• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
očko takže on neměl vždy takový spermiogram? to mu ty vitamíny pomohly?
27. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj,jsem si rikala,ze jste nemrazili..ale to je fuk,mas 2krasne bojovnicky u sebe a tak to bude dalsich 39 tydnu :slight_smile:
no proste jsi nase dalsi IVF tehule a prebiras stafetu po Evci a po Swety :dizzy_face:
a my ostatni vam budeme brzo v patach :wink:
27. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
on měl hodně pohyblivý,při prvním IVF měl jen 5mil!!!!při iui měl nejvíce 23mil,jinač kolem 17vždy..když popíjel femigard,šlo mu to nahoru a ted až na 30mil!!!asi z těch vitamínků a toho sirupu...jmenuje se to Alveo
27. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak myslím že 300,- za noc je ta nejmenší položka jen bych se tam zbláznila nudou ale co člověk neudělá ... :sweat_smile:
27. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dá se to koupit normálně v lékarně? :wink:
27. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vitamíny CEM M pro muže :slight_smile:
a jak dlouho to užíval?
já si brala sebou notas,a i dvd,časáky..rychle to uteklo :wink:
ne,on si to objednává přes nějakou paní..zkus přes internet..
27. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
0,95l stojí 1250kč
27. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
2 měsíce určitě
nám při poslední IUI řekla laborantka že měl 16 mil a prý tam byly nějaké leukocyty že byl asi nachlazený nebo nemocný takže tentokrát tomu vůbec nevěřím :unamused: :unamused: :unamused:
jj,asi to stoji za to prespat,nez prijit o vaja cestou :slight_smile:
akuna.cz
27. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík očko určitě to okouknu a bude papat :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu se sprchnout a do hajan zítra musím do práce :frowning2: tak se mějte a užívejte léta :cry: :cry: :cry: zas tam prší to je na zbláznění ... papa
27. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo,měj se a já jdu k telce a do hajan.. :slight_smile: pá všem
27. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou Sido :slight_smile:

Holky a vite neco o Verlis?
27. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi na tom něco bude já jsem byla na kontrole v Polance v pátek a říkal,že foliky jsou krásně vidět a že musím přijet v neděli do Olomouce,a když jsem tam přijela,tak byli foliky prasklé a rozplynuté,ale to mohli tehdy způsobit i ty nervy po ránu s tím vykradeným autem a jedno s druhým tehdy zbytečný výlet.Teď už máme spermijky zmražené platili jsme za to 1300,- za zmražení,a 500,-uskladnění na 3 měsíce,máme to 2 dávky,tak uvidíme,co bude následovat,je to nefér,že takové věci neproplácí pojišťovny,a když je někdo feťák nebo alkoholik má celou léčbu zdarma,no a když chce člověk děti,což si myslím je pro stát daleko důležitější,tak aby si na to vzal půjčku. :frowning2: .No budu doufat ,že se nám brzy zadaří,a nebudeme potřebovat na to tolik peněz.Kamča ta na to opravdu zpotřebovala všechny ušetřené penízky z Ameriky.Asi 200000,-i s cestováním.To je hrozná představa.Tak zatím pápá a všem hodně úspěchů. :slight_smile:
27. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky krásnou dobrou noc. :slight_smile:
27. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký večer kelišky,vy jste zase drbaly a už pěkně dlouho dočítám.
Očko obrovská gratulace a ať čárečky sílí.
Nějak jste mě zaskočily tím vstupním pohovorem,to jako,že tam rok chodím a pak mám jít na vstupní? To je pěkná blbost,asi nemá prachy na dodělání,či co.To se jim tam na to asi vykašlu.Ach jo,kdo toto vymyslel.
27. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki Romi jsi tam ještě? :slight_smile:
28. čer 2009 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi taky mi to příjde blbost s tím vstupním pohovorem,a hlavně tam se nic moc nedovíš.Je to opravdu takové drahé kafe s docentem.Ale určitě na to nekašlej ten výsledek stojí za to.I když máš teď novou práci,to by vám mohlo taky pomoci,jak se myšlenkami upneš jinam,přesně tak jak to bylo u Honzíka,ve chvíli kdy jsi se objednala na umělé opl. a měla termín ,přestala jsi na to myslet a Honzík byl na cestě?Vzpomínáš,a pak už jsi se jen těšila až příjde na svět.Jak si vzpomenu ,jak si přibrala,tak je až neuvěřitelné ,že ti po porodu nic nezůstalo. :slight_smile: .To si myslím ,že já mít tolik štěstí určitě nebudu,ale to je jedno,hlavně ,aby už nějaké mimuško bylo na cestě,a bylo zdravé. :slight_smile: .Tak se měj krásně.pa pa Peťka :slight_smile:
28. čer 2009 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už opravdu dobrou noc.Pa Peťka :slight_smile:
28. čer 2009 v 00:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,jsem jaksi rozladěná :frowning2: ..test nezesílil..je to divné,nevím,co si o tom myslet..myslela jsem,že každý den bude čárečka silnější,tak jsem se asi spletla :confounded:
28. čer 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj očko dej je do albíčka třeba se ti to zdá že není silnější :wink: víc očí víc vidí :sunglasses: neboj všechno bude ok
28. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj sido i manža mi to potvrdil...ale furt mě uklidnuje,že to ještě nemusí nic znamenat...zato já už tady pomýšlím na to nejhorší,no :unamused:
28. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem minulý měsíc pi IUI strašně brzo testovala asi 8. den a měla jsem druhou čárku a ta slábla :cry: ale bylo to pregnylem, ale ty jsi určo t..... hlavně nestresuj to by jsi bobíškům ublížila :wink:
28. čer 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prgnyl to u mě už nemůže být,ale i tak...na zítř.testovaní se nijak netěším teda
28. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já příští týden vyrazím do lékarny a miláčkovi nakoupím vitamínky :wink: už jsem ho na to upozornila ať má dobré a hodně spermijek aby jsme nemuseli platit víckrát :wink: a ty buď v klidu a odpočívej :slight_smile: já za chvíli letím do práce tak se jdu připravit hlavně psychicky :grinning: protože jsme pohádaní s tchýní a ona se mnou dělá takže paráda no nic nenadělám
28. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek