizuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo,ležím a kukám na telku... :wink: holky,pro dnešek se loučím...zítra nakouknu k večeru,snad už s mimískama v bříšku :slight_smile:
j.cien:budu držet palečky a at to zvládneš...
17. čer 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
očko páá, budu na tebe myslet :wink: :dizzy_face:
17. čer 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zrovna jsem se vrátila z kola - počasí úplně vyzývalo na projížďku a hned se po návratu vrhám na koníka kouknout jak dopadla očko.

Očko: super zprávička, to máš už hodně buněčné, takže to bude na tuti těhulkování

rozi: ten váš hlapeček taky roste jako z vody a ty tvoje týdny u jména už teda taky pěkně letí

cien: držím pěstičky na zítřek a uvidíš, že to v pohodě zvládneš a pak půjdeš krásně pročištěná do IVF. :wink:
17. čer 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kelisky hlasim navrat s prace uz jsem vas procetla

ocko a cien na zitra pfuj,pfuj pro stesti!!!
17. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký večer holky,zítra na vás bidu myslet ať to dopadne jak nejlépe to jde. :wink:
17. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
očko: hodně štěstíčka, dnes už budeš mamina

cien: držím pěsti pro štěstí, za chviličku tě to asi čeká, že? Jak budeš moci, tak dej co nejdřív vědět.
spasi: a jestli budeš o cience něco vědět, tak nám to pisni.
18. čer 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek