• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
NO KONEČNĚ NĚKDO..co dělate holky při takovém počasí??
děkuji :wink:
27. čer 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ocko já vařím manžovi na zítra rajskou protože jdu do práce :unamused:
27. čer 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co ty už se cítíš tak nějak jináč? :wink:
27. čer 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám navařeno,zítra budu dělat zase něco jiného..už nevím co by..odpo jsem spala,ted jsem z toho dojeb...dala bych si kafe,mám na něj strašnou chut,tak si ho asi uvařím..v telce je velký kulový...
27. čer 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj sidoo, sakra se mi to seklo, očko neděla nic,sem poklidila,,a odpočívam...
no sido,,není čas dyt to znaš do prace ale čtu pravidelně co je noveho vždy v rychlosti
27. čer 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
sido vůbec..právě že mě bolí semtam vaječníky při prudkém pohybu..v prsou mě někdy hodně píchne.jinač nic...a trápí mě trochu žáha...a únava,ale to je utroš+kombinace s počasím trapným :unamused:
27. čer 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a až to budu mít potvrzené z krve a uvidím na UTZ flíček/flíčky,pak budu asi o dost klidnější...a začnu si to užívat
27. čer 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak to vypadá s IVF verčo
27. čer 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
verco,co jiného chceš taky dělat v takovém počasí :unamused:
27. čer 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
očko a kdy jdeš na KO?
27. čer 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: no znam to s tim ultrošem 6 krat deně,,sem prospala cele dny,ale ponechal mi ho,,i ted ale jen jeden denne,tak to nema na mě žadne učinky,,,sem byla ve čtvrtek na kontrolu u jaroše,a mam to tam uplně v pořadku,což sem rada a musi mse objednat na pohovor vstupni :grinning: :grinning: k sobkovi,tak sem se objednala a koncem srpna hura do polanky co jako tam budu dělat u togho sobka?
27. čer 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to se těš my jsme u něho byli ve čtvrtek :grinning:
27. čer 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kontrolu mám v Olmíku 8.7.za 11dní..a mensky mám dostat 2.7.
27. čer 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
sido vidim to tak na říjen ,koncem srpna zažadame pojištovnu a než se veme zase krev a to je tak měsíc ,,,
27. čer 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: no povídej přehaněj co říkal ,,,, :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
verco,tak to co nevidět :slight_smile: druhý pokus bude určo úspěšný!!!!
je docela v pohodě ale mluví šeptem tak mu není rozumnět :slight_smile: uvařili nám kafe a asi patnáct minut čučel do mojí karty a do pc nakonec mi řekl že si myslí že v našem případě je IVF na místě když se nezadařilo na čtyřikrát IUI :sweat_smile:
my byli taky u Sobka...mluví tak klidně potichu,vtipkuje..a furt se prá ptejte se..ptejte se... :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je všechno sido,co ti řekl??????? :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no očko ,,musí byt uspěšny,,a pro všechny,,dyt sem po laparce ani ne rok,spravil mě,a ted sem tam měla i maličky folík,,,ale zase tam kde není vejcovod ,,,ale i tak my mame malo mršek víš,tak snad se to podaří,,,
27. čer 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
musí se to podařit sakra..ted tady bude těhulkovat jdna za druhou :slight_smile:
a sido ty jdeš do IVF kdy?
27. čer 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: nenapada mě na co se mam ptat když už am po laparce,po všem po nezdařenem ivf,,,sakra sme tady někdy chytřejší než doktoři už :grinning: :grinning:
my už jsme zažádali teď tak nám to vychází srpen září uvdínme :wink: docela mě dostal protože už předem mě sestra upozornila že za pohovor s panem docentem se platí 300,- nakonec po mě chtěla 390,- plus 145,- za antiko na příští měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
přesně jojo a to oni nemaj rádi,když jsi chytřejší jak oni..pak tě zdupou at moc nechodíš na internet a nečteš.. :grinning:
:rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: kolik?????????????????????????? to je drahe kafe teda s docentem ja počítala tak 2 kilča,,jedeme si udělat vylet do olmiku až za ním,,,koncem července,protože tam stejně chceme jet tak to spojime s navštěvou :grinning:
27. čer 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty ceny jejich jsou někdy prapodivné,ani nevím za co platím někdy..ale to kalím,už to chci mít brzy za sebou ty návštěvy tam,furt dokola...
27. čer 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já platila 300,-+manža šel na spermiogram,za to jsme calovali něco a na odběry krve na HIV+žloutenka.....
27. čer 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jelikož mám endošku a ještě PCO tak jsem se vyptávala na to ale on to nebral jako nic závážného zato měl půlhodinový proslov jak bych mohla tu úspěšnost IVF zvětšit tím že zhubnu :sweat_smile: jako kdybych to nevěděla že bych potřebovala nějaká ta kila dolů :angry:
27. čer 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ted sem si byla v lekarně pro ultroš a platila se za krabku,,65 kaček a jsou tam dve platíčka,,kolik se jinak doplaci?? ale to je jedno,stejně to ditko chceme tady každa tak dame vše co mame,,,,
zdražli i ICSI z 6000,- na 8000,-
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek