• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
tak jo mej se krasne a diky páááá
8. črc 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
karinko asi si špatně pochopila,,sem si vzala jen tyden posledni v srpnu,,,,pak bych si chtěla vzit až při stimulce dovču,,,,protože ta nemocenska je fakt mazec,,,to se nevyplatí
8. črc 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin tak at ti vysetreni dopadne na jednicku a s chlapecka se vyklube holcicka :slight_smile:
8. črc 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
verco ty mas taky odpoledni,a ze uz tak brzy vstavas? ja taky sla jsem spat v jednu v noci a od 4.30 h uz tady strasim,jsem hrozna :sweat_smile:

a takovem pocasicku jsou odpoledni nejlepsi :grinning:
8. črc 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic kelisky jdu se zkulturnit a vyrazim se objednat ke kadernici a baru taky na strihani at jsme na te jizni morave kocky obe dve,i kdyz bara je pes :grinning:

stejne si tu pisu sama se sebou,nikdo se mnou nemluvi :sweat_smile:
8. črc 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kačko,to ja znam taky s itady občas píšu sama ze sebou,a dřistam a dřistam :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a jo mam opoledni ale i tak tam mame dusno,,,
8. črc 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte Kelisky,dobre ranko!
Vcera byl na pi...a dnes to vypada,ze je to na pokracovani.. :angry: tak to se fakt tesim,nesnasim dusno v praci :angry:
8. črc 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky cien no dusno je teda poradne a nekdy ani ne tak z pocasi jako s neceho jineho :grinning:

jo a u me se teda slovo pi..casi ujalo :grinning:
8. črc 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj arto,četla sem že maš nějake problemky v praci,,ale snad to přejde,,,jinak mame krasny podzim venku)))
8. črc 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,kaczi picasi je picasi...ale za dnesni dusno muzou lidi a ne to picasi :wink: :angry:
8. črc 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee sem našla pěknou pisničku na netu od korna ,každa trampota ma svou mez,,pianko a moc hezke :slight_smile:
8. črc 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
cien vsechno presumi. vsude je to stejny.
8. črc 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
marto kašli na to,,nějak bylo a nějak bude,pak to vyšumi do stracena,,,,a ty se zbytečně nervuješ a stejně nas za chvili čeka mateřska,tak co :dizzy_face:
8. črc 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj.Verco,kez by me cekala ta materska...ted bych se nejradeji zahrabala nekam do zeme a vylezla az na IVF :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
cien IVF je tu coby dup :wink:
8. črc 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: ale to už maš za chvili to ivf,,,v srpnu??? no tak to zvladneš :wink:
8. črc 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,teoreticky v srpnu...ale prakticky kdo vi kdy :grinning: :grinning: :grinning: vsak jsem traged,ne?
8. črc 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky tak nase Evca uz dneska bude mit svoje zlaticko!!!!
8. črc 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: traged..... no uvidime,,,ano evča už to bude mit za sebou dneska :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zdravím tady Jana ségra od Evči mám teď příjemný úkol: Dnes ráno 8:26, jsem poprvé otevřel očička, 51 cm a 3,87 kilíčka. Kdo jsem ? Nemáš zdání ? Daneček se vám klaní :slight_smile:
8. črc 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
JEzisi!!!Brecim tu,jak stara zelva!!!To je NADHERNE!!!!Moc gratuluji Evicce k Daneckovi!!! a obema preji hodne zdravicka a moc moc se tesim na fotky toho naseho broucka Keliskackeho :wink: :slight_smile:
8. črc 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: jeee gratuluji evičce a danečkovi :slight_smile: :slight_smile:
8. črc 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Obrovská gratulacéééééééééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné už sluníčkové ráno :slight_smile:
Evi gratuluju k Daníkovi, těším se na fotečku :dizzy_face: hlavně ať jste zdraví a brzo doma, ať si s náma můžeš povykládat jaké to bylo :wink:
očko a katrin držím vám dnes palečky ať je vše ok

já jdu odpo k dr, tak už mám odchycenou moč a jsem zvážená :slight_smile: od poslední návštěvy jsem přibrala jen kilo, jupííííí :grinning: ale to ještě přijde :sweat_smile:

nedívaly jste se včera na toho Jacksona? já jsem brečela jak želva jak tam zpívali úplně všichni na tom podiu a potom jak ten brácha jeho mluvil, to bylo taky dojemné. ovšem nejvíc mě dostala ta jeho dcera jak plakala, to jsem chytla hysterák že ani Mates nevěděl co se děje :sweat_smile: Kuba naštěstí spal, jinak by se mi zase smál :angry: :grinning:
jsem teď strašná cíťa a kvůli všemu brečím, naposledy jsem málem brečela kvůli postýlky :rolling_eyes: :grinning:
8. črc 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
evicko obrovska gratulace,at je danecek zdravy a dela vam jenom radost :slight_smile:
8. črc 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink: jdu vás dočíst a pak napíši co na kontrole
8. črc 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulujiii k Danečkovi..a přejí Vám hodně zdraví a zdraví..............at je vše v pořádku..jupíííííííííííííííííííí...první miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
sliznice vysoká,vaječníky mírně zvětšení....nic nešlo vidět,je to brzy,tak mám kontrolu příští pátek a to už by tam mělo něco jít vidět....nic víc mi neřekla,je to prý brzy a ted musíme čekat...
utroš už nemám zavádět,ale polykat...možná špiním z toho zavádění...dneska jsem se otřela měla jsem už i krev...
bylo mi odebráno hcg,zítra kolem 10h budou výsledky...řekla mi,že pokud budou kolem 300,tak v pořádku a pokud to 100,tím pádem by to znamenalo,že se uhnízdili,ale vývoj další nebyl a tak by mi došla menstruace,což může značit i to mé špinění...!!Tak jsem z té kontroly celá rozladěná a mám nervy v kýblu a zítra je budu mít asi nejvíc :confounded:
testila jsem,čárka pořád stejně silná,víc jak kontrolní......
8. črc 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky.
Evííí tak obrovská gratulace a už se těšíme na fotečky mrňouska. :wink:
Tak ať je Daník hodný a nezlobí mamču,ta teď potřebuje nabrat sílu. :wink:
8. črc 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. črc 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek