• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
j cien mame to za par hlavne nam drte pesti at jsme v poradku a jirka vam da hnedle vedet jak bude maly venku :wink:
19. čer 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,Evci tolik Kelisek ti bude drzet pesti,ze to musi dopadnout vyborne :slight_smile: !A budes mit malickeho v naruci,to je nadherne!!! :slight_smile: Uz ted se na foto Danecka moc tesim!!! :dizzy_face:
19. čer 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj cienko vcera jsem se za vas kelisky modlila at mate kazda sveho broucka co nejdrive v naruci a samo ze za tehulke z nasi diskuse at naj lehke porody a zdrave mimise
19. čer 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
larri neztrácej naději pokud jenom špiníš či slabě krvácíš je pravděpodobně vše v pořádku. Měla jsem to taky jako ty test byl negativní a do toho slabé krvácení. Minulý týden ale lékař potvrdil že jsem těhotná. Na začátku těhotenství to prý může být.
19. čer 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zkoukli účastníci zájezdu..tak jsem se zase pořádně zasmála :grinning:
ahoj j.cien..to je fajn,že se cítíš dobře a že jsi doma v klídku...tu horm.léčbu i mi nabízel 3měsíční za 12tisíc...odmítla jsem ale...

larri:to néééé,může to být hnízdění nebo odchází jedno embryjko :wink: držím palečky a hlavu vzhůru ovečko,hlavně neplakej...
19. čer 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasím s rencou...můžeš tam mít jen krev.sraženinu,kočko naše... :wink:

Evíku:už se těším na Danečka...a fotečky...kdyby tě to přepadlo z ničeho nic,tak ti přeji pohodový porod a at máš to zlato co nejdříve u sebe a netrápíš se :dizzy_face: :dizzy_face:
19. čer 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuji jste moje slunicka sedmitecne doufam ze to ustojime vsichni tri vim uz jsem s tim otravna ale mam i strach omlouvam se vam holky
19. čer 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale nejsi otravná,pak tady budeme stresovat zase my a ty nás budeš utěšovat..úplně tě chápeme... :wink:
19. čer 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj dekuji milanci moji v techto situacich mas furt strach strach z OPU ET z toho jestli s e mim i udrzi z kazde kontroly u dr a pak zas porod a tim to rozhodne nekonci pak zase budes mit strach z kazdeho pokuckani adt ale neni to jen ostrach je to i o neskutecne radosti z toho co to miminko vse prinasi
19. čer 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak....ikdyž otěhotníš,nikdy není nic vyhráno..ikdyž porodíš...takový je život :frowning2: a někdy to sakramensky bolí :angry:
naše první mamuška z fertimedu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už se těším.........
19. čer 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ty budes dalsi broucku nic jdu se okoupat a cucet na tv a snist pulku melouzna jsem ted na nich zavislak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: papapa zitra se objevim a jeste jednou diky za podporu holky moje milionove
19. čer 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsi pak furt na zzáchodě,ne :grinning: :grinning: :grinning: měj se Evi...objev se,pokud se neobjevíš,tak rodíš :grinning: pápá
19. čer 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,přeji hezký večer...
larri:moc na tebe myslím,drž se................a at to špinění přestane.... :slight_smile:
dobrou noc všem..
19. čer 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti super ze uz jsi jsi v klidecku doma alarri nesmutni jeste neni nic ztraceno.........ale rozumim ti holka zlata.evi neboj se porodu jak prijdou bolesti budes stastna ze maly vyleze a ty budes mit po bolestech..............porod se da vydrzet,ver mi :wink:
19. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký večer holky,jdu vás pozdravit,ale jak to tady bývá jak jsem dojdu tak je tady prázdno. :slight_smile:
19. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Rony,ja tady číhám na nejakou Kelisku :slight_smile: :grinning: :grinning:
Jak se mas?
19. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jééé ani jsem nepočítala,ža tedy ještě někdo je.Mám se celkem dobře a co ty? Jsi určitě po laparce spokojená,že to dopadlo tak dobře co? :wink:
19. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já bych taky hned šla ať vím na čem jsem já,ale Kájik mi tvrdí,že jsem v pohodě a pořád to odkládal.A teď zvažuju jestli to mám ještě zkusit a nebo se na to nějakou dobu vybodnout. Ještě mám letos dvě IUI,které proplácí pojišťovna.
19. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj keliky hlasi se vam kinder vajicko venku je osklivo a my dnes musime vymalovat este koupelnu :confounded: :confounded: :confounded: uz se tesim jak budu surovat kachlicky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2009 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,venku je tak všelijak...tak dneska to vidíme na obídek někde a pak na cinestar... :slight_smile: at ten den rychle uteče..
Evi:já tě fakt obdivuji,jak s bříškem můžeš takhle pracovat...vidím,že Danečkovi se to evidentně líbí :slight_smile: bude pracant po tobě..
20. čer 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj evi. Hlavně že ti je dobře. To já jsem ti s malým měla podobně. Dokonce jsem dost přenášela. Tak ti přeji at to máš v termínu.
20. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj holky je nejvic spokojeny kdyz se hybu

renco ja pujdu asi nebo spise s tim uz pocitam v utery na vyvolavacku je uz dost veliky
20. čer 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko!Venku je fakt hnusne,tak se budu asi cely den povalovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ocko to je super plan s tim kinem :slight_smile: to jedete do OV nebo do OC?Ov je asi bliz,ze?

Rono nevzdavej to,vyuzij jeste IUI,treba se ti povede :wink: Beres take Femigard?
Mne ho poradily tady holky z konika a fakt je,ze na UZV uz pak cysty nebyly..mozna je to nahoda,mozna ne...treba to fakt dobre pusobi na cely ten nas cyklus :wink:
20. čer 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic holky jdu postavit kur polevku a pak udelame spagety a jirka uz sadruje koupelnu tak za chvili to vypukne :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak treba tim gruntovanim Danecka nalakas,aby uz chtel ven,podivat se na tu novou koupelnu :grinning: :grinning:
20. čer 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj uvidime :grinning: :grinning:
20. čer 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo holky,já šla ještě spat a ted jsem se probudila...to je ten utroš,dává mi zabrat..
j.cien:pojedeme do Ostravy...když slyším Olomouc,ježíse mi chlupy(to z toho cestování co bylo tedkom,sem a tam) :cry:
20. čer 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki tady Peťka,dozvěděla jsem se o těchto stránkách od Romči,tak ji tímto zdravím :sunglasses: ,mějte se všichni krásně,a hlavně hodně úspěchu ,ať jsme co nejdříve všichni těhulky. :slight_smile: .My jedeme zítra na první inseminaci do Olomouce.Tak uvidíme.Tak zatím pa pa Peťka
20. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky.
Tak se ti to Peťko povedlo se tady dostat,tak tady se dozvíš vše,mi to tady taky hodně pomohlo a teď jsme tady závislačky na tom koníkovi :wink:
Cienko Femigard neberu,ale piju čajíky báby radlické tak třeba se to někdy povede.Ale nad tím Femigardem teď taky uvažuju.Tak jsi mě nakopla. :wink:
20. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,tak kino jsme zrušili,byli jsme se najíst a pak zajeli na akci ke Globusu,byl tam Martinák,Zounar,Michal David,atd..bylo fajn...všude se grilovalo(soutěžili),tak to tam vonělo :slight_smile: naštěstí jsme byli najezení...zahlídla jsem berušku s manželem a s malým..ted polehávám,protože jsem zase unavená...pak se chceme dívat na dvd komedii no a večer jedeme k ségře...
hádejte,co dneska dělm na večeři tousty(už se těším)mnamka :grinning:
20. čer 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek