• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
ocko vydrzis,musis ja vim ze je to nejhorsi to cekani,ale musis to vydrzet!a ta bolest je to se ze zavrtavaji dvojcatka a krasne se deli tak te trosinku zlobi :wink:
22. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ocko supky dupky do postylky a pupickovat :wink:
22. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaczko kasli na zakulacovani,jsi fesna baba a je to fuk,kolik vazis :wink: a az budes tehulka,tak to bude stejne uplne jedno!!!!!

Dobrou Ocko,odpocivej,pupickuj a mluv s nema,at se jim u tebe libi :wink:
22. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
neco malo mi o tom vsem napsala lajcikova,ona byla taky ve fertimedu na IVF s darkyni a neco mi o tom rekl sobek....jsem si myslela ze to funguje jinak,ale mylila jsem se :unamused:
22. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
je cien diky,muzes mi lichotit i casteji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaczi a ty darkyne maji URCITE lepsi vajicka,myslim kvalitnejsi??
Co kdyz to jsou jen vajicka od nektere holky,co stimuluje k IVF a nastimuluje jich treba 30?To se prece rika,ze cim je jich vic,ze jsou mene kvalitni..?
Myslim tim,jesli je jiste,ze budes mit to darovske fakt kvalitnejsi nez to svoje??
22. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
cien ja mam spatnou genetiku a embryjka se nevyvijeji jak maji a prestanou se vyvijet,takze kazde jine bude asi lepsi nez moje :pensive:

me uz neni ani s ceho poradne vybrat a u kazdeho chybi nejaky chromozon a riskovat i mozne postizeni se mi opravdu nechce.
22. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ,to chapu Kaczi..a moc ti preji,aby ti to konecne vyslo :wink: !
22. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc dik. ja ti taky moc drzim palecky at uz nejsi ten traget a jsi stastna maminka :wink:
22. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdu do hajan kouknout na telku a rano ve 4h vstavat

tak pa,a krasnou dobrou noc!!!
22. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou Kaczko,to je teda masakr..vstavani ve 4..ale clovek si na vsechno zvykne,ze?

Asmenko nebyla ses nahodou kouknout v IKEA ted nekdy?Pry je tam vyprodej a velke slevy,asi se stavime v patek po Polance...
22. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko kelisky

evco jestli to dneska uz zacne a ty uz nebudes 2v1 tak drzim vsechny palecky at to dobre dopadne!
budu na tebe cely den myslet a mozna az se vratim s prace tak uz tady bude nejaka zpravicka ze uz je danielek na svete :wink:
23. čer 2009 v 05:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
cien: vůbec na vás nekašlu, jenom jsem se rozhodla, že se budu více věnovat domácnosti, tak se snažím pořádně uklízet a včera přišla manželovi GPS a jsou v ní hry, tak jsem včera pařila :grinning:
23. čer 2009 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaczi: hydrolaparku mi dělali v narkóze a trvalo to chvilku a byla jsem už druhý den v pohodě.

cien: nevím jaké jsou slevy v Ikey, taky bych tam potřebovala zajet. :wink:
23. čer 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eviku: držím pěstičky, ať jde u porodu všechno hladce a máš už co nejdřív svého broučka u sebe. A čekáme fotečky. :dizzy_face:
23. čer 2009 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holcicky,ja jdu na krev az zitra a na kontrolu do car pristi utery.Vubec nestiham,je nas ted v praci malo,tak chodim na 9.00 a vcera jsem prisla v noci.
Ale nevim co se deje,ja si ani ted moc nepoplakala pri neuspechu.Jsem nejak moc v klidu,coz u mne nebyva,protoze jsem strasny nervak.
V praci jsem ted rada,nemam cas premyslet a porad koukat na net.

Mejte se hezky a urcite se ozvu.

Ocko,ty odpocivej a nezlob.Pokud uz je Danecek od Evci na svete,tak moc a moc gratuluji. :slight_smile:
23. čer 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Kelišky :slight_smile:
Nepíšu, ale čtu vás pravidelně, to se zase nebojte, že bych vás nechala bez dozoru nebo si nechala něco ujít :grinning:
Na všechny moc myslím, všem přeji jen to nejlepší a čekám tady na samé pozitivní zprávy. Jenže ne vždycky jsou :frowning2: Snažím se nepřemýšlet o sobě, někdy jsou dny, kdy si říkám, že bez dětí se dá žít taky hezky, pak zase brečím do polštáře, že to není fér...je to všechno jak na houpačce. A sílí ve mně rozhodnutí změnit CAR. LAe to už jsem vám tu psala.
Každopádně: HLAVNĚ POZITIVNÍ MYŠLENÍ!! :slight_smile:
23. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kelisky tedatady se vcera pekne drbalo,holt skarede pocasi je skarede pocasi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,přeji všem pěkný den..obvzlášt pro Evičku,at je pro ní ten nejkrásnější.. :dizzy_face:
Venku je zase škaredě,takže to vidím na postel a postel :grinning:
dneska by měl manžel uklízet,tak na to si počkám :grinning:
larri:já už myslela,že jsi byla včera na odběru..možná je lepší,že ted pracuješ a moc na to nemyslíš :wink:
Spasi a Asmeenn:no ahoj kočky,chodte tady častěji,jen tak pokecat :frowning2:
23. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mas pravdu ocko holky jen procitaji a nic tady nepisnou............tedka jdu povysavat pak mrknu na pradlo mam ho uz 3 dny povesene na balkone tak to bude porad mokre a pak pujdu varit..........no fakt se mi chce.........odpoledne prijde kamoska s dcerou tak aspon to odpoledne rychle utece.......
23. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tolik plánů máš?? :slight_smile: aspon ti to rychleji uteče,to je ppravda...mi je tedkomdobře,ráno vlastně vždycky..tak půjdu uklidit kuchyn,dát věci do myčky a umyju koupelnu,tak lehce a zbytek udělá manžel..a pak už jen postelllllllll :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj zitra rano jdu do poradny tak chci dneska vse stihnout.........jj mas pravdu na take pocasi je nejlepsi postel....... :slight_smile:
23. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kelisky,kde vsechny vezite?????????????????? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
23. čer 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katrin, jsem tu, pořád nakukuji :slight_smile:
A koukám, Ty už jsi v polovině těhu, to je krása :slight_smile:
23. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spasi tak jen nenakukuj ale neco pisni................jj to leti dneska jsem presne celych 19.tt
23. čer 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky v dalsim destivem dnu :unamused: uz me to neba...pocasi jak na dusicky :angry: Keri se ani nechce ven,cele dny jen chrni,tak se spolu ted povalujeme :slight_smile:

Evicko at ti to krasne rychle jde a tesim se na fotecky :slight_smile: !

Spasi ahooooj!Rada te tu vidim :wink: az mi dojdou penize,tak take zmenim CAR..povalim do FN a tam mi reknou,co uz vim-ze jsem traged :grinning: :grinning:

Katrin to to leti!!!Spolu jsme byly na 1.oplodnovacce :grinning: a ty uz mas pulku tehu :slight_smile: a ja prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska delam na obed stryky-bramoraky jako :wink: ,takze poradne nacucane a urco DIA :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
u mě nic nového není :unamused: pořád práce a práce a někdy tedy i zábava, nooo :grinning: Jsem zjistila, že až do dovolené, nemáme žádý volný víkend, pořád nějaké rodinné oslavy. Má to tedy pozitivum, že nemusím vařit :slight_smile:
23. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cien, ahoooj :slight_smile:
Teda stryky bych si dala, mňamky, mňamky....
Neměnila bych CAR kvůli peněz, ale když si to tak přebírám pořád dokola, nějak už jim nevěřím :frowning2:
Holky, neviděli jste minulý týden, myslím že ve středu večer to je, kriminálku a tam právě bylo o tom, jak doktor čachroval s embryi (to se blbě skloňuje), no prostě věci, až mi běhal mráz po zádech. A to je to, co říkám, že za ty zavřené dveře nevidíme. I když neříkám, že tohle se děje ve Ferťasu :grinning:
23. čer 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj marti neboj taky se dockas a verim ze to bude brzy :wink: mnam a stryky bych si dala taky :slight_smile:
23. čer 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No prave Dito...to se bojim,ze je fakt vsude stejne...nezbyva nez jim proste verit a nepremyslet o tom,co se deje za dverma laboratore...take me napada,nekdo ma 30 vajec a nakonec najednou jen 2 emb....nic nezbyde na zmrazeni...kdo vi..a mraky cizincu,co zaplati cokoliv,vsak to mas videt,jak jím skacou kolem zadku vsichni...

Nebo "nahradni matka" oficialne to neni mozne a bezne se to v CAR deje!!
To Dr.vylozene objede zakon,kdyz vklada do konkretni zeny vajicko od KONKRETNI zeny...a pritom,kdyby mi segra chtela darovat jajco,tak to nejde....
23. čer 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek