• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
autor
Hezkou noc papa a same dobré zprávy zítra v Polance. :wink:
28. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky odchazim na kontrolu tak uvidime co bude kazdopadne bud napisu nebo prijdu na kona paaaa
29. čer 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno všem :slight_smile:
Evíku a renco s martinem,držím mocinky moc palečky :dizzy_face: dejte ihned vědět :wink:
29. čer 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si trochu poklidím kuchyn,půjdu do vany,upravím se a asi vyrazím k ségře zalít ty kytky a udělám si ty nehty..
29. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezké ranko holky.
Tak všem držím pěsti!
Evi a tobě ať už máš Danielka pěkně u sebe v náručí. :wink:
29. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAKY PREJI HEZKE RANKO HOLKY,A TAKY VSEM DRZIM PESTI A POZITIVNI MYSLENI................. :slight_smile:
29. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano Kelisky,hlasim se uz z prace :frowning2: vubec me to neba a to mam az do 18ti...

Vsem na kontrolu drzim palce a Ocko tobe k testovani :wink: !!
Larri kdy budes znat HCG z krve???
29. čer 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,já šla zase spát :grinning: jsem strašnááááááá!!!!!!neuklidila jsem ani kuchyn,no nic prostě
29. čer 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
cien,mam volat kolem poledne.Uz jsem se ale smirila s tim,ze to bude hoooodne nizke. :frowning2:
29. čer 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Očko je třeba odpočívat,úklid počká. :wink:
Ahoj Katrin tebe už jsem tady dlouho neviděla.
29. čer 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cienko taky mě to za chvíli čeká a až do 19 hod. dneska jde semnou i malý,nemám hlídání tak uvažuju čím ho zaměstnám ať se prďola nenudí.
29. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lari neboj Hcg tě překvapí :wink: A bude vše v naprostém pořádku.
29. čer 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
larri,držím moc palečky :dizzy_face: at si příjemně překvapená :dizzy_face:
29. čer 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsem doma maly uz vazi cca 3700g a primar rikal ze mam vysku i panev stavenou i na ctyr a pul kilove dite :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: aewl nelibil se dnes tlak tak mi rikal at prijdu ve ctvrtek ze si me tam uz asi nechaj udelaj nejake odbery a zatezovy test jak reaguje deloha apak vyvolavacka takze tak jinak vsem preji uspesne kontroly a co ocko kdy budes testovat????

jo a tchyne mi rekla ze to bude maly bucek :angry: :angry:
29. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eviku,teda ty budeš mít ale macka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: takže od čtvrtka???no konečnéééééééé,už se na Danečka těšíme....a je fajn,že je vše v pořádku :slight_smile:
testit budu odpo,ted se jdu zkulturnit a do vany,pak sjedu k ségře a až jak přijedu tak na to vlítnu :slight_smile:
29. čer 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
večer jdeme ke tchýni,slaví 60..ale jen popřát a o víkendu slavme..sobota i neděle...a jestli do té doby dostanu mensky,tak slavit teda nebudu :angry:
29. čer 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Očko už zase. :angry: :angry: :angry:
Holky loučím se chystám se makati. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Evi to bude opravdu macík. :wink:
29. čer 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ale zase si rikam ze jsou i vetsi deti :sweat_smile:
29. čer 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla 3800..tak v poho :slight_smile:
29. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidis nebude to skarede mimi i kdyz bude veliky no po tatovi nemuzu chtit skrcka kdyz tatka ma 190cm :wink:
29. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezisi evi,hlavne,ze bude zdravi a mit vse na spravnem miste.Muj synovec se narodil o 5 tydnu driv,byl malinky a ted patri ve skole k nejvetsim. A to rikala mamka,ze je zla babicka,protoze mu zakazuje jist. :wink:
Danecek nebude tolik papat a az zacne behat,tak to vybeha.U deti se to hodne meni a at je chlap se vsim vsudy.Aspon bude mit vetsi vyber v zenskych,nebude koukat na vysku. :wink:
29. čer 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj lari a co ty v kolik budes volat jsem napjata jak struna :wink:
29. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne tak evi jak pise larri vubec neres kolik bude vazit ti rikam samik vazil 3830g a porad se mi zdal malinky............nejdulezitejsi je ze je zdravy :slight_smile:
29. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi kolem poledne,to je za chvilku.Minule jsem volala asi 12.05
29. čer 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,byli jsme u moře a včera jsme dorazili zpátky,nemám šanci vás dočíst,jsou nějaké novinky?co očko už víš? :slight_smile: poslala jsem vám tady trochu sluníčka,ale asi nedorazilo :frowning2:
29. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ted jsem uplne v pr....Hcg 244,nechapu to.Nahoru to jde strasne pomalu a nejde to dolu.

A ted Kelisky radte.
29. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si myslim larri ze tehu jsi a na utz je jeste strasne brzo aby tam bylo neco videt............
29. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Larinko jeste stale to muze byt normalni tehu!
Ale take to muze byt mimodelozni...proboha,ale to te nechci strasit!!!

Jdes i na UZV do Apoli??
jeste bych zasla v patek na krevat vidis ci to roste a pak zpatky k doktoru na kontrolu
ahojky larri kazdopadne by te meli hlidat! muze to byt i mimodelozni. hodnoty na normalni tehu neodpovidaji,ale stoupaji. ja mela neco podobneho a hlidali me,lezela jsem v nemocnici s podezrenim na mimodelozni. nakonec me vycistili a bylo to v deloze.

drz se holka,mrzi me to,ale mas jeste dve IVF
29. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek