• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
presne tak dite je u me na prvnim miste,a jak treba pomalu prachy dochazi tak mu vzdy na ten nanuk dam....i v obchode mu nikdy neodepru zadne jidlo nebo piti...............i kdyz chce pokazde nove hracky ale ty mu teda odepiram.............obcas nejake nove dostane ale ne ze jak budem pokazde v obchodaku tak mu koupim hracku to teda ne............dneska jsem mu koupila gumaky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: protoze jak je trava mokra tak je durch mokry...........
1. črc 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
i to je dárek :grinning: :grinning: :grinning: hlavně praktický :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu do města,asi tam ale chcípnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: pápá,večer kuknu :dizzy_face:
1. črc 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj :grinning: :grinning: :grinning: ja taky pochopila ze svemu ditku nekoupi nanuka ale i tak.........10kc se najde vzdycky ne????
1. črc 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo,papa ocko
1. črc 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vogo katrin,ty jsi 21tt???padámmmmmmmm :grinning: :grinning: to je mazec,to letí...
1. črc 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo očko taťka nedá na svoji dcerušku doplatit, mamka jí sem tam vynadá, ale to je tak všechno a já se s něma pořád nervuju, ale co můžu dělat. Víš my jsme si s manžou všechno vybudovali sami, když vidím jejich přístup chce se mi zvracet.
Jsou oba na pracáku, co znám toho jejího tak dělal v kuse max. jeden měsíc, pak se hodil marod a oni ho z každé práce samozřejmě vyhodili, segra ta je taky doma, má svoje kadeřnictví, ale přece nebude platit soc.+zdr.
1. črc 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kelišky :slight_smile:
průběžně vás čtu ale je mi takové horko, že ani nemám sílu něco napsat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
očko čárečka je den ode dne krásnější, držíme pěstičky ať je všechno v nejlepším pořádku :dizzy_face:
larri mrzí mě jak to dopadlo, ale život nekončí a příště už to prostě vyjde :wink:
martine myslím na vás by mimoušek porostl a ukázal všem doktorům, že je pořádný chlapák :sunglasses:

holky už mám 7,5kg nahoře :sweat_smile: ale zase za chvíli začínám sedmý měsíc tak snad to dotáhnu MAX. na 80kg :slight_smile:
jinak Matýsek sebou mele čím dál víc, včera se mu zalíbil můj močový měchýř tak jsem myslela že ho vyměním :grinning:
1. črc 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
očko pá a šetři se mamino
1. črc 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozi ahoj, to to letí, užívej těhulkování
katrin, taky jsem malému nedávno kupovala nové gumáky, on miluje bahno a kaluže
1. črc 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj beruš :slight_smile:
já taky miluju bahno a kaluže, a taky mám gumáky :dizzy_face: :grinning:
1. črc 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty už ale nejsi malé dítě :grinning:
1. črc 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kelisky

ocko ta je dneska zase krasnejsi,tak to vidim na ty dve tutovky :grinning:

ahojky rozinko,toto frci uz pujdes do 7 mesice,hlavne ze jste zdravi na kilča nehled to potom pujde samo.

zdravim taky berusku :slight_smile:

martine a renco drzim palecky

katrin byla jsem u Heckove,bydli u mototechny pres cestu asi tak 150m od hlavni cesty byty s pudni nadstavbou...
1. črc 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ocko leti to,dneska jsem presne 20+1tt,ahoj rozi je to vedro mas pravdu..........u nas tedka prsi ale takova letni prijemna prehanka.....jj gumaky jsou dobre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci ahoj ja myslela ze jsi byla u te šalove..............ja taky jak jsem byla u heckove tak mi rekla ze budu mit rizikove tehu a ze taky pujdu cisarem.................ale jedna vec mi stale neni jasna...vsechny kartarky mi rekly ze budu mit holku a ja cekam udajne kluka.............to mi hlava nebere............
1. črc 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru já jsem to myslela vážně s tím bahnem :grinning:
kaczko moc ti držím pěsti, věštba je krásná :dizzy_face:
1. črc 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin tak do třetice, krásnou holčičku, já bych taky chtěla holčičku :slight_smile:
1. črc 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin však ono se ti to objasní na porodním sále :grinning:
1. črc 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo katrin znám holku co jí celou dobu tvrdili že bude mít kluka a nakonec to byla holčička.
1. črc 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj taky mam kamosku co ji porad tvrdili ze bude mit kluka a nakonec vylezla holka..........pristi tyden jedu do ovy na to srdicko tak ho poprosim at mrkne na pohlavi.................berus do teriho nepujdu,mame mini byt takze 2 deti je muj cil........
1. črc 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky končím jdu se čachat do bazénku, pá, zase někdy napíšu
1. črc 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
pááááá berus :slight_smile:
1. črc 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,právě jsem dorazila z práce,málem jsme se tady dneska uvařili,ale konečně je hezky. :slight_smile:
Teda Očko ta tlustice je už opravdu tlustice.Je nádherná.Tak se hlavně opatruj.
Martine a Renčo,tak vám držím hodně pěstičky,ať si prďolka vybojuje žít dál.Naděje ještě žije. :slight_smile: A to je dobrá zpráva.
Kačko,to je super předpověď kartářky tak to určitě vyjde. :slight_smile:
Jdu se převlíknout a musím si udělat kávičku. :slight_smile: Tak pa pa
1. črc 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Očko a takové dojáky tu dávat,sotva jsem přišla,a už jsem celá ubrečená.
1. črc 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. črc 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki je tu ještě někdo?
1. črc 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vypadá ,že jsem tu sama. :frowning2: tak pa pa :slight_smile:
1. črc 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem nakoukla,a stále nikdo? :frowning2:
1. črc 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

martine tak to by jsme se mohli potkat s rencou ale nevim nevim jestli bych ji poznala zitra bych mela byt prijata v havru do spitalu doufam ze tam nebude pospisil kdyz tam byl dnes nejradeji bych se mu vyhla :sweat_smile:
1. črc 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evčo,tak co Danečkovi se stále nechce mezi nás :slight_smile: .Ten si dává na čas. :slight_smile: To se mu musí u tebe jo líbit.Ani ty tepla nezabrali.
1. črc 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek