Kelišky z Fertimedu 2

Tak a jedeme dál....
katrin111
1. črc 2009
presne tak dite je u me na prvnim miste,a jak treba pomalu prachy dochazi tak mu vzdy na ten nanuk dam....i v obchode mu nikdy neodepru zadne jidlo nebo piti...............i kdyz chce pokazde nove hracky ale ty mu teda odepiram.............obcas nejake nove dostane ale ne ze jak budem pokazde v obchodaku tak mu koupim hracku to teda ne............dneska jsem mu koupila gumaky 😃 😃 😃 😃 protoze jak je trava mokra tak je durch mokry...........
hnedoocka23
1. črc 2009
i to je dárek 😃 😃 😃 hlavně praktický 😃 😃
hnedoocka23
1. črc 2009
jdu do města,asi tam ale chcípnu :-p pápá,večer kuknu x-)
katrin111
1. črc 2009
jj 😃 😃 😃 ja taky pochopila ze svemu ditku nekoupi nanuka ale i tak.........10kc se najde vzdycky ne????
katrin111
1. črc 2009
tak jo,papa ocko
hnedoocka23
1. črc 2009
ty vogo katrin,ty jsi 21tt???padámmmmmmmm 😃 😃 to je mazec,to letí...
beruska81
1. črc 2009
jo očko taťka nedá na svoji dcerušku doplatit, mamka jí sem tam vynadá, ale to je tak všechno a já se s něma pořád nervuju, ale co můžu dělat. Víš my jsme si s manžou všechno vybudovali sami, když vidím jejich přístup chce se mi zvracet.
Jsou oba na pracáku, co znám toho jejího tak dělal v kuse max. jeden měsíc, pak se hodil marod a oni ho z každé práce samozřejmě vyhodili, segra ta je taky doma, má svoje kadeřnictví, ale přece nebude platit soc.+zdr.
rozi.nka
1. črc 2009
ahoj kelišky 🙂
průběžně vás čtu ale je mi takové horko, že ani nemám sílu něco napsat :-p 😃
očko čárečka je den ode dne krásnější, držíme pěstičky ať je všechno v nejlepším pořádku x-)
larri mrzí mě jak to dopadlo, ale život nekončí a příště už to prostě vyjde 😉
martine myslím na vás by mimoušek porostl a ukázal všem doktorům, že je pořádný chlapák 😎

holky už mám 7,5kg nahoře :-N ale zase za chvíli začínám sedmý měsíc tak snad to dotáhnu MAX. na 80kg 🙂
jinak Matýsek sebou mele čím dál víc, včera se mu zalíbil můj močový měchýř tak jsem myslela že ho vyměním 😃
beruska81
1. črc 2009
očko pá a šetři se mamino
beruska81
1. črc 2009
rozi ahoj, to to letí, užívej těhulkování
katrin, taky jsem malému nedávno kupovala nové gumáky, on miluje bahno a kaluže
rozi.nka
1. črc 2009
ahoj beruš 🙂
já taky miluju bahno a kaluže, a taky mám gumáky x-) 😃
beruska81
1. črc 2009
ty už ale nejsi malé dítě 😃
kacza.b
1. črc 2009
ahojky kelisky

ocko ta je dneska zase krasnejsi,tak to vidim na ty dve tutovky 😃

ahojky rozinko,toto frci uz pujdes do 7 mesice,hlavne ze jste zdravi na kilča nehled to potom pujde samo.

zdravim taky berusku 🙂

martine a renco drzim palecky

katrin byla jsem u Heckove,bydli u mototechny pres cestu asi tak 150m od hlavni cesty byty s pudni nadstavbou...
katrin111
1. črc 2009
jj ocko leti to,dneska jsem presne 20+1tt,ahoj rozi je to vedro mas pravdu..........u nas tedka prsi ale takova letni prijemna prehanka.....jj gumaky jsou dobre 😃 😃 😃 😃
katrin111
1. črc 2009
kaci ahoj ja myslela ze jsi byla u te šalove..............ja taky jak jsem byla u heckove tak mi rekla ze budu mit rizikove tehu a ze taky pujdu cisarem.................ale jedna vec mi stale neni jasna...vsechny kartarky mi rekly ze budu mit holku a ja cekam udajne kluka.............to mi hlava nebere............
rozi.nka
1. črc 2009
beru já jsem to myslela vážně s tím bahnem 😃
kaczko moc ti držím pěsti, věštba je krásná x-)
beruska81
1. črc 2009
katrin tak do třetice, krásnou holčičku, já bych taky chtěla holčičku 🙂
rozi.nka
1. črc 2009
katrin však ono se ti to objasní na porodním sále 😃
beruska81
1. črc 2009
jo katrin znám holku co jí celou dobu tvrdili že bude mít kluka a nakonec to byla holčička.
katrin111
1. črc 2009
jj taky mam kamosku co ji porad tvrdili ze bude mit kluka a nakonec vylezla holka..........pristi tyden jedu do ovy na to srdicko tak ho poprosim at mrkne na pohlavi.................berus do teriho nepujdu,mame mini byt takze 2 deti je muj cil........
beruska81
1. črc 2009
holky končím jdu se čachat do bazénku, pá, zase někdy napíšu
katrin111
1. črc 2009
pááááá berus 🙂
kasa
1. črc 2009
Ahoj holky,právě jsem dorazila z práce,málem jsme se tady dneska uvařili,ale konečně je hezky. 🙂
Teda Očko ta tlustice je už opravdu tlustice.Je nádherná.Tak se hlavně opatruj.
Martine a Renčo,tak vám držím hodně pěstičky,ať si prďolka vybojuje žít dál.Naděje ještě žije. 🙂 A to je dobrá zpráva.
Kačko,to je super předpověď kartářky tak to určitě vyjde. 🙂
Jdu se převlíknout a musím si udělat kávičku. 🙂 Tak pa pa
kasa
1. črc 2009
Očko a takové dojáky tu dávat,sotva jsem přišla,a už jsem celá ubrečená.
kasa
1. črc 2009
🙂
kasa
1. črc 2009
Ahojki je tu ještě někdo?
kasa
1. črc 2009
Tak to vypadá ,že jsem tu sama. 😞 tak pa pa 🙂
kasa
1. črc 2009
Tak jsem nakoukla,a stále nikdo? 😞
evcaa
1. črc 2009
ahoj holky

martine tak to by jsme se mohli potkat s rencou ale nevim nevim jestli bych ji poznala zitra bych mela byt prijata v havru do spitalu doufam ze tam nebude pospisil kdyz tam byl dnes nejradeji bych se mu vyhla :-N
kasa
1. črc 2009
Ahoj Evčo,tak co Danečkovi se stále nechce mezi nás 🙂 .Ten si dává na čas. 🙂 To se mu musí u tebe jo líbit.Ani ty tepla nezabrali.

Začni psát odpověď...

Odešli