• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
jo ten si beztak myslí že po něm jedu :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdy mame sraz,,sido šla bys???
27. čer 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a stěma prachama už mě fakt se... dneska jsem četla na albíčkách jak jedna holčina popisovala kolik za co dala při IVF a to ISCI dala kolem tří nebo čtyř tisíc tak to je za jednu věc sakra rozdíl když v Olmíku za to chcou 8000,-
27. čer 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo verčo tentokrát bych šla něco holky psaly že by měl být teď v červenci
27. čer 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo ale sido vy mate vyborny spermiograf nebo jak se t oříka,vy to nebudete beztak potřebovat asi,,,ael my třeba jo,,,,a kasa kdy je ten srazik??a kde???
27. čer 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě sestra upozornila že jak budu dobírat antiko tak se mám objednat a mám přijít i s prašulema protože možná hned začnem stimulovat a Sobek říkal že ten jeden cyklus IVF příjde 15 000,- :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže dovolená v háji
27. čer 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
někde na stránkách Fertimedu jsem četla že se doplácí léky a to kolem 3000,- hahahahahaha
27. čer 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo nas to vyšlo na 23 a ted zase tak sem říkala že to mame egypt :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no podle toho co si připlaciš že třeba ti icsi,,,neho hašting nebo jak se to jmenu je a tak :grinning:
27. čer 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kelisky tak jsme se prave vratili s navstev tchyne a moji mamky,udelali jsme si takove navstevni kolecko :slight_smile:

a koukam ze jste se dneska teda pekne rozjely a pisete

volala jsem do bohuminske nemocnice a Holub ma cely vikend sluzbu,takze o zitra navstivim a zeptam se na jeho nazor na hydrolaparku . jestli by tam teda prd zjistili,kdyz uz teda nemam ani vejcovody tak proc se huntovat dalsi narkozou a zasahem do tela :unamused:
27. čer 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dobře i kdyby jsme icsi nepotřebovali tak to vyjde kolem patnácti určitě
27. čer 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kaczi na jaký je rozdíl mezi hdrolaparkou a normální laparkou?
27. čer 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Verčo,srazík prý má být 11.7.,ale to se určitě neúčastním,odjíždíme 11.7. na dovču.Tak snad příště. :frowning2: .Už se na dovču moc těším.pa
ahoj kačko,,za info nic nedaš,,,no nic holky ja fičim,,dneska si udělame s tatkou pěkny večer papa jo a sido maš poštu :slight_smile:
hydro se dela vodou a moc toho nezjisti a normalni je ze ti pekne vidi do briska co tam mas vsecno spatne
27. čer 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
verco to mas pravdu nic nedam mam to za rohem a zajima me nazor nekoho jineho. protoze to mam ted dostat tak jestli mam jit ci ne....
27. čer 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj verčo tak si to užijte a pozdrav Toma :slight_smile:
27. čer 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaczi jak vodou tu ti napustí prosím tě kde? :sweat_smile:
27. čer 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
napusti to nejak pres pipinu :sweat_smile:
27. čer 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha a to se ti dostane ta voda do břicha tak to by mělo být stejné jako laparka při té zase do tebe pouštějí nějaký plyn či co :unamused:
27. čer 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
sidooo odpověz,,,sem ještě nakoukla :slight_smile:
27. čer 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasi: to nevím jestli bude nějaký srazík toho 11.7., protože nikdo se nepřihlásil, že by se účastnil, tak to možná necháme na později. A hlavně, až nebude tolik dovolených. :wink:
27. čer 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky přeji hezký večer.Jdu se věnovat Peťovi než mi uteče. :slight_smile:
27. čer 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za dobrou zprávu Asmenko,já už pak budu pořád v Ostravě,takže budu moci kdykoliv,akorát od 5.9 to bude 10dnů náročnějších na čas to přijede segra s bud.švagrem na dovču do Ovy a budeme zařizovat její svatbu,má ji sice až 1.5.2010 ale jezdí do ČR jednou za 4-5 měsíců.Tak moc času nemají. :slight_smile:Tak paPA PEŤKA
27. čer 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,vy drbete,hura :grinning: dokonce Verca zije :grinning: :grinning:

Asme myslela jsem na tebe,jestli jsi v Jes.,ze je to tam teda mazec... :frowning2:

Ocko zitra urco soupni foto //,at se pokocham :wink:

Keri zas mela poradne nacucle kliste,fujtajbl :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky v Polance visi nova cedule,ze kdo se leci s neplodnosti a jeste neabsolvoval vstupni pohovor s docentem,tak tak musi ucinit i zpetne!Tak to teda nevim,kdyz tam chodis treba pul roku a vse je vyjasnene..proc jim mas jeste znova platit za ty vstupni kecy....
Pritom ten pohovor byl ve stylu: ptejte....no ptejte.... :grinning: :grinning: pak par prisprostlych vtipku o stouchani atd ...jeho humor mi nevadil,docela jsme se zasmali,takze Verco bud v klidu.
Taky mi rekl,nebojite se ,budeme zdrazovat ...takze Ocko se nedivim,ze chcou za ICsi uz o 2tis vic!!
27. čer 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,jak vidím ty zprávy,tak se mi chce brečet..jak z těch povodní,tak i z Jacksona :cry:
27. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejhorší je se dívat na ty zoufalé lidičky,to mi rve srdíčko :pensive:
27. čer 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,je to desne... :cry:

Ocko neskocis si na krev drive nez do Polanky?Ja bych uz ficela ke svemu gyndarovi,at mi vezme HCG :slight_smile: jsem totiz silene nedockava :sweat_smile:
27. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
J.cien to vydržím :slight_smile: nějak to už uteče.... :grinning: hlavně budu mít radost,když ty čárečky budou jen a jen sílit..furt jsou slabší,ale se nedivím,když jsem teprve 9.den a testuju mamatestem
27. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ocko to vis,ze budou silit!Hlavni je,ze uz ted tam jsou!!!
Musi to byt nadhera,videt je tam obe dve!!!ja tohle nikdy nezazila,takze pro mne je to zatim sci-fi :grinning: :grinning:

Mozna ti udelal ten Puregon lepsi vajicka a tim i vetsi sanci...kdo vi :slight_smile: a tys mela ted dlouhy protokol,ze?
27. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek